Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте сервиз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте сервиз

    Моля препоръчайте сервиз в Варна който да ми направи качественно диференциала на УАЗ-ика.Има ли друг сервиз който се занимава с Руски машини освен Сей-Хай
    Благодаря за помоща

  • #2
    До: Препоръчайте сервиз

    Ако ги докараш ще ти ги направя амаааааааа .........
    Луд умора нема,само се поти!!!

    Коментар


    • #3
      До: Препоръчайте сервиз

      Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
      Ако ги докараш ще ти ги направя амаааааааа .........
      Благодаря но си доста далечУтре ще закарам диференцяла в Сей-Хай и ще го направят.Друг вариянт няма.Все пак това е фирмен сервиз който подържа доста джипки а дават и гаранция

      Коментар


      • #4
        До: Препоръчайте сервиз

        Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
        в Сей-Хай и ще го направят.Друг вариянт няма.Все пак това е фирмен сервиз който подържа доста джипки а дават и гаранция
        А стига бе
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #5
          До: Препоръчайте сервиз

          Мой познат си купи миналата година нова редукторна УАЗка от СейХай и те го бяха излъгали че има хидравлика на волана и му я бяха хванали в цената
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #6
            До: Препоръчайте сервиз

            Днес закарах дифа в Сей-Хай.Казаха че ще го оправят и ще се обадят когато е готов.Сменям пиньон,корона,касета и всички лагери в дифа.Корона и пиньон-120 лева,касета 80 лева,лагери около 60 лева всичките и за работа 140 лева.

            Коментар


            • #7
              До: Препоръчайте сервиз

              Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
              Корона и пиньон-120 лева,касета 80 лева,лагери около 60 лева всичките и за работа 140 лева.
              Язък! Колко бира можеше да се вземе за тия пари.................
              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

              Коментар


              • #8
                До: Препоръчайте сервиз

                Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                Язък! Колко бира можеше да се вземе за тия пари.................
                Бирата е лесна,ама дифа нямаше кой да направи

                Коментар


                • #9
                  До: Препоръчайте сервиз

                  СБА на вятърната мелница.... След входа за СБА има 3-4 гаражни врати (мисля че сиви). Там е единственият майстор на диференциали (който дава и УСТНА гаранция). Около 60 кинта е реглажа.
                  Ако не го намериш - "обади се на приятел" - 0888 199 658
                  Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                  http://www.cardomain.com/ride/2562837

                  Коментар


                  • #10
                    До: Препоръчайте сервиз

                    Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                    СБА на вятърната мелница.... След входа за СБА има 3-4 гаражни врати (мисля че сиви). Там е единственият майстор на диференциали (който дава и УСТНА гаранция). Около 60 кинта е реглажа.
                    Ако не го намериш - "обади се на приятел" - 0888 199 658
                    Благодаря но преди време ходих при един майстор в гаражите на сба(посока вятърна мелница нагоре и вдясно)Наско се казва доколкото помня и на въпроса ми колко ще струва да разглоби двата дифа и да сложи самоблокиращите касети-каза цена 700(седемстотин) лева за работа по разглобяване,сглобяване и реглаж на два диференцялаАз може никога да не си сложа блокажи но няма да дам 700 лева за раглобяване и сглобяванеДифа го закарах днес в Сей-Хай да го правят защото там хората казаха реална според мен цена за работа
                    Последно редактирано от TRAPERA; 03-08-07, 00:20.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Препоръчайте сервиз

                      Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                      Благодаря но преди време ходих при един майстор в гаражите на сба(посока вятърна мелница нагоре и вдясно)Наско се казва доколкото помня и на въпроса ми колко ще струва да разглоби двата дифа и да сложи самоблокиращите касети-каза цена 700 лева за работа по разглобяване,сглобяване и реглаж на два диференцялаАз може никога да не си сложа блокажи но няма да дам 700 лева за раглобяване и сглобяванеДифа го закарах днес в Сей-Хай да го правят защото там хората казаха реална според мен цена за работа
                      700 ??? и тоя го хвана цифроманията... Явно е разбрал че е ЕДИНСТВЕНИЯ или ПОСЛЕДНИЯТ(жив) майстор на диференциали.
                      Да ги Е** у майсторите....
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • #12
                        До: Препоръчайте сервиз

                        Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                        700 ??? и тоя го хвана цифроманията... Явно е разбрал че е ЕДИНСТВЕНИЯ или ПОСЛЕДНИЯТ(жив) майстор на диференциали.
                        Да ги Е** у майсторите....
                        Не е нито единственият нито последният майстор който разбира от дифовеИма много хора които правят диференцяли но въпросът е че им нямам доверие и не искам да отварям пак моста след един месец

                        Коментар


                        • #13
                          До: Препоръчайте сервиз

                          направи си го сам...
                          Поне ПОСЛЕ ще те е яд на правилният човек.
                          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                          http://www.cardomain.com/ride/2562837

                          Коментар


                          • #14
                            До: Препоръчайте сервиз

                            Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                            направи си го сам...
                            Поне ПОСЛЕ ще те е яд на правилният човек.
                            Аз не разбирам от центровки на двигател и от диференцяли и не пипам по тези работиВсичко останало си го правя сам или с помоща на приятелиКоето не знам питам докато разбера и ми стане ясно и се старая да се справям

                            Коментар


                            • #15
                              До: Препоръчайте сервиз

                              Диференциала е готовСменени касета,корона пиньон и всички лагериДори три месеца гаранция

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X