Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курс за пилот на хеликоптер любител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Курс за пилот на хеликоптер любител

    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
    500 euro на час?! Поредното доказателство за Абсурдистан. С тези пари човек може да си купи нискотарифен самолетен билет за Европа(някъде) , да полети 2-3 часа със самолетче или хеликоптер, да хапне някой сандвич и да си се прибере в БГ
    Един час ако те вози такси ще ти е към 80 лв в София, за Варна е по скъпо. В Лондон е по 2 в паунди. За да дигнеш машина във въздуха неможе без летателен план, горивото е по 5 евра/л инструктор-пилот ти трябва, та колко трябва да струва под 1000 лв с ддс?
    Ама коментарите ти си ги бива. Иска ми се да кажа, че са заядливо-просташки, но няма да го кажа.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #77
      От: Курс за пилот на хеликоптер любител

      Жалко, че си разбрал така коментарите ми. Учудването за цената на час ми беше искрено и направих съпоставка...Както и да е!....

      Коментар


      • #78
        От: Курс за пилот на хеликоптер любител

        Темата е стара, но е едно от първите попадения в гугъл като се потърси „пилот на хеликоптер“, а потърсих, защото гледнах едно клипче на унгарци, които са авиоучилище. Та тарифата им е 17,500 евро за PPL(H) и 12,000 за CPL(H), наистина е абсурдно, че е у нас е от порядъка на 31,000 (ако е само за PPL).

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X