Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

    Пак от нощния магазин някой ми е отвил 2 гайки...
    21/1,25 резба мисля че са такива, самоцентриращи се.
    Трябват ми 5-6 броя, да има и резерва.

  • #2
    От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

    Колега купих си от морга 2 бр. х2лв, но можеш да си вземеш секретни и така ще имаш 2 резервни. При мен се бяха развили всички на предното дясно колело и една липсваше това го забелязах преди преди пътуването за празниците.

    Коментар


    • #3
      От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

      Има много български производители.Моите май дойдоха от Горна Оряховица.Защо не потърсиш някой тяхен дистрибутор близо до теб.

      Коментар


      • #4
        От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

        Имам гайки но не си казал за какви джанти ти трябват защото при мен имат разлика тези за алуминиевите и тези за стоманените.Не е лошо да сложиш снимка

        Коментар


        • #5
          От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

          Алуминиеви са, като тези:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:85602861.jpg
Прегледи:1
Размер:82.1 КБ
ID:5480787

          Коментар


          • #6
            От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

            Мисля,че имам такива

            Коментар


            • #7
              От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

              Още търся гайки - 4-5 ще свършат работа.
              Накрая ще нацепя кратуната на някой и ще спрат да ми ги свалят...

              Коментар


              • #8
                От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

                Първоначално публикуван от sminkov Преглед на мнение
                Още търся гайки - 4-5 ще свършат работа.
                Накрая ще нацепя кратуната на някой и ще спрат да ми ги свалят...
                Не се коси приятел...
                Миналата година при смяната на гумите,гумаджията ми навил с гайковера едната гайка на задна гума на криво...ама юнашката на криво...
                В резултат на това се наложи късане на болта,разглобяване на барабана и подмяна/нали се сещаш,че и гайката не ставаше /
                Та...отидох да търся,ама тук-там и трудна работа.изведнъж се сетих обаче ,че при мен в магазина имаме барабанни болтове за Форд Транзит/е...един от всичките много видове де/,коит наподобяваха много оригиналния на Тераното.Бегом до магазина и...болтовета станаха перфектно.С тях вървят и гайки,но са обикновени,а не глухи/т.е. затворени както са оригиналните/.Можех да ползвам обикновената гайка,но ми изглеждаше много грозно,та се отбих в един магазин за ...Лада...и си купих перфектни глухи гайки.Разликата с оригинала е ,че са малко по-дълги,ама на фона - ползване на обикновена гайка или пък търсене на оригинални гайки незнайно къде,направо нещата се наредиха.Сега едната ми гайка е малко по-стърчаща от другите,но ...дори и не го забелязвам това!
                Та и това е решение...
                Поздрави и успех!
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

                  Първоначално публикуван от sminkov Преглед на мнение
                  Още търся гайки ...
                  Звънни на ТЕЗИ, с това си вадят хляба. Правят и поръчкови (за мен бяха 9/16"х18 ) Пращат и по еконт...
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    Звънни на ТЕЗИ, с това си вадят хляба. Правят и поръчкови (за мен бяха 9/16"х18 ) Пращат и по еконт...
                    Ползвам на същите производители секретни болтове за реното на жената...наистина са качествени,е и ценово обаче са си доста нагоре от китайчетата...Ама то качественото и евтиното са в различни посоки...
                    Поздрави!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

                      От къде си, Колега? Имам от Навара.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • #12
                        От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

                        Кюстендил, дали са еднакви гайките?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

                          Здравейте колеги, днес си ровех в нета и попаднах на гайки за терано по 72ст нови. Като си помисля, че ги вземах за 2лв. бройка. Ако на някой му трябват още да пусне на търсачката това: nissan ГАЙКА НА КОЛЕЛОТО SWAG #82911938

                          Коментар


                          • #14
                            От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

                            A това там актуално изображение на гайката ли е?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Трябват ми гайки за оригиналните джанти на Терано 2

                              Сложих ти 5 гайки в кемпера. Ако дойдеш на събора се обади да ти ги дам.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X