Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лебедка 24 в

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • лебедка 24 в

    Здравейте .Имам камиони занимаващи се с пътна помощ.Имам редукторна лебедка 24 в но инсталацията на буса е 12в .Свързвал съм я към 12в работи но е бавна.Какъв преобразовател да сложа с по голям ампераж с цел да стане 24 в.

  • #2
    От: лебедка 24 в

    От камион или трактор който пали на 24 волта, но инсталацията е на 12.
    К-700, ИФА, има и други. Естествено ще ти трябва и втори акумулатор.

    А най-правилно е да продадеш тази лебедка и да си купиш 12 волтова.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: лебедка 24 в

      Коле, ама и ампеража при работа на 12 волта е двоен, та си трябват и по-яки жици.
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • #4
        От: лебедка 24 в

        Първоначално публикуван от dan40600 Преглед на мнение
        Здравейте .Имам камиони занимаващи се с пътна помощ.Имам редукторна лебедка 24 в но инсталацията на буса е 12в .Свързвал съм я към 12в работи но е бавна.Какъв преобразовател да сложа с по голям ампераж с цел да стане 24 в.
        Ако се занимаваш с Пътна Помощ не ми се ще да съм ти клиент след прочетеното. Вземи си смени професията. Ще закачиш 24v ел.мотор на 12v инсталация, не правиш разлика между камиони и бус, лебедката била редукторна (ами те всичките са с редуктор), преубразувател от 12v на 24v- те камионите защо ли слагат по два акомулатора?
        Толкова се смях за трите изречения които прочетох. Искрено ти казвам смени си професията и не разваляй имиджа на Пътна Помощ. СМЯХ-СМЯХ-СМЯХ.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #5
          От: лебедка 24 в

          Верно пътните помощи са СМЯХ. Поне тези дето познавам включително и горнопишещия.

          Има начин да се смени само електромотора, ако разбира се лебедката която имате си струва. Каква марка е?
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • #6
            От: лебедка 24 в

            Благо си е гавраджия по принцип ... лебедката може да си върви на 24 В но е нужно още един акумулатор и превключвател от 12 на 24 волта от бус Мерцедес . Моята Пътна помощ Мерцедес 508 беше точно така - цялата ел уредба е на 12 В , само лебедката и стартера бяха на 24 В , разбира се с два акумулатора .
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #7
              От: лебедка 24 в

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              Верно пътните помощи са СМЯХ. Поне тези дето познавам включително и горнопишещия.

              Има начин да се смени само електромотора, ако разбира се лебедката която имате си струва. Каква марка е?
              Там е работата че не ме познаваш изобщо драги ми Смехурко.
              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
              Благо си е гавраджия по принцип ... лебедката може да си върви на 24 В но е нужно още един акумулатор и превключвател от 12 на 24 волта от бус Мерцедес . Моята Пътна помощ Мерцедес 508 беше точно така - цялата ел уредба е на 12 В , само лебедката и стартера бяха на 24 В , разбира се с два акумулатора .
              Бакалов, знаеш ли на този въпросния превключвател колко амперов бушон има вътре? Знаеш ли че като минаваш на стартер (24v) изключваш генератора от заряд и цялата 12v система? Колко време ще работи лебедката без генератора да зарежда?
              Имал съм 508 и много добре познавам въпросния превключвател.
              Последно редактирано от banjo; 24-05-13, 04:42.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X