Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кобури

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Кобури

    Те водещите политици скоро ще премахнат оръжието от ръцете на българските полицаи.Ама и подбора и обучението на бг полицаи е такова, че оръжието и кобурите им е един по второстепен проблем

    Коментар


    • #32
      От: Кобури

      Ха, то да беше само оръжието! С една скорошна заповед вече е приравнена употребата на помощни средства към употребата на оръжие! Т.е. помощни средства могат да се ползват само при "крайна необходимост" каквото и да значи това. И за всяка употреба на помощни средства се води разследване и се пишат докладни както при употреба на о.о. То не че ми пречи да взимам заплата без да върша нищо.....
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #33
        От: Кобури

        Знали знаете вица: Вървял един луд по улицата и крещял: "пари няма, хляб няма, цигари няма, нафта няма", полицая му казал "Млъкне бе, ще те ударя с дръжката на пистолета по главата", а лудия отвърнал "и патрони няма..."

        Трактористе, доволен ли си от третия кобур от ляво на дясно?
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • #34
          От: Кобури

          Него го купих заедно с пистолета преди повече от 10години и доста съм го носил.Държи оръжието много прибрано към тялото и може да се ползва за скрито носене с някои уговорки.Не харесвам момента с пасивното задържане.Веднъж през зимата вървейки към вилата с раница на гърба бях избутал пищова напредза да не пречи на раницата.Не знам какви точно крачки съм правил в снега, ама с крака си избутах Глока от кобура и без малко да падне.От тогава не го ползвам.

          Коментар


          • #35
            От: Кобури

            Калин да каже при Глок има ли вариант и ако има какъв е да се ползва осигурителната "връв". Понеже Глок няма хака като при ПМ. Предполагам може да се монтира такава капачка на ръкохватката, която оригинално я няма, ама колко ще държи тази капачка.....
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • #36
              От: Кобури

              За такава ли връв става въпрос?
              http://eu.glock.com/english/index_acc.htm
              Only after the last tree has been cut down,
              Only after the last river has been poisoned,
              Only after the last fish has been caught,
              Only then will you find that money cannot be eaten.

              Коментар


              • #37
                От: Кобури

                От тоя Фобус съм много доволен.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P5140093.jpg
Прегледи:1
Размер:64.1 КБ
ID:5481774Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P5140094.jpg
Прегледи:1
Размер:98.2 КБ
ID:5481775

                Коментар


                • #38
                  От: Кобури

                  Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                  Аз съм с Вега за вътрешно носене, прилича ми на кордура. Ползвам го от има-няма както съм взел пищова в края на миналата година. Вече имах възможност да се изпотя като прасе но пищоа си остана сух. Удобен е за автомобила (което в повечето случаи зависи от седалките на колата), добре прибира пистолета. Като недостатък мога да отбележа че щипката е сложена твърде високо и ако колана е една идея по-НЕстегнат, дръжката на пистолета пада много ниско до ръба на панталона, което затруднява достъпа до нея. За цената си (около 25 лв във ВИП) си е много добър кобур.

                  Славчо, настина ли потта не стига до оръжието?
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • #39
                    От: Кобури

                    Аркан, какъв е фенера, който си монтирал на ,,Пикатини релсата"? Ясно че е НЕКСТОРЧ, но как осветява? На каква дистанция прави качествен и достатъчно силен и ясен светлинен сноп? Колко лумена е?
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • #40
                      От: Кобури

                      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                      Славчо, настина ли потта не стига до оръжието?
                      Ахам
                      42

                      Коментар


                      • #41
                        От: Кобури

                        Моят всекидневен Bladetech Nano.... Регулируем пасивен ретеншън, сравнително тънък кайдекс, но като цяло доста удобен кобур.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1210124.jpg
Прегледи:1
Размер:140.2 КБ
ID:5481923

                        Коментар


                        • #42
                          От: Кобури

                          Това за фон което си сложил да не е подплата за зимна шуба пустинен модел?
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Кобури

                            Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                            Това за фон което си сложил да не е подплата за зимна шуба пустинен модел?
                            Хаха, нещо подобно. Поларчето от ловните дрехи, понеже не отразява светлината. Само фокуса на апарата нещо е дал фира...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Кобури

                              Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                              Аркан, какъв е фенера, който си монтирал на ,,Пикатини релсата"? Ясно че е НЕКСТОРЧ, но как осветява? На каква дистанция прави качествен и достатъчно силен и ясен светлинен сноп? Колко лумена е?
                              Фенера е NexTorch TL1 - 200 лумена,на 25 м в закрито стрелбище осветява перфектно коридора дори и след яко опушване причинено от кофти вентилация.На вън свети на стотина метра,като се виждат добре фигури на тази дистанция въпреки че лъча става по-разсеян и слаб.От ноември го ползвам без да съм сменял батерията и съм доволен.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Кобури

                                Хосе, кобурът ти на Глок-а е просто прекрасен! Нищо повече не мога да кажа, освен, ако не е нахално да те попитам, можеш ли да ми поръчаш един такъв кобур и на мен??? вътрешен, изцяло кайдексов за Зиг 226R.....
                                такъв кобур като твоя търся, но няма кой да ми достави/поръча.....
                                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X