Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голям всъдеход от Сибир

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Голям всъдеход от Сибир

    Никви ядове. Пусни пиндоска самоделка да тича по Камчатка, и глей сеир.

    Коментар


    • #17
      От: Голям всъдеход от Сибир

      Тези хора, би трябвало да правят само деца - щото се правят без ръце...
      Песничката казва всичко за продукцията им.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #18
        От: Голям всъдеход от Сибир

        Щом си толкова умен и можещ, заповядай в Сибир, за да те видим в реален живот!

        Коментар


        • #19
          От: Голям всъдеход от Сибир

          Виж, в Сибир не съм ходил, но затова пък се боря с НОВ Уаз Патриот и си мисля, че след като в идеални условия не става за нищо, как ли ще се справи в Сибир.
          В живота си не съм виждал по-говнисто направен автомобил. А съм карал и китайски. Силно подозирам, че и с този нещата са сходни с Патриотя. Просто генетична обремененост и начин на мислене.
          И не съм русофоб - просто техниката им не обичам и с основание.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #20
            От: Голям всъдеход от Сибир

            Че кой ти излъгал че нашите коли са за каране? Те са комплект за сглобяване първо и напилинг после.

            Коментар


            • #21
              От: Голям всъдеход от Сибир

              Кофтито е, че около 95% от частите в комплекта са брак...
              Честно казано се чудя как изобщо тези хора летят в Космоса, след като не могат да произведат тривиален прост автомобил.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #22
                От: Голям всъдеход от Сибир

                Мой ти съвет - бягай от всичко що расиянско производство, срам ме е от тях!

                Коментар


                • #23
                  От: Голям всъдеход от Сибир

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Никви ядове. Пусни пиндоска самоделка да тича по Камчатка, и глей сеир.
                  Свободно... остаави Стефане...Просто направих бързо преброяване на русофилите. Никъде не съм писал че грузовика е лош то и няма как да е щото Руснашки са останали само двата моста и част от шасито.Даже лагерите в раздатката вече не са с квадратни сачми то си пише..Просто още имат да се учат как се изработват качествени преправени автомобили джипове и тн.За мотоциклети да не говорим.За да се случи това си трябват традиции силна средна класа и местно производство.За съжеление нашите любими грижовни братя ликвидираха силово мераците за родно българско производство още в зародиш.
                  И отново си прав камиони работят само в Сибир и само руснашки.На всички други места дърпат и носят само с елени пингвини и мулета.Щом Сибирняка неще да се занимава с прекрасния им съветскии двигател и скорости смятаи за къв керпич става на въпрос.
                  И само до ти кажа във Виетнамка съм се возил доста та знам на какво е способна и на какво не.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Голям всъдеход от Сибир

                    Поддържаме УАЗ Патриот втора ръка, и съм на коренно различно мнение. Не бива да съдим по собствените си недостатъци за всичко по света. Некъдърното обслужване и поддръжка може да скапе всяка машина, също така и лошото и предубедено отношение. Техниката си отмъщава на тези, които я мразят.
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар


                    • #25
                      От: Голям всъдеход от Сибир

                      Близнака, а ходил ли си някога в Сибир, че така вдъхновено си говориш за камиони там... Вуйчо ми, Бог да го прости, бил управител на огромно горско стопанство, малко поголямо по площад от България. По време на перестройка са купили влекачи Комацу за изнасяне на дървета от тайга. Хубави били са камиони... само че не са издържали първата зима. Дошли са японци, се извинили и ги прибрали за своя сметка. И после познай какви са камиони работили и работят до днеска? А в България с какви основно камиони изнасят дървата от гората?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Голям всъдеход от Сибир

                        Хубави били са камиони... само че не са издържали първата зима.
                        Тут ситуация не так проста. Не любят у нас мануалы читать, а тем более выполнять.
                        Бира без ракия - парите на вятъра

                        Коментар


                        • #27
                          От: Голям всъдеход от Сибир

                          Забравили за дреболийки, като спирачни и хидравлични течности, маслата и тн. Плюс нещо наистина низките температури, както са си признали самите японци, не са били по силите на тези машини. Иначе супер са били, топли кабини, хидравлика и тем подобни нещата. Ама не ставали за Сибир и това е.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Голям всъдеход от Сибир

                            Това дали ще оцелее в Сибир
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mercedes-overload.jpg
Прегледи:1
Размер:67.1 КБ
ID:5480469
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #29
                              От: Голям всъдеход от Сибир

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              Забравили за дреболийки, като спирачни и хидравлични течности, маслата и тн. Плюс нещо наистина низките температури, както са си признали самите японци, не са били по силите на тези машини. Иначе супер са били, топли кабини, хидравлика и тем подобни нещата. Ама не ставали за Сибир и това е.
                              Это еще вопрос к нашему попильно-откатному менеджменту. В каком исполнении закажешь технику, в таком и отгрузят. Разбор полетов нужен, короче.
                              Бира без ракия - парите на вятъра

                              Коментар


                              • #30
                                От: Голям всъдеход от Сибир

                                Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                                Поддържаме УАЗ Патриот втора ръка, и съм на коренно различно мнение. Не бива да съдим по собствените си недостатъци за всичко по света. Некъдърното обслужване и поддръжка може да скапе всяка машина, също така и лошото и предубедено отношение. Техниката си отмъщава на тези, които я мразят.
                                Веско, смея да твърдя, че го обслужвам кадърно. Това, което съм правил по него вече не създава грижи. Ситуацията е такава, че тъкмо оправиш нещо и се троши съвсем друго. Явно трябва да се реасемблира тотално.
                                Не става въпрос за предубеждение. Пред нас има 5 джипа, всички антични - Патриотът нов. Защо с тях няма подобни проблеми? Доста хора от форума са се качвали на него и също са в потрес..
                                В това изчадие, няма нещо от нормален материал. Не е нормално да стягаш карданен 10мм болт и на 30N/m той да превърти!
                                Не е нормално опора на щанга да тръгне да къса заварката, без да е видяла някакъв сериозен зор, удар или друго насилие.
                                Също така е ненормално, нов автомобил да се пълни с дъждовна вода, която първо влиза в ECUто и т.н.
                                За дрънчането, скърцането и другите шукаритети съм над нещата...
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X