Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

    Аз на пример моя го карам по същия начин като теб,в гори и такива места кудето и пеш трудно се върви.Когато ми стигне да средата стрелката и го цъкам за всеки случай.Когато си го карам нормално не е нужно.Цените са им между 20 и 40 лева.На лични ти пращам линк,има цените има и размерите на всеки един.
    Другия начин е да му сложиш едно динамо от колело
    Последно редактирано от jamamoto; 15-10-13, 21:10.

    Коментар


    • #62
      От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

      Първоначално публикуван от jamamoto Преглед на мнение
      Аз на пример моя го карам по същия начин като теб,в гори и такива места кудето и пеш трудно се върви.Когато ми стигне да средата стрелката и го цъкам за всеки случай.Когато си го карам нормално не е нужно.Цените са им между 20 и 40 лева.На лични ти пращам линк,има цените има и размерите на всеки един.
      Другия начин е да му сложиш едно динамо от колело
      Утре слагам динамото от БМХ-а и ще стане като КСЕНОН
      Благодаря ти много това ще е първото нещо , което ще му сложа като подобрение!
      Въпроса за клапата все още остава , както и за електрониката + още един ,но той не е за подобрение.
      Значи имах проблем с магнета веднъж ми се развали тая ламарина която предпазва магнита вътре и сега ме притеснява , ако му свържа фар / НЕКА НЯКОЙ ОБЯСНИ КАК ДА ПРОВЕРЯ дали идва ток до буксата която излиза отпред при кормилото ???/ дали няма да се натовари нещо по магнета пак и да си отиде напълно.??? + това ,че два пъти ми превърта шпонката ,но това вече е отделно.
      Поздрави.

      Коментар


      • #63
        От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

        - За втулката(ризата) Мотора ако е 96г., най-вероятно е бил с никасил и в последствие се е сдобил с втулка, най-вероятно след износване или задиране. Без нея, не може да се кара - твоя познат те баламосва.
        - За вълшебното копче. Такава опция ,имат много мотори 2-т и 4-т ,които са произведени след 2005г. и електрониката им (CDI-то) е "специална" - дава малко закъснение на запалването, като се мине в "по-мек" режим. На мотора ми -Гас Гас не го усещам въобще, говорил съм и с Николай Мартинов ,който кара също Гас, но 2012г. и той е на същото мнение, на другите марки не знам как е. На твоя не може да се сложи.
        - За вентилатора. Първо, трябва да се убедиш, че имаш допълнително изправно захранване за фар. Ако имаш, трябва да знаеш дали е на прав или променлив ток. Ако е променлив, може да се изправи с грец изправител - всеки жичкаджия го знае какво представлява. За вентилаторите, колегата те е насочил или също става и от скутер, с водно.
        Силата е нищо без контрол.

        Коментар


        • #64
          От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

          Повечето цвайки работят студени и не им трябват вентилатори. Хвърля ли ти водата, че искаш да слагаш?

          Коментар


          • #65
            От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

            Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
            - За втулката(ризата) Мотора ако е 96г., най-вероятно е бил с никасил и в последствие се е сдобил с втулка, най-вероятно след износване или задиране. Без нея, не може да се кара - твоя познат те баламосва.
            - За вълшебното копче. Такава опция ,имат много мотори 2-т и 4-т ,които са произведени след 2005г. и електрониката им (CDI-то) е "специална" - дава малко закъснение на запалването, като се мине в "по-мек" режим. На мотора ми -Гас Гас не го усещам въобще, говорил съм и с Николай Мартинов ,който кара също Гас, но 2012г. и той е на същото мнение, на другите марки не знам как е. На твоя не може да се сложи.
            - За вентилатора. Първо, трябва да се убедиш, че имаш допълнително изправно захранване за фар. Ако имаш, трябва да знаеш дали е на прав или променлив ток. Ако е променлив, може да се изправи с грец изправител - всеки жичкаджия го знае какво представлява. За вентилаторите, колегата те е насочил или също става и от скутер, с водно.
            Мерси за уточнението , разбрах до тук каквото ми трябваше !

            Коментар


            • #66
              От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
              Повечето цвайки работят студени и не им трябват вентилатори. Хвърля ли ти водата, че искаш да слагаш?
              Еми до сега не ми я е изхвърляло като на моя приятел с ЦРФ-а та да ме шашне , а примерно съм забелязал как като карам и позагрее и като видя отдушника точно като го изгася мотора и става съвсем малка локвичка от да кажем 20тина капки вода
              Предполагам ,че когато е в доста натоварена ситуация в реката като последния път ще ми трябва , защото усетих ,че доста си загря ...

              А от фара на мотора мога ли да използвам кабелите да свържа перката .?

              Бат Христо , моля те спами си темата на Чинела моята я остави не я о****Й и нея ,че ми писна да чета такива коментари.

              Коментар


              • #67
                От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                Еми до сега не ми я е изхвърляло като на моя приятел с ЦРФ-а та да ме шашне , а примерно съм забелязал как като карам и позагрее и като видя отдушника точно като го изгася мотора и става съвсем малка локвичка от да кажем 20тина капки вода
                Предполагам ,че когато е в доста натоварена ситуация в реката като последния път ще ми трябва , защото усетих ,че доста си загря ...

                А от фара на мотора мога ли да използвам кабелите да свържа перката .?
                Последно редактирано от Chinela; 17-10-13, 17:27.

                Коментар


                • #68
                  От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                  Колеги имам един въпрос.
                  Има ли Хард Ендуро с хидравличен съединител или всичко е на жило.?

                  Коментар


                  • #69
                    От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                    Има много, КТМ ,Хусаберг, Гас Гас ,Хускварна, БМВ, и т.н.
                    Gas Gas ec 250

                    Коментар


                    • #70
                      От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                      Първоначално публикуван от ИСКРЕН Г. Преглед на мнение
                      Има много, КТМ ,Хусаберг, Гас Гас ,Хускварна, БМВ, и т.н.
                      Имаш ли представа дали такова нещо може да се сложи на мотор с механичен съединител.?
                      Ако ли не да ми разясниш как е процедурата при механичния на какъв принцип горе долу работи ./като при автомобилите ли е или?/

                      Мерси за отговора.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                        Първоначално публикуван от Петър Богданов Преглед на мнение
                        Колеги имам един въпрос.
                        Има ли Хард Ендуро с хидравличен съединител или всичко е на жило.?
                        В ebayUK продават комплект хидравлични съединители специално за мотори , които фабрично НЯМАТ такива ! Някъде около 23-4 паунда без доставката. Коплекта си има всичко и е готов за монтаж !
                        Вече колко ги бива и колко не..... не мога да ти кажа!

                        По-скоро си провери дисковете на съединителя, жилото с кожуха и си сложи една хубава ръчка /попитай Ванката Chinela , той ще те насочи към читава такава/ и си свиркай
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                          Единствено ще се наложи да сложиш по-дълъг маркуч според мен! Е и трябва да си го регулираш подобаващо разбира се

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:-font-b-Hydraulic-b-font-font-b-clutch-b-font-level-font-b-master-b.jpg
Прегледи:1
Размер:33.9 КБ
ID:5527601

                          П.п Аз на моя мотор си сложих РЕДУКТОР за съединител и разликата е усезаема !! Преди по тегавите пътеки карах 10 мин. и ми изтръпваше ръката. Сега си карам без проблем !! Не е като хидравличния съединител , но си го стискам с 1 или 2 пръста без проблем , в зависимост от ситуацията
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                            Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                            В ebayUK продават комплект хидравлични съединители специално за мотори , които фабрично НЯМАТ такива ! Някъде около 23-4 паунда без доставката. Коплекта си има всичко и е готов за монтаж !
                            Вече колко ги бива и колко не..... не мога да ти кажа!

                            По-скоро си провери дисковете на съединителя, жилото с кожуха и си сложи една хубава ръчка /попитай Ванката Chinela , той ще те насочи към читава такава/ и си свиркай
                            Мале колега разби ме , дай линк да видя какво представлява това нещо ако можеш. И какво съдържа комплекта , лесно ли се монтира и т.н?
                            Интересува ме натискането на съединителя става ли по - меко и удобно за каране МОЛЯ нека някой сподели!
                            С Chinela ще се свържа по-късно ,че имам и други въпроси към него и да си дооформя малко съобщението.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                              Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                              Единствено ще се наложи да сложиш по-дълъг маркуч според мен! Е и трябва да си го регулираш подобаващо разбира се

                              [ATTACH=CONFIG]638846[/ATTACH]

                              П.п Аз на моя мотор си сложих РЕДУКТОР за съединител и разликата е усезаема !! Преди по тегавите пътеки карах 10 мин. и ми изтръпваше ръката. Сега си карам без проблем !! Не е като хидравличния съединител , но си го стискам с 1 или 2 пръста без проблем , в зависимост от ситуацията
                              Разясни ми моля те как действа и как се слага .
                              Дай линк да видя от къде мога да поръчам.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                                Първоначално публикуван от Петър Богданов Преглед на мнение
                                ....
                                С Chinela ще се свържа по-късно ,че имам и други въпроси към него и да си дооформя малко съобщението.
                                Той следи темата, но за съжаление не може да ти помогне!!!
                                Това което знам и мога е за по-новите модели, твоя ми е тъмна Индия.

                                Обаче мога да дам безплатен съвет, не вкарвай повече пари в тоя мотор.
                                Карай го, забавлявай се и събирай кинти, когато дойде денят Х, ще се сдобиеш с мечтаният мотор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X