Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кобури

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кобури

    А ползвал съм и такъв, за съжаление...
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MAKAROVHOLSTERBLACK.jpg
Прегледи:1
Размер:7.2 КБ
ID:5481626
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • #17
      От: Кобури

      Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
      А ползвал съм и такъв, за съжаление...

      Снимката след малко, че има надпис на сайт на нея.
      Това е кобура- истиниски, кожен, кафяв, военен, от стария мат'рял не като сегашните!
      42

      Коментар


      • #18
        От: Кобури

        Не знаех, че Израел Милитъри инд правят/продават кобури.
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • #19
          От: Кобури

          Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
          Не знаех, че Израел Милитъри инд правят/продават кобури.
          Нищо общо с оригиналната фирма- просто експлоатират името.
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • #20
            От: Кобури

            Дайте малко марки кобури. Търся един американски производител на полимерни кобури, на който му забравих името.
            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • #21
              От: Кобури

              Ънкъл Майк?
              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

              Коментар


              • #22
                От: Кобури

                Благодаря! Не е Чичо Майк.
                Дайте моля и страниците на производителите в интернет /ако ги знаете разбира се/, защото си спомням визуално само това...
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • #23
                  От: Кобури

                  Това са няколко от моите.







                  Най много съм носил този от втората снимка на Вега, но откакто имам Фобуса много се кефя колко бързо се вади оръжието.Има си и лостче за заключване против отнемане.Естествено ползвам го само на стрелбището.
                  Сега съм се замислил за Шерпа, защото имам някои забележки към Фобуса.Има ли някаква съществена разлика между ИМИ и Шерпа освен, че ИМИто може да се върти на 360градуса около падъла?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кобури

                    Е че тя и Серпа-та може, зависи кой вариант. Като гледам единия кобур (третия от дясно на ляво) си мисля, че ти трябва за Глок?
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Кобури

                      Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                      А ползвал съм и такъв, за съжаление...
                      [ATTACH=CONFIG]582566[/ATTACH]
                      Този кобур е предпочитан в някои професии.В ГД"Охрана" където се налага да водиш задържани из коридорите на съда и минаваш през тълпи от хора по-добре да си с такъв.Аз ползвам същият за Марголина, разпрал съм го там където трябва да мине цевта и съм махнал парчето кожа зад капачката на пълнителя.Не че разнасям Марголина някъде освен до стрелбището, но е хубаво да си има кобур.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Кобури

                        С този кобур всеки един джепчия ще ти извади пистолета без да се усетиш, единственото, което може да помогне е коженото ремъче. Смятам, че е крайно вреден за някой служебни цели, при които оръжието задължително се носи открито поради нуждата от незабавна реакция в дадени случаи. При всеки един полимерен кобур отнемането на оръжието е в пъти по-трудно и най-малкото носещия оръжието ще усети, че някой се опитва да му го отнеме. Има и много хубави метални корди с гумено покритие и карабинки за осигуровка на оръжието, спираловидно навити, не заемат много място при носене, а при вадене на пистолета спиралата се разпъва и осигурява достатъчна дължина за боравенето. Аз съм ползвал закрит кобур за ПМ повече от 8 години кажи речи през ден (когато съм в БГ), разбира се не по мое желание, и освен да държа слънчоглед вътре не виждам да става за друго. А колко пъти се е закачвал ремъка за дръжката на вратата или някъде другаде, просто не е истина. Плюс това ухото за копчето като се износи и капака се отваря от самосебе си. Да не говорим, че трябва да осигуриш и "шомпола" на ПМ-а с ремъка...
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Кобури

                          Кобура е армейски и пази пистолета от всякакви мизерии.Ако джепчия може да отнеме пищов от този кобур, не знам полимерните с какво са по трудни?Айде и аз да съм виждал полимерни кобури.Колко джепчии познавам да не разправям.
                          Ако се наложи да стреляш по избягал задържан значи работата е оттекла и по-добре директно да си търсиш нова професия.
                          При опасност от нападение с цел освобождаване на задържания най често конвоя се съпровожда от хора с бронежилетки и помпи, но хората които са близко до охранявания е хубаво да са с "осигорено" оръжие.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Кобури

                            Ми така е, прав си за осигуровката на оръжие, важна е. За стрелбата - казуса не е за тук, допускаме че е възможна, нали за това се носи оръжие, пък и не само по задържан може да се стреля, може някой да иска да го премахне преди съда. За полимерните кобури, накарай някон твой колега да ти извади оръжието, като дойде от към гърба ти. Ще усетиш със сигурност, а и не е толкова лесно, не че е сложно де. При кожения закрития кобур по-дълго време трябва за да ти вземат оръжието, но мисля, че по няма да усети човек.
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Кобури

                              Как да го обесня.Отиваш в някой съд тип селски, нищо че се води град.Водиш 1,2 или трима.Освен, че ги пазиш, гледаш да не лепнат(вземат) нещо забранено от някой.През това време в коридора близките им се опитват през тебе и колегите ти, да се докопат до тях.Говоря за по черничките задържани.Та тогава този кобур си върши чудесно работата.
                              П.С.
                              Не работя в служба "Охрана".

                              Коментар


                              • #30
                                От: Кобури

                                Значи водещите фирми не са направили до сега кобур за нуждите на българските служби
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X