Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магазини за редки работи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Магазини за редки работи

    Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]808565[/ATTACH]

    4 лв за брой. Заделил съм 4 бр. След около две седмици ще имам достатъчно много.
    Идеални са. Благодаря. Кажи кога да мина?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #92
      От: Магазини за редки работи

      Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
      Търся магазин откъдето да си купя O-пръстен с канал от външната страна, на някои места го водят "Гумена втулка за ламарина" проблема е че не мога да намеря с подобен размер на този който ми трябва. Важният размер е вътрешният диаметър, трябва ми да е Ф40-Ф43.

      [ATTACH=CONFIG]807810[/ATTACH]
      Продължавам да търся от къде мога да си купувам (в множествено число) такъв о-пръстен, материалът за предпочитане е някаква прозрачна и еластична пластмаса, но в краен случай може и черна гума.
      по някаква причина изображението от миналият пост се е загубило, та ето го пак.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:o ring.jpg
Прегледи:2
Размер:86.5 КБ
ID:5667824

      Дайте идея поне къде да търся.

      Коментар


      • #93
        От: Магазини за редки работи

        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
        Продължавам да търся от къде мога да си купувам (в множествено число) такъв о-пръстен, материалът за предпочитане е някаква прозрачна и еластична пластмаса, но в краен случай може и черна гума.
        по някаква причина изображението от миналият пост се е загубило, та ето го пак.

        Дайте идея поне къде да търся.
        И аз съм се борил с липса на подобни пръстени.
        Чат пат се намираха по стари руски камиони и коли, ама място за продажба- тцъ.
        Проблема съм го решавал със срязан по дължина и залепен в краищата тънък маркуч.
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • #94
          От: Магазини за редки работи

          Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
          И аз съм се борил с липса на подобни пръстени.
          Чат пат се намираха по стари руски камиони и коли, ама място за продажба- тцъ.
          Проблема съм го решавал със срязан по дължина и залепен в краищата тънък маркуч.
          Явно е проблем намирането на такива "пръстени". Аз намирам но до 32мм вътрешен диаметър.
          Намирането на единични бройки или сам да си го правя от профилирано и екструдирано уплътнение (или от маркуче) не е решение, защото освен функционално трябва да изглежда и естетически добре, а и става въпрос за - сега 20 бройки, по нататък 30 и т.н.
          За мое съжаление не знам с какво име да го търся по чуждестранните сайтове - поръчка и по и-нет е вариант.
          Продължавам да търся "магазин".

          Коментар


          • #95
            От: Магазини за редки работи

            Питай в Теда - Казанлък, правят единични бройки по поръчка. Семерини и к-маншети са ми правили и по мостра и още си работят.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • #96
              От: Магазини за редки работи

              "мдм тим импекс" пита ли ги дали могат да ти набавят с желания размер, аз само при тях успях да намеря подобен пръстен
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • #97
                От: Магазини за редки работи

                Питай и в Снабтех на Горубляне, аз там съм намирал доста изкривени 0-пръстени като размери.
                Който оцелее ще закусва!

                Коментар


                • #98
                  От: Магазини за редки работи

                  В микромакс трейд също изработват по поръчка. Няколко пъти съм поръчвал о-пръстени и други видове уплътнения.
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • #99
                    От: Магазини за редки работи

                    Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                    Явно е проблем намирането на такива "пръстени". Аз намирам но до 32мм вътрешен диаметър.
                    Намирането на единични бройки или сам да си го правя от профилирано и екструдирано уплътнение (или от маркуче) не е решение, защото освен функционално трябва да изглежда и естетически добре, а и става въпрос за - сега 20 бройки, по нататък 30 и т.н.
                    За мое съжаление не знам с какво име да го търся по чуждестранните сайтове - поръчка и по и-нет е вариант.
                    Продължавам да търся "магазин".
                    Щом е за серийно- не е ли по-добре да се направи матрица и за се вулканизират съответните размери?
                    В София съм работил с ЧАВиСИНОВЕ на бул. Европа 36.
                    Работилничката им е малко навътре в квартала.
                    Първата партида може да ти е по-солена, заради матрицата, но после ще са до лев-два, според размера.
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • От: Магазини за редки работи

                      Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]808565[/ATTACH]

                      4 лв за брой. Заделил съм 4 бр. След около две седмици ще имам достатъчно много.
                      И аз търся нещо подобно, ако има по-масивно ще е супер.
                      За нещо подобно.
                      Къде мога да ги видя тези?
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Магазини за редки работи

                        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                        Търся магазин откъдето да си купя O-пръстен с канал от външната страна, на някои места го водят "Гумена втулка за ламарина" проблема е че не мога да намеря с подобен размер на този който ми трябва. Важният размер е вътрешният диаметър, трябва ми да е Ф40-Ф43.
                        Продължавам да търся от къде мога да си купувам (в множествено число) такъв о-пръстен, материалът за предпочитане е някаква прозрачна и еластична пластмаса, но в краен случай може и черна гума.
                        по някаква причина изображението от миналият пост се е загубило, та ето го пак.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:o ring.jpg
Прегледи:2
Размер:86.5 КБ
ID:5667824

                        Дайте идея поне къде да търся.
                        Аз поне да покажа за какво ги търся тези пръстени.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Wine rack 12 hole 01.JPG
Прегледи:2
Размер:297.1 КБ
ID:5671405 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Wine rack 12 hole 02.JPG
Прегледи:2
Размер:374.6 КБ
ID:5671406
                        още снимки тук и тук

                        Коментар


                        • От: Магазини за редки работи

                          Къде в Габрово продават пожарогасители ? Трябва ми един 6кг прахов и 9 литра воден ?
                          РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                          0895шест29410 .

                          Коментар


                          • От: Магазини за редки работи

                            Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                            Къде в Габрово продават пожарогасители ? Трябва ми един 6кг прахов и 9 литра воден ?
                            На пръв поглед, :
                            ДОЧЕВ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
                            0898787028,0886481650
                            Габрово, 5300, ул."Неофит Рилски" № 31

                            КОНТРАКТ ИНЖЕНЕРИНГ ООД
                            5300 гр.Габрово ул."Николаевска"№119
                            0888243325, 0888732591
                            а най- пълна информация- тук: в габровската пожарна
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • От: Магазини за редки работи

                              Тия първите ме съмняват нещо да имат налични такива едри, че са до нас и не знам де ще ги съберат, ама знаеш ли - офиса е на Капитан Никола срещу Башев акумулаторите. Вторите проверяват служебните, има-няма 100-тина парчета, та имат вид да имат идея за какво иде реч. Другото е дедото на колелото, както и другия там, до магазина за плочки(май вече го няма, магазина за плочки де, май и за бани нещо беше)
                              Ford Maverick II 2.3 XLT
                              Ford Mondeo MK5

                              Коментар


                              • От: Магазини за редки работи

                                Удрям на камък с намирането на преход женско 1/4 кадрат към женско шестостен за битове, ама от по-големите. 5/11 или там както се водят.
                                Някой да се сеща нещо?
                                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X