Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ZZ Garage Special Iron Head

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ZZ Garage Special Iron Head

    Процедура постройки тук

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:album_640x400-1.jpg
Прегледи:1
Размер:115.2 КБ
ID:6013161

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:album_640x400-4.jpg
Прегледи:1
Размер:151.3 КБ
ID:6013162

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2ec7e68s-480.jpg
Прегледи:1
Размер:43.4 КБ
ID:6013163

    Бира без ракия - парите на вятъра

  • #2
    От: ZZ Garage Special Iron Head

    Защо ги правят с цял преден мост?

    Възхитен съм от конструирането и изработката.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: ZZ Garage Special Iron Head

      Защо ги правят с цял преден мост?
      Автор прекрасно чувствует идеологию кастома. Он его строит как бы в 60-х годах и только из доступных в СССР тогда агрегатов.
      Бира без ракия - парите на вятъра

      Коментар


      • #4
        От: ZZ Garage Special Iron Head

        Понял...

        Респект към положения труд.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: ZZ Garage Special Iron Head

          Страхотно е че, този проект вече е реализиран и то успешно, сътворен със завидно разбиране на религията "Hood ride". Завиждам благородно - мечтаейки да намеря времето, необходимо за да си реализирам и аз някоя Hood-идея.
          Много-добре се е получило купето, може-би само задницата бих позаоблил. Колкото до шасито и то изглежда замечательно, но не мисля, че, това е точно начинът, ама може да са гонили тежест, като на камионът, знае ли човек...
          VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
          SXS-Restorations 0886513079
          Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

          Коментар


          • #6
            От: ZZ Garage Special Iron Head

            Одесса не далече
            Бира без ракия - парите на вятъра

            Коментар


            • #7
              От: ZZ Garage Special Iron Head

              Не зная колко е далече Одеса, но за мен хотродът е прекалено, лично, нещо и болните си ги правим сами или с малки екипи. Принципно, доколкото съм запознат с колегите, малко са хората по света, които могат да ми го направят и крайният резултат да ме изненада, приятно, но все са отвъд океанът и струват скъпо, според стандартите ми. Може-би, единствено при хотродите можеш да разбереш, кога е правен за продаване, кога за изложения, кога да улицата, кога за солените езера, кога, някой е творил за себе си. Все пак, ако имах финансовата възможност бих се доверил на някой в щатите. А, ако имах финансова възможност и времето, бих си го направил сам, въпреки, че ми е трудно да ги усещам и разбирам, както ги разбират и усещат отатъка, но пък, както падат, вси по-често от учениците си в Европа при поръчковите мотори, така могат и да видят невъобразим "Ход" от Европа... Виж за реставрация, бих се доверил много по-лесно на някой, стига той да покаже, че е по-добър от мен и естествено - мога да си го позволя, всъщност - мечтая за това...
              VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
              SXS-Restorations 0886513079
              Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X