Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане относно Рав 4,бензин 150кс 2004г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане относно Рав 4,бензин 150кс 2004г.

    Здравейте колеги,бихте ли ми казали този мотор с верига ли е,или с ремьк и на колко хиляди км се сменят?Бих се радвал ако споделите ориентировьчни цени на частите!Благодаря предварително на всички отзовали се!

  • #2
    От: Питане относно Рав 4,бензин 150кс 2004г.

    С верига е мотора. Ще разбереш кога трябва да я смениш като слушаш мотора...започват нетипични шумове, мотора започва да "меля"! Ако я смениш превантивно ще си спокоен за следващите повече от сто хиляди километра.
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #3
      От: Питане относно Рав 4,бензин 150кс 2004г.

      А какъв разход орииентировъчно дава такава Тойота градско и извънградско, и понася ли добре газ?

      Коментар


      • #4
        От: Питане относно Рав 4,бензин 150кс 2004г.

        15 градско на бензин та понякога и малко повече, извънградско 10, поне на кумата ми толкова и дава Частите не са евтини сравнени с на Ленд Крузър, иначе ако не искаш да я караш на офроуд и да мачкаш големи джипове, а я караш като кола са много здрави колици, от 4г някъде кумата ми си я кара, пътува ужасно много, поне по 2 пъти до Атина ходи месечно и почти нищо не е правила по колата, но извън пътя не е излизала.

        Коментар


        • #5
          От: Питане относно Рав 4,бензин 150кс 2004г.

          Градско към 12,извънградско 8.5-10,като 10 е с повече от 130 по магистрала.На колегата Ради кумата сигурно е тайна състезателка,или колата и е автоматик.
          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
          Враца

          Коментар


          • #6
            От: Питане относно Рав 4,бензин 150кс 2004г.

            Жена ми си кара Рава твърдо с 17/100 из София, извънградско верно е 8-9. Просто автомата не прощава!
            Honda XL600LM, 1987
            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

            Коментар


            • #7
              От: Питане относно Рав 4,бензин 150кс 2004г.

              БА ли го да ти кажа май не е автомат,ама РАВчето не ми е интересно че да се заглеждам, но мисля че не беше автомат. Кара си го не пести мадамата, не знам тоя двигател дали спира дюзите на скорост, защото ако се ползва тая екстра разхода пада много, а много малко хора я ползват принципно. Нейното мнение е че ако набара парици иска Ленд крузър, предпочита 12 нафта пред 15 бензин, а газ няма да сложи никога

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X