Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Парад Победы 9 мая 2013 года.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Парад Победы 9 мая 2013 года.




  • #2
    От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

    Най обичам Марша на уволнението да слушам.

    Това е песента Прощание Славянки ,който закрива парада. В Елхово му викахме Марш на уволнението ,защото когато уволняваха набора полковата музика го свиреше на портала.

    А интересно не показаха нова техника.

    Коментар


    • #3
      От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

      И аз това се учудих, даже много малко показаха, май...
      Обаче парада си остава добър... Винаги съм се чудил, как го постигат този синхрон..
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #4
        От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

        Синхрон го постигат с много, ама наистина много тренировки. Поне месяц преди парада започва се ГОЛЯМО набиване на крак, първо в редици, после в общ строй докато не се постигне синхрон и тн "чувство локтя". Последна седмица се марширува поне 8 часа на ден, после един ден дава ти се пълна почивка, и воаля - парад какъвто трябва да има.
        За новата техника не сте прави, вижте още веднъж. БТР-82А и сетне СУ-34 за първи път са на парада.
        И според мен похубава версия на парада вижте тука - http://www.1tv.ru/news/social/232564

        Коментар


        • #5
          От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

          Позната фуражка?

          Коментар


          • #6
            От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

            Аха, видях я още вчера. Нещо много тъжен поглед на българският старши офицер ми се струва.

            Коментар


            • #7
              От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Нормално да я има на мястото на чуждите военни аташета.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                ..... поглед......
                Имам си стара "любов" с "щабните",.....иди в коя да е българска свинеферма, и ще видиш много такива погледи.....
                Парада показва, че Русия си е Русия! Честит празник... с малко закъснение
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #9
                  От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

                  И още един видеозапис от Парада.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

                    Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                    ...А интересно не показаха нова техника....
                    Е трудно е да насмогва на ВПК (дори и руския) за всеки парад да искарва нещо ново, а и дали е нужно. Въпроса е и доколко това, което се показва се вкарва масово на въоръжение. При руснаците има един доста стар приом на парадите да се показват разни "новинки", които са само опитни образци, никога не стигащи до масово производство за да стряскат чужбинските аташета и служби. Напоследък не го правят, но така или иначе доста от показваната техника все още си остава в бутикови бройки (за съжаление)... поне засега.
                    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

                      Това имах предвид.Нещо действително ново,като технология ,развитие и т.н. А иначе БТР а с новата купола ми хареса,само дето е станал по висок като силует. Ту 95 и Руслан-а.
                      Парадът на Червения площад по принцип си е показуха.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

                        Това са стари БТР-ите с нови оръдия 2А72, новите ще ги видим тази година през есента на изложение в Нижний Тагил. Е, точно ние няма точно тогава да ги видим, но поне обещават че ще ги покажат тогава в закрита част на изложението.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

                          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                          Това са стари БТР-ите с нови оръдия 2А72, новите ще ги видим тази година през есента на изложение в Нижний Тагил. Е, точно ние няма точно тогава да ги видим, но поне обещават че ще ги покажат тогава в закрита част на изложението.
                          БТР-90?
                          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

                            Курганец-25, Бумеранг... 90-ката я отсвирили още преди две години.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Парад Победы 9 мая 2013 года.

                              На мен ми хареса, че имаше много млади бойци с усмихнати и одухотворени лица сред маршируващите.Също и речта на президента - емоционална и изразителна, каквато трябва да бъде.Разбира се с това върви и дежурния въпрос - дали всичко им е дошло от вътре, или е добре отрепетирано и изиграно.Най-красиво е ако е първото.Също не мисля, че това е само показуха, наистина е отдаване на почит и е в чест на празника им, който е един от символите на национално обединение.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X