Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

    Търся да купя автоматична скоростна кутия за Гранд Чероки 97 г 4 литров двигател . 42 RE . Дима QUADRA твърди че може да стане и ръчна , ама ми се струва голяма разправия . НО ако изпадне , и то ефтино , може да се помисли ....Помагайте братя , кой с какво може . Че без това жЪвотно не съм на място си...
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

  • #2
    До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

    Само да доуточня, ръчни кутии за този модел действително има, но ако се опре до там ще трябва да се преработят всичко около кутията - демек съединители, маховици и тн и тн... Аз лично знам за 1 (един) такъв Гранд с 4.0 и ръчна скоростна кутия, ако случайно някой го е видял някъде във вид "за части" да свирка, във всички останали случаи се търси автоматична, защото другите детайли са ненамираеми в обозримо близко време.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
      Търся да купя автоматична скоростна кутия за Гранд Чероки 97 г 4 литров двигател . 42 RE . Дима QUADRA твърди че може да стане и ръчна , ама ми се струва голяма разправия . НО ако изпадне , и то ефтино , може да се помисли ....Помагайте братя , кой с какво може . Че без това жЪвотно не съм на място си...
      Няма телефон за връзка!
      ------------------------------------
      тел. O878 9ЧЧ 999

      Коментар


      • #4
        До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

        0889423769
        0898243195
        0877584631
        Золтан
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

          какво стана ?
          намери ли части или цяла кутия
          аз съм ти намерил чисто нова в щатите за 1500 $
          ако смяташ тая кола да я караш поне 500 000 км си заслужава иначе не...
          LZ1RED

          Коментар


          • #6
            До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

            В щатите и ние намерихме, бавна и скъпа е доставката.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              В щатите и ние намерихме, бавна и скъпа е доставката.
              за съжаление живеем от дръгата страна на голямата вода...
              немога никъде да намеря да се продава рмонтен кит за А/Т
              LZ1RED

              Коментар


              • #8
                До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

                И аз намерих днеска от ауту зон $1300 но как щте се прати до БГ и колко мито щте плати нямам на представа.
                Наи добре ще е да я отвори и да види какво трябва да се смени.
                Части по лесно могат да се пратят от колкото цяла кутия. А и аз ще си идвам в БГ в края на септември.
                Оставих съобщение на приател които работи в Лос анджелис порт и тои може да има по добра идея за това как да се прати.
                Знам че със UPS мога да пратя до 150 паунда ( 70кг) за около $1500 .
                Това ще е много скъпо щото знам че приател си докара ауди за $2000.
                Трябва да има друг вариант.
                Относнно кита за поправка може да се намери.
                Видях го някъде из интернета. Не вярвам да е проблем да се прати по пощата.
                Какъв е лимита на джоба е наи важният въпрос.
                Със сигурност нямя да излезе ефтно.
                Няма ли дилъри на краислер из европа? Тези кутии маи са ги използвали и за други модели ванове и коли. Провери из германия.
                CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                Коментар


                • #9
                  До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

                  епть
                  Последно редактирано от Злой; 09-08-07, 20:06. Причина: повтор на публикация
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

                    Общо взето останах с впечатление че имам само кутията - в прекия смъсл , корпуса ...... Хидротрансформатора - умря , фрикциони дискове - умрели , масляна помпа - умряла , соленоиди - под въпрос .......................................Абе настръхват ми косите.....Иначе правилно масло вече си купих .
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #11
                      До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

                      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                      Общо взето останах с впечатление че имам само кутията - в прекия смъсл , корпуса ...... Хидротрансформатора - умря , фрикциони дискове - умрели , масляна помпа - умряла , соленоиди - под въпрос .......................................Абе настръхват ми косите.....Иначе правилно масло вече си купих .
                      маслото де ша го наливаш. прочете ли квот ти казах

                      Коментар


                      • #12
                        До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

                        абе ти какво си направил да я потрошиш толкова.
                        Не знаеш ли като почне да шуми или да не включва, се спира и се прави веднага.
                        Да се потрошат всички тези части не знам какъв товар си носил.
                        А относно течноста от там може да е тръгнало. четох някъде че има някакъв филтър които може да се запуши лесно сус грешната течност, и като нямя течност всичко започва да се тупи.
                        Не знам , не съм механник, и никога не съм се занимавал със скоростн кутии, но явно тази е окончателно заминала.
                        Нека маистор да я разглоби и да види какво може да се спаси и какво не.
                        Че тогава почни да търсиш.
                        CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                        http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                        http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                        Коментар


                        • #13
                          До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

                          изпращам ( ще се опитам да изпратя ) снимка на частите
                          http://www.drivetrain.com/A500_autot...00_partill.jpg
                          дано да стане
                          Прикачени файлове
                          CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                          http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                          http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                          Коментар


                          • #14
                            До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

                            Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                            маслото де ша го наливаш. прочете ли квот ти казах
                            Жа го наливам увътре , у корпусу де... Къде другаде да го изсипя , ако не е там ? Не успях да прочета , ама има време ,нали ?
                            До Sharrko : Абе , брато , и аз имам подозрения , че от течности , дето ги заливаха вътре .....Ама кво да прая , кат съм селянин , и се доверявам на ора , дет бачкат в "лицензирани" сервизи .............Оставяш си колата , викаш им :- Сменете масла в кръг . И очакваш да ти ги сменят с качествени , ама се оказва друго ....Наливат ти това от което има ДАЛАВЕРА . А това че ти си вътре с пари накрая - ЕБИ ГО В ГЪЗА , ТОЯ БАЛЪК ...
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • #15
                              До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

                              виж какво, такива работи стават на всякъде, даже и в америка.
                              За съжаление е така, с тази разлика че в БГ е по трудно да се дуржат такива хора отговорни.
                              Не се ядосвай много. То че си е за ядосване така си е, ама с ядосване няма да се оправи.
                              Земи се наспи, пък на пресен акъл ще помислиш, направи си план, как ще го правиш, и бавно но славано едно по едно нещата ще се наредят.
                              В края на краищата това е кола. Никой не е умрял, всичко друго може да се направи.
                              Ще ти отнеме време, така че се приготви психически да минеш през още ядове и тревоги, но евентуално че я оправиш.
                              Само трябва да решиш дали си залужава да я правиш.
                              Както казах преди, може да е по добре да я продадеш както е и да не се занимаваш повече със нея.
                              Но знам че това е по лесно да се каже от колкото да се направи, особено в Бг където 97 година кола не е стара кола. За мене тука ако съм в такава ситуация пурво че ще ми струва не повече от $1800 със всичкото($500 за работата), но и е по лесно да зема нова кола.
                              Хаиде наздраве
                              CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                              http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                              http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X