Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

    Първоначално публикуван от vaskoiliev Преглед на мнение
    Разбрах колко литра е резервоара -92 л. Нормалнолие, пьлен до гьрловината рез.да изминем 470км. и стрелката на резерв.да отиде на 4мм.преди нулата.Изключвам теч,огледах на всякьде. Според мен разхода е окол 20л и то на дьлго.Какьв може да бьде проблема?
    не си написал, но като съдя по разхода ми мирише на бензин V6... нормално е, като отчетеш и че при това положение на стрелката имаш към 20л поне... Резервата я дават 10-15л на тоя модел...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #47
      До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

      още караш ли галопера?
      доволен ли си?
      харесвам го дългата база

      Коментар


      • #48
        До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

        Първоначално публикуван от encev70 Преглед на мнение
        още караш ли галопера?
        доволен ли си?
        харесвам го дългата база
        Явно не четеш
        През един пост се казва...

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        От Галопера бях много доволен - карах го една година и го продадох за колкото съм го купил... Взех "по-паркетен" автомобил Хюндай Санта Фе, който вече 3 години ми върши перфектна работа. Единствено ме е яд, че не е автоматик

        Коментар


        • #49
          От: До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

          Здравейте! Оглеждам се за Галопер и други джипки. Трябва ми джип, за да се качвам до вилата 1,5км черен път и 70км от София до вилата, асфалт. Попаднах на този джип в мобиле.бг http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...310&f1=details Рових във форума, но масово карате 2.5 99к.с. дизел, а този е 3.0 бензин. Двигателя проблемен ли е? Къде мога да закарам джипа на добър сервиз, занимаващ се с джипки? Аз досега не съм карал джип и понятие си нямам от тях. Незнам какво да гледам, за да не се наиграя, особено с 4х4-то. Благодаря на отзовалите се!

          Коментар


          • #50
            От: До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

            Първоначално публикуван от Cherep Преглед на мнение
            Здравейте! Оглеждам се за Галопер и други джипки. Трябва ми джип, за да се качвам до вилата 1,5км черен път и 70км от София до вилата, асфалт. Попаднах на този джип в мобиле.бг http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...310&f1=details Рових във форума, но масово карате 2.5 99к.с. дизел, а този е 3.0 бензин. Двигателя проблемен ли е? Къде мога да закарам джипа на добър сервиз, занимаващ се с джипки? Аз досега не съм карал джип и понятие си нямам от тях. Незнам какво да гледам, за да не се наиграя, особено с 4х4-то. Благодаря на отзовалите се!
            Тоя и аз съм го видял преди да си купя моя но цената му бе друга тогава.....принципно ако е в добро общо състояние бензиновия май е по добре поради газифицирането...от там нататък по евтино и по мощно......изглежда супер и е много лачено с тези спойлери....трябва да има и кожен салон тоя модел.....ако го вкарате по балканите ще си загуби почти всички пластмаси.........освен за красота друга функция нямат...аз бих го взел веднага ако си търся джипка......аз лично съм много доволен от галопера.....
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #51
              От: До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

              Тоя джип май цяла година стои и ако не бъркам първоначално почнаха от над 11 бона...
              моят е също 3000 бензин, шестак. Освен лакомията друг недостатък, за мен поне, няма. ползвам го като камионче, цялата вила построих с него, къса база е, с мотора не съм имал грижа, откак смених разпръсквачите - четири от шестте, че бяха от форд или нещо друго и течеше гориво на поразия....Смених му ангренажа скоро. Иначе съм доволен, върши ми чудесна работа, минава отвсякъде и не е претенциозен, е има ръждичка, поскърцва вътре, ама за толкова пари - толкова... Като ходя на друго място ползвам кола, не джип...
              За специалисти, освен в ИНД комерс (не е чак толкова скъпо, а разбират според мен), може в сервиза на Бистришко шосе за корейски автомобили, аз там го карам за гресиране и други такива неща. Сега трябва да му оправя левия преден апарат че блокира цилиндърче и едно че грее и второ, че харчи чко, все едно карам с натисната спирачка, а все не ми остава време да мина през сервиза....
              Galoper Exceed V6 3.0 1998 къса база

              Коментар


              • #52
                От: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                бензиновия V6 със сигурност е по-здрав и безпроблемен от дизела /не че дизела е проблемен/... ако се направи на газ дори ще харчи и по-малко от дизела... а разликата от 99 до 143кс не е малка на едно и също купе...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #53
                  От: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                  Незнам как е 3000 V6 но 2.5 турбодизела.....казвам турбодизела с интеркулер щото комшията долу си купи преди 3-4 седмици същия къс но без интеркулер....та 2.5 ТДИ къс е доста бърз на старт и определено мога да приема предизвикателство срещу себеподобни до към 100 км......ще дръпне даже повечето средностатистически коли по родните ни пътища.............Леката ми кола е 109 коня и съм почти сигорен че до към 100 км./час Галопера ще я дръпне......на старт......Бая зор му давам на галопера основно върви без път ....и нямам оплаквания нито ръжда.....корава машина е но при цена от 2.20 лв. за литър нафта 100 км. = около 20 лв......ако е бензин/газифициран/ невярвам да мине 12-13 лв... за 100 км...разход..при еднакви условия....почти двойно ми идва нафтата .....други забележки нямам към дизела......
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #54
                    От: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                    колега, не знам каква ти е леката кола със 109кс, но всяка малолитражка /лека кола 60-70кс, без москвич / ще откъсне Галопера на ускорение от 0-100кмч поне със 100м...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #55
                      От: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                      Къде и кога......каква ще е колата ......да ти кажа че това упражнение е разигравано вече няколко пъти.....и нито една загуба на галопера дотук.........
                      Ето я 109 к.с Сеед това е най-малкия мотор от 109 к.с
                      Последно редактирано от Roninn; 27-07-10, 20:27.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #56
                        От: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                        същото купе, но Хюндай и30 1.6Д 90кс ти гарантирам, че ще издуха Всеки галопер на 400м... ако искаш, даже ще ти дам 2 дължини преднина...
                        ПС: хайванчето е само на 3000км, след още 20000 със сигурност ще е още по-пъргаво...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #57
                          От: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                          Между Сеед и I30 няма абсолютно никаква разлика.....освен фейса..........компютрите им са еднакви,двигателите им са еднакви,софтуера им е еднакъв,датчиците им са еднакви ,акумолаторите са с еднакви калъфи и стикери,отдолу неможеш да различиш дали е сеед или i30 ......все пак се правят в един завод......моята е на 22 000 км.....отпуши се на 15 000 км. след първата смяна на маслото..........просто стана друга кола........А относно 400 метра.....аз ти давам 2 дължини преднина с I30-то ......само че с Сеед-а......С галопера и твоя I30 ще ги дърпаме с условието кой първи ще стигне 100 км....от там нататък галопера умира.....Сигорен съм че ще останеш доста изненадан.От 0 до 100 км...това съм написъл...не на 400 метра.......
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #58
                            От: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            ...та 2.5 ТДИ къс е доста бърз на старт...
                            Учудващо, но е така...аз с моя въртя и гуми.
                            Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                            Коментар


                            • #59
                              От: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                              Здравейте Колеги аз съм се спрял на Хюндай Галопер 2,5 ТДИ 2000 година Кисата база. Човека го е докарал от Германия и не му е вършел работа та иска да го дава и ми предложи бартер за моето Пежо Партнер 1,9Д 2006 година и да ми доплати 5000 бона отгоре и незнам да ли е добра сделката та си викам да вляза и да поразпитам из офрод форума как е тоя джиб. Много благодарностти предварително.

                              Коментар


                              • #60
                                От: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                                Джипката е добра ...зависи за какво ще я ползваш....повече е джип отколкото паркетник........И като такъв извън пътя е по добър отколкото на асфалта.....!
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X