Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NUVI 40 BG Не тръгва...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: NUVI 40 BG Не тръгва...

    Първоначално публикуван от {Rammstein} Преглед на мнение
    Съвсем съм сериозен, вече и за "донор" не става.
    Слизай да го прибереш, гаранция , че се е оправил.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #32
      От: NUVI 40 BG Не тръгва...

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Слизай да го прибереш, гаранция , че се е оправил.
      Неставаше нищо него, и решиха да си мина на версията Mobile XT, поне телефона ми се свиди да си изхвърля (за сега)
      Последни версии на SpeedCameras за Garmin Mobile XT
      http://rammsteingarminmobilext.hit.bg

      Коментар


      • #33
        От: NUVI 40 BG Не тръгва...

        Здравейте, и при мен се появи същият проблем с гармин нуви 1340, по-точно като го ъпдейтнах до версия 6.3 с Гармин експрес, ме попита дали искам да се рестартира за да тръгнат новите настройки правилно, аз естествено натиснах да и след рестарта зарежда надписа гармин и дотам, след малко се рестартира сам и пак така до надписа гармин и това е постоянно.Опитах да го свържа към компютъра но нищо не се получава, просто не го вижда. Пробвах да го ресетна с задържане на екрана в долната дясна част, но нищо. Изчетох какво ли не и после попаднах тук и направих това което е споделил "milstan". Всичко направих последователно както е описано, но след като ми изпише номера на уреда срещу "USB Device " натискам ОК и ми показва че няма ъпдейти за този уред. Аз ли бъркам някъде или е нещо от тази версия 6.3.

        Коментар


        • #34
          От: NUVI 40 BG Не тръгва...

          Пробвай да сложиш по-стара версия от 6.3 - можеш да я изтеглиш от тук.
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • #35
            От: NUVI 40 BG Не тръгва...

            Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
            Пробвай да сложиш по-стара версия от 6.3 - можеш да я изтеглиш от тук.
            Мерси много за линка! Оправих го, с една от версиите които изтеглих от там. При мен така и не тръгна с фирмуера "GUPDATE.GCD" които беше в в архива на "milstan", като всеки път ми казваше че няма ъпдейт за това устройство. Тогава пробвах с един от изтеглените. Сложих отметката на "CURE" и се получи, започна да инсталира фирмуера и след това вече можех да влизам през компютъра. После изтрих всички папки както е казал "milstan". След това изключих навигацията от компютъра, и го вързах пак с натискане в горния ляв ъгъл на екрана като този път сложих отметката на "Original" и изчаках да се инсталира фирмуера. След като се инсталира го изключих от компютъра и стартирах навигацията и вече работеше както трябва. Сложих папките които бях изтрил от паметта на навигацията и пак се скапа. След 2-3 пъти повторение на това упражнение разбрах че проблема идва от папката "Text". Изтрих всички други езици освен английския и сега вече работи добре. Или има някакъв сблъсък на езиците с тези версии ( изпробвах с 5.9 6.1 6.2 и 6.3) на фирмуера или има някакъв език който ми прави проблем, но поне работи, а пък ако намеря отнякъде тази папка "Text" ще я сложа и да видим какво ще стане. Написах всичко надълго и нашироко ако има и други като мен с този проблем да могат да го излекуват, и благодаря на всички които са споделили знанията си в тази тема, без тях нямаше да се оправя, определено.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X