Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати 21 до 25 от 25

Тема: Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

Публикации
    224
    Точки (при гласуване)
    11

По подразбиране От: Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

Цитат Мнение на burgas_offroad Преглед на публикациите

Здравейте Колеги ,

Нов съм в този форум и много се радвам ,че открих място схора със сходни с моите интереси. Особенно що се отнася до Mercedes G.

Понеже мисля да сикупувам джип за разодки в пресечени местности съм твърдо решен ,че това трябвада е Mercedes G. Могада си позволя такъв джип набор горе долу от 80те. Гледам ,че има обяви за G класи 1986-89 година по 7-8хиляди лева. Това са възможностите ми.

Въпросът ми е ,от тези „набори“ какво е по-удачно дизел или бензин на газ. Естествено един отосновните фактори е разходът, но разчитам на хора като вас да ми кажат кое епо-удачно, кой двигател какви слабости и предимства има.Всъщност даже не съм на 100%запознат с това какви конкретни двигатели има от тези години. Знам за няколкоосновни като G230 , G270 , G300. Имайте впредвид ,че съм начинаещ ,затова все още нямам кой знае какви познания в материята.Като за начало ще избягвам най-хард терените.Иначе като цялоофроудът ми е позната материя но с мотор, Suzuki Rm125 двутактов J,товае машината която карах до съвсем скоро.

Предварително Благодаря,ако съм обърал някое правило нафорума съжалявам J

Цитат Мнение на burgas_offroad Преглед на публикациите
    ЛР Диско , абсолютно не по цена , но имам бюджет с таван 5000 лв . Аз искам Г класа 2013 ама мн леф
    За какъв бюджет говорим? За 7-8000 може и да намериш Г с доста проблеми, но подходящо за надграждане, докато с бюджет до 5000лв дори и Дискавъри трудно се намира.

Място
    Бургас
    Публикации
    6
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

G класа за 7-8 хил , но ако ще е за ЛР гледам ,че ги има по 4500-5000 ? Разликата не е малка все пак. В смисъл ,че ако ще отделям 8000 по-добре да е Г класа , но дали дори и за тези пари си заслужава?

Място
    Варна
    Публикации
    4,073
    Точки (при гласуване)
    23

Ако не сте готови за Пълна промяна, застреляйте старото г с нещо по едрокалибърно за да не се мъчи.
    ...TO THE LAST BREATH...

edoors е офлайн
    Ентелегентно прозд!
    Старши участник | +ПЛ |* МСС *
    Място
    От скоро в София
    Публикации
    4,397
    Блог Публикации
    12
    Точки (при гласуване)
    24

Е то полека, де. Пак пълна, но за по-дълъг период. Ти направо за пушката се хвана..

Публикации
    1,303
    Точки (при гласуване)
    8

http://www.offroad-bulgaria.com/show...70#post2271070
    Малко е по възрастен,но поне някаква част от промяната е извършена.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Сходни теми

1. TLC, Patrol или Mercedes G-class
    От arkingo във форум Какъв джип да си купя?
    Отговори: 45
    Последно мнение: 02-07-13, 21:15
  2. Отговори: 88
    Последно мнение: 03-09-12, 08:58
  3. Дизел, бензин или газ?
    От uaz_f във форум Двигатели
    Отговори: 350
    Последно мнение: 28-01-12, 13:18
  4. Mercedes E Class или Land Rover Freelander
    От IvoTsv във форум Сравнения и тестове между марки, модели и функционалност
    Отговори: 13
    Последно мнение: 20-08-09, 22:39

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •