Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VW Touareg 3.2 Бензин - двигателя гасне след 15 сек.???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VW Touareg 3.2 Бензин - двигателя гасне след 15 сек.???

    Здравейте на всички и весели празници.Имам нужда от малко помощ за следния проблем.
    Запалвам двигателя на Туарега и след 15 секунди изгася сам.Няма лампа която да е светнала.Давам газ и двигателя се форсира нормално.Поддържам обороти но дори и тогава след 15 секунди сам изгася.Превключвам си нормално на R,N,D но отново двигателя изгася.Колата е с газов инжекцион БРЦ. След като го запалих няколко пъти двигателя загря и започна да превключва на ГАЗ.Дори и тогава отново гаснеше след 15 секунди.Огледах около двигателя и не видях никакви течове.Сменени са маслата на кутията,двигателя и всички филтри.Има и бензин и газ в резервоарите.

    Днес цял ден обикалях напред - назад и нямаше никакви проблеми.Не ми е давал индикации че има проблем. Преди около 15 дена ми беше изгаснал веднъж и това е единственото нещо което ми се е случвало откакто е купен.
    Моля пишете къде може да е проблема.
    От Варна съм.
    Ако знаете добър майстор къде да отида ,също ще ми е от полза.

    Благодаря

  • #2
    От: VW Touareg 3.2 Бензин - двигателя гасне след 15 сек.???

    Touareg keeps shutting off
    Driver side fuel pump shuts off after 15-20 sec after start is that normal?
    WG 2.7 CRD

    Коментар


    • #3
      От: VW Touareg 3.2 Бензин - двигателя гасне след 15 сек.???

      Здравей колега,
      при мен имаше същия проблем. В резервоара има 2 бензинови помпи. При запалване работи едната около 10-15 сек след което спира и трябва да зааботи втората.
      При мен проблема беше, че тази втора помпа (лявата) не работеше. Ако я караш на газ се прави първата да работи постоянно и няма проблем.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X