Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся помощ от колега около Хасково

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся помощ от колега около Хасково

    Трябва ми помощта на някой около Хасково,за оглед на една витара в автосалон м/у Хасково и Клокотница. За съжаление,трудно се намира търговец който е коректен и след разходката ми до Кубрат миналата седмица за ''гаражна витара само за ценители'' останах много разочарован а до Хасково пътя ми е 2пъти повече.
    Ако някой би си направил труда да се разходи и да сподели неангажиращи впечатления,ще съм много благодарен.
    http://vbox7.com/play:398e8b82

  • #2
    От: Търся помощ от колега около Хасково

    Обади се на Ицо-speed750.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Търся помощ от колега около Хасково

      Колега утре ще я погледна и ще ти пиша какво съм видял .... поздрави.

      Коментар


      • #4
        От: Търся помощ от колега около Хасково

        Става въпрос за дълга синя витара 2.0 v6 със ръждички по веждите отзад. Човека гарантира че това е единствения и кусур но аз вече не вярвам. Молбата ми е да я огледаш добре дали не е маскирана и да врътнеш едно кръгче,(позволено е питах) Дребни забележки не ме плашат,така или иначе ще я обезобразя.
        Благодаря предварително.
        http://vbox7.com/play:398e8b82

        Коментар


        • #5
          От: Търся помощ от колега около Хасково

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Обади се на Ицо-speed750.
          Най вероятно е да не става за нищо .... от пет месеца я мъчат и не се е продала .... те и парите и толкова . Аз мога да я погледна чак във сряда ако ванко 2 не може да я види що за стока е .
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • #6
            От: Търся помощ от колега около Хасково

            Аз и не очаквам да е нова но все пак пари ще давам. Тая в Кубрат е пълен скрап и цената и скочи от 3000 на 3750 понеже и тя не се продава. Поне е махнал изцепката че е гаражна и само за ценители. Аз като ценител му я оцених на лев килото.
            Благодаря за помощта. За съжаление не мога да отделя 5 бона за по читава.
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • #7
              От: Търся помощ от колега около Хасково

              Да там са две витари и двете за нищо не стават. v6-цата е доста изгнила освен вежди са отишли и прагове а и отдолу е зле ,,,, австрииска е и прави си ти сметка и защитата на резервоара е изгнила даже в удебелената и външна част/ тръбното винкелче в двата и края/. помолих да я запалим и ужас двг-то тропа не се трае ,,,,, не работи добре тропа , верига ли е хлабава клапани ли са не знам и не мога да твърдя какво е но е ужасно все едно ще се разпадне. собственика твърди че като загрее се оправя ама? барана е също ,,отваряни са капаците над клапаните и там е мацано здраво със силикон. веднага следва коментар на цената 2900лв ама аз лично и за таз цена не бих я взел а за теб не знам. ако има нещо друго питаи.

              Коментар


              • #8
                От: Търся помощ от колега около Хасково

                Първоначално публикуван от ванко 2 Преглед на мнение
                Да там са две витари и двете за нищо не стават. v6-цата е доста изгнила освен вежди са отишли и прагове а и отдолу е зле ,,,, австрииска е и прави си ти сметка и защитата на резервоара е изгнила даже в удебелената и външна част/ тръбното винкелче в двата и края/. помолих да я запалим и ужас двг-то тропа не се трае ,,,,, не работи добре тропа , верига ли е хлабава клапани ли са не знам и не мога да твърдя какво е но е ужасно все едно ще се разпадне. собственика твърди че като загрее се оправя ама? барана е също ,,отваряни са капаците над клапаните и там е мацано здраво със силикон. веднага следва коментар на цената 2900лв ама аз лично и за таз цена не бих я взел а за теб не знам. ако има нещо друго питаи.
                Пробно кръгче имаше ли ?
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • #9
                  От: Търся помощ от колега около Хасково

                  Не знам защо не се изненадвам, как не ги бият тези търговци,не знам. Да прекосиш половин България за нищо.
                  Благодарско колеги, винаги съм готов да върна жеста.
                  Явно ще сменям марката щото 5 бона за витара няма да дам.
                  http://vbox7.com/play:398e8b82

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся помощ от колега около Хасково

                    Аз за една такава супер витара ходих до Благоевград. Автоджамбазите гледат да те прилъжат да тръгнеш и после да си кажеш ХАИДЕ, ЩЕ Я ВЗЕМА, ЧЕ ТОЛКОВА ПЪТ СЪМ БИЛ, ПОНЕ ДА НЕ Е НАПРАЗНО. Да ама не,защото заради пътя до там губиш някой лев, но ако я вземеш, започваш да губиш още повече. И пак си назад, но двойно....
                    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                    Стефан Арзатов

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся помощ от колега около Хасково

                      Май към паджеро спорт клонят нещата ще задържа още малко но в петък за пореден път се насадих на оглед на добра витара която и за 2000лв не бих я взел а е обявена на 4200.
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся помощ от колега около Хасково

                        Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                        Май към паджеро спорт клонят нещата ще задържа още малко но в петък за пореден път се насадих на оглед на добра витара която и за 2000лв не бих я взел а е обявена на 4200.
                        Васе, аз имам една читава ама не съм и се нарадвал още.
                        Пробвай някой да ти вкара отвън нещо!
                        п.п Какво направи с лодката?
                        Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                        Dacia Duster 4WD

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся помощ от колега около Хасково

                          Я свястно паджеро за такива пари ще намериш ли?

                          Аз лично бих търсил джипка от човек - виждаш го какъв е, виждаш състоянието на колата и лесно се ориентираш. При автопродавачите е ясно - целят се минимум разходи и максимум печалба......
                          Джамбазов имаше в някоя тема много добър постинг относно продавачите и защо продават колите: или не могат да ги поддържат, или са с проблем, който не могат да отстранят или са им умръзнали(такъв търсиш ти!)

                          Успех в избора на витара - моя съвет е да се пазиш от ръжди, а другото ще го направиш за някой лев
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся помощ от колега около Хасково

                            Аз и ръждите ги правя за някой лев ама преди това искат да дам много лев и то се губи смисъла да търся витара. Всеки купил за 30лв кутия кит и 2 спрея и мазал нещо си и колата е нова. Само дето в България останахме само вълци,агнета няма от години.
                            пп. твоята витарка ми е тясна,радвай и се а за лодката след дъждовете трябва да я тествам.
                            http://vbox7.com/play:398e8b82

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X