Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магазини за редки работи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Някой знае ли??

    Относно: Магазини за Водни съединения, маркучи и др. такива.

    Бе, лошо. Проблем((
    Виж при тия, имат много.

    "Цар Симеан" 173
    931-60-15
    0897-81-34-89
    Последно редактирано от Yaro; 13-04-08, 20:57.

    Коментар


    • #17
      До: Някой знае ли??

      Относно: Магазини за Водни съединения, маркучи и др. такива.

      Ето ти още координати:
      Симеон 151, тел: 02/4894987, 9315646 и ICQ: 256-218-479
      Последно редактирано от Yaro; 13-04-08, 20:58.

      Коментар


      • #18
        До: Търся вносители на лагери KOYO

        Копирано тук от темата за Търся вносители на лагери KOYO
        Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
        Здравейте,търся вносители или магазин от които мога да закупя/поръчам лагери Koyo.Засега,удрям на камък с издирването на нужните лагери (30303D).Вариант 30303 има навсякъде,при всички производители,но Ипонците са го модифицирали преди да го турят на Даихатсуто.така че ако някой знае къде продават Koyo (за предпочитане в София),нека сподели.

        Предварително благодаря.
        Горубляне. ул. "Самоковско шосе" 79
        тел: 979 04 09 GSM: 088 61 61 706
        фирма СНАБТЕХ
        Последно редактирано от Yaro; 29-04-08, 10:40.
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          До: Търся вносители на лагери KOYO

          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
          Копирано тук от темата за Търся вносители на лагери KOYO


          Горубляне. ул. "Самоковско шосе" 79
          тел: 979 04 09 GSM: 088 61 61 706
          фирма СНАБТЕХ

          Благодаря.
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #20
            До: Магазини за редки работи

            Относно бронзовите гайки за генерации, такива има и в Практикер заедно със бронзови шайби. Намират се при дългите шпилки.
            Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

            Коментар


            • #21
              До: Магазини за редки работи

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              Къде сте?
              Болтчета М 10х40, полусферични глави, вътрешен шестогран. 14 броя. Имате ли? И колко струва.

              Ако ти трябват хромови съчми, от 15.50 до 20.72 имам няколко тона нови в 30 размера. Също така и употребявани,употребяваните ги ползват за мелници.

              Коментар


              • #22
                До: Магазини за редки работи

                Един магазин за неръждаеми стомани.Фирма "Атали"тел.9200709.
                Фирмата е от Пловдив, има магазин и в София-жк "Сердика"ул. "Гюешево" № 83.
                Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                Коментар


                • #23
                  До: Магазини за редки работи

                  Днес случайно открих интересен магазин. По-скоро е склад в който са събрани всякакви неща останали при ликвидирането н разни предприятия.
                  Изброявам по спомени какво видях: гарнитури/вероятно за ЗИЛ/, карадн, някакви ябълковидни болтове, щанги, феродо за накладки и съединители /различни размери/, табла за НИСА или ЖУК, разни помпи /впечатлих се от една за стъклоизмиващото на ЗИЛ/, включително маркучета с дюзички /които пръскат към стъклата/, разни пластмасови стопчета, мигачи и др. от различни марки, устройства за повдигане/сваляне на стъклата /не знам за какъв автомобил/, ел. инсталации за ЗИЛ, според продавачката доста части са за НИСА и ЖУК...Има и някой неща за електрооборудване-високо напрежение-някакви разклонителни кутии и пр....Цени-според зависи! Избираш си, пита се шефа и срещу 5-10 лв си щастлив. Поне така обясни продавачката.
                  Магазина се намира във Видин. Ако някой търси нещо ще помогна.
                  Телефона ми е ..................
                  Последно редактирано от Ясен; 20-01-19, 18:33. Причина: звънят му, а смисъл няма

                  Коментар


                  • #24
                    До: "Ремонт" на въже на лебедка

                    Определено има доста големи размери термосвиваем шлаух, че и такива с лепило:

                    http://www.mikimak.com/?function=clist&cat_id=A78.5
                    "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                    Коментар


                    • #25
                      До: Магазини за редки работи

                      Първоначално публикуван от Ковача Преглед на мнение
                      Един магазин за неръждаеми стомани.Фирма "Атали"тел.9200709.
                      Фирмата е от Пловдив, има магазин и в София-жк "Сердика"ул. "Гюешево" № 83.
                      Склада се е преместил някаде в Илиенци, ще проверя и ще пиша!
                      Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Магазини за редки работи

                        Някой да знае в Стара Загора някаде да се продават макети на американски мусколести колички,като тази http://unclechesterstoytrucks.com/products/31066.jpg
                        Ако е машина, нека бъде немска!
                        XJR 1200
                        ETZ 150
                        Kawasaki Ninja ZX10R

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Магазини за редки работи

                          В търсене на определени размери семеринги, след посещение на доста търговски обекти най-накрая намерих един специализиран магазин, в който има всякакви размери! И също така много, много лагери. Оказа се, че имат дори кече за уплътнения! Също така всякакви размери лоена набивка. И много големи листове материал за гарнитури /клингерит или нещо друго, не знам, но има за уплътнение на вода, на масло и т.н., най-различни свойства и дебелини/. Магазинът е в София, на булевард Вапцаров. Като се тръгне от Семинарията в посока бул. Черни връх, веднага след кръстовището започва поредица от десетина магазина за най-различни неща и един от тях е този.
                          Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                          Коментар


                          • #28
                            От: До: Магазини за редки работи

                            В добавка към написаното от Теодор ще кажа, че в магазина на Вапцаров има и най-различни размери ремъци Аз на Варшавата й купих вентилаторен ремък оттам, след като се оказа, че всичките ремъци, които продават за Жук в магазина, излизат кой знае защо къси (такива имам сигурно 4-5 нови). По магазините за авточасти ме гледаха странно като им казах, че ремъка е широк 17 мм, предлагаха ми поръчки и някакви безумни цени. В магазина на Вапцаров не само, че имаше 17мм, ами имаше даже няколко дължини, та си избрах точния. Освен ремъците, предлагат семеринги, лагери, клингерит, разни видове гума на листове, и какво ли още не.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Магазини за редки работи

                              А от листовата гума има и маслоустойчива.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Магазини за редки работи

                                Идеи къде има пружини?
                                Трябва ми като от щипка за пране, но диаметърът е друг.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X