Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся джанти 7J за Витара ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся джанти 7J за Витара ???

    Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
    Здравейте, логиката няма значение, не мисля че модела на джипката има значение, когато продаваш нещо качественно и хубаво, на това отгоре поддържано, но на темата. Металните джанти от първият пост са добри и здрави, но за да станат хубави-още 200лева, алуминиевите са с ЕТ0 и ще малеят на колата, цената им е висока, според мен, за точно този модел, няма ги капачките. Нови джанти не ви препоръчвам, качествените започват от 250лв/бр, остналото са тайвански и китайски боклуци, има доста писано из форума, както казах на други кандидати за 50лева разлика ще дадете 250 и после ще ми ревете, вече двама се опариха, отново успех и дано сполучите, но рядко греша и относно джанти за витара съм абсолютна енциклопедия

    Потвърдявам с две ръце
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • #17
      От: Търся джанти 7J за Витара ???

      Ето ги вече качени на колата, джантите са немски BORBET, в отлично състояние, наложи се да търся и специални безконусни гайки с шайба, след мнонажа стабилността на колата се подобри,усеща се че е малко по-тромава, но визията е страхотна, калниците се напълниха, просвета се повиши с няколко сантиметра, много съм доволен. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0641.jpg
Прегледи:2
Размер:146.5 КБ
ID:5496806Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0642.jpg
Прегледи:2
Размер:151.0 КБ
ID:5496807Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0644.jpg
Прегледи:1
Размер:198.8 КБ
ID:5496808Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0652.jpg
Прегледи:1
Размер:147.6 КБ
ID:5496809Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0646.jpg
Прегледи:1
Размер:175.6 КБ
ID:5496810Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0650.jpg
Прегледи:2
Размер:187.0 КБ
ID:5496811Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0648.jpg
Прегледи:2
Размер:178.0 КБ
ID:5496812Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0649.jpg
Прегледи:2
Размер:163.3 КБ
ID:5496813
      TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

      Коментар


      • #18
        От: Търся джанти 7J за Витара ???

        Добре се получило, лично аз не харесвам новото ат на генерал, направо е смешно, сравнено със старото. Някои вносители твърдят, че старото вече не се произвежда, но аз проверих, знам откъде да си го намеря. Относно джантите, както писах по-рано, това е джанта с нулев офсет и опредено в гората ще се усети липсата на отрицателен такъв, но всяко нещо с времето си. Дано от генерал не са окастрили размера на новото ат, както бяха направили с ат2, бихте ли премерили грайфера на гумата, благодаря и много приятни емоции с витарката, успех

        Коментар


        • #19
          От: Търся джанти 7J за Витара ???

          Да, и аз харесвах много старата шарка, бях тръгнал специално за нея, но в Диана ми казаха че вече не я произвеждат, гумите ги купих по 165 лева, мисля че цената е повече от добра, вчера монтирах на джантите при Голди в Горна Баня, според него са отличен избор, хареса му и шарката, Голди е капацитет в оффроуда и му вярвам безрезервно, скоро ще видя как се държат на терен, и на мен ми е интересно, иначе на асфалт стана много по-стабилна, днес ще измервя шарката.
          TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

          Коментар


          • #20
            От: Търся джанти 7J за Витара ???

            Грайфера на новия GENERAL GRABER AT е точно 11 мм., нарезите изглеждат доста дълбоки, пусто време не стига да ги пробвам в калта, днес правих реглаж на предницата, вече е готова за бой.
            TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X