Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

    Търся място за 1 седмица на морето със следните изисквания:
    Да е диво. Мразя претъпкани курорти.
    Да има условия за пребиваване с бебе. Т.е. Да има топла вода и да не е мръсно - други изисквания нямам.
    Да не е проблем да отида с кучетата си
    Да е на ниска цена (разбирам под 15 лв/легло)
    Домакините (арендатори, собственици, пазачи или каквито са там) да не са кретени.
    Ориентирам се към къмпинг бунгало. Ще бъда с компания и палатките не са проблем, но все пак за най малките членове на групата трябва да има и някои признаци на цивилизация!
    Ако някой познава такова място ще съм много благодарен.
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

  • #2
    До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

    ех мечтиии....

    ако наистина го намериш веднага да споделиш къде е...
    LZ1RED

    Коментар


    • #3
      До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

      Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
      ех мечтиии....

      ако наистина го намериш веднага да споделиш къде е...
      Ами то има такива места, ама аз търся нови. Миналата година бях в Синеморец в един комплекс бунгала на зелена тревичка. Беше изключително чисто и комфортно, а цената беше 10-12 лв. Единствения недостатък е, че не беше извън селото, но пък си беше в собствен "парк". Но не искам да повтарям, ходи ми се на ново място! иначе препоръчвам мястото. От там на 4 км. е резерват силистар - райско диво място. Само един голям плаж е населен, но пак доста по рядко от средното за морето.
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #4
        До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

        Силистар беше супер преди 10-тина години... наскоро не съм ходил. Септември ще ходим на море в Ахтопол и съм решил да обиколя всички възможни места за къмпингуване, да видя какво е останало и в какво състояние са. Един приятел разправя чудеса за един гръдски къмпинг на островче. Било на 480 км. от София 10 Евро за палатка и 15 Е. за каравана с невероятни условия и т.н.
        Някой ходил ли е на къмпинг в гръдско ?
        почвам да се замислям за алтернатива на "мръсният строеж" наречено българското черноморие.
        LZ1RED

        Коментар


        • #5
          До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

          подобно място беше шкорпиловци на някоя от по-отдалечените от чалгата станции - БТА? (покрай морето и накрая) има и интересен път до карадере или може би солвей соди но там не съм бил. или на търновската болница, но там последният ремонт е бил преди 20 години и т.н.
          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

          Коментар


          • #6
            До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

            Ех , като се сетя за Синеморец и по-спецялно за силистар през 93-94г.Рай!
            Тогава имах късо патрулче 2.8 GR , eдвам стигах с него до плажа.Август нямаше никакви хора , често сме си били сами на плажа.
            Сега не знам как е , не съм ходил одавана , но предполагам че няма нищо общо.Не може чалгаджийте да не са го завладели , няма спасение от тая напаст.
            Сори за спама
            0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
            Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
            Суперскан България www.decbg.com
            Машинно почистване на DPF/FAP филтър

            Коментар


            • #7
              До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

              Уникална къща /супер лукс/ на 4 км. от Шабла и на 12 км. от Каварна. Подходяща за 6 човека /две спални и голям хол/. Голям външен навес с бар и барбекю. Различни видове плаж на разстояние от 2 до 10 kм. Голям затворен двор с много зеленина, хамаци и шадраван. Къщата е напълно оборудвана с ТВ, DVD, video, интернет, обзаведена кухня, пералня и др. Наблизо има езеро и резерват. Може да се лови риба и ловува /по време на сезона/. Домакините предлагат и те да се грижат за храната /по желание/. Домакините НЕ живеят в къщата! Имат си пристройка отстрани. Цена на легло - 15лв. Цена за цялата къща 100 лв./ден.
              Тел. за връзка директно:+359 898620962, +359 898660966
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                Камчия. Днес се прибрах и не е мръднало в развитието си от 96г. насам. Даже е станало по-диво и неподдържано. Плюс е, че и цените май не са мръднали, а варналии го окупират почивните дни 'щот са прости
                Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                Коментар


                • #9
                  До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                  Аз бях на къмпинг "Смокиня", непосредствено до "Каваците". Има доста бунгала, но не знам дали са със санитарен възел. Аз бях наел така наречената "вила", която си е пак бунгало, но двойно по-голямо и от панели и има баня с бойлер, хладилник и тераса с изглед към морето..., и всичко това за 36 лв. на ден...Предлагат се и доста каравани под наем, но се ползва общата баня и тоалетна. Обяд в ресторантчето за 4-ри членно семейство излизаше м/у 15 и 20 лв. с всички "екстри"...
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #10
                    До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                    Аз бях на къмпинг "Смокиня", непосредствено до "Каваците". Има доста бунгала, но не знам дали са със санитарен възел. Аз бях наел така наречената "вила", която си е пак бунгало, но двойно по-голямо и от панели и има баня с бойлер, хладилник и тераса с изглед към морето..., и всичко това за 36 лв. на ден...Предлагат се и доста каравани под наем, но се ползва общата баня и тоалетна. Обяд в ресторантчето за 4-ри членно семейство излизаше м/у 15 и 20 лв. с всички "екстри"...
                    Звучи почти невероятно

                    Коментар


                    • #11
                      До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                      бунгалото ясно ама обяда ми изглежда невероятен. аз бях от другата страна на каваците в Созопол има свободно луксозни апартаменти с по 2 стаи кухня баня клима тв и тераса с изглед към морето за по 60 лв на ден

                      Коментар


                      • #12
                        До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                        И аз плащах по 35 лева за панелно бунгало с баня, тоалетна и хладилник. Бунгалото е сглобяема къщичка "Кайлъка 4" с две стаи с по две легла и антре. Терасата е с маса и табуретки. На 30м от плажа. Наблизо имаше два денонощни магазина и цените бяха дори по-ниски от Плевен.
                        Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                          На Смокиня толкова си е обяда... ако не си от гнусливите . Майтапя се, не е толкова зле, ама си е мизерно. Едната кръчма, с по-добрата храна, е на самообслужване, а другата мизерия и яко чакане. Аз лично когато съм там предпочитам да си взимам храна от магазина или да се разхождам с колата до Созопол... Но от друга страна това ми е любимия плаж . Винаги съм спал на палатка там, но доколкото знам повечето бунгала са без собствена баня и санитарен възел.
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                            На някой ако му се ходи на бунгала на Ахтопол - нека звънне на гсм-то ! Аз ще съм там поне 2 седмици от петък нататък. Леко семейно държим бунгала на много яко място - има бунгала със собствен санитарен възел. Сега ясно че комфорт няма, но пък мен ако ме питате - най-добре си е на такива бунгала. Няма нищо по-добро от добрите стари години, като бях малък, въшлясвах, ядях картофено пюре на прах и гледах планетата на маймуните пред леген със салата.

                            Така че, ако някой го влече - айде натам - гарантирам смешни цени и отстъпка за офроуд форумджии

                            Плажовете са ясни - силистар и синеморец - с кола/джип на 5 минути.
                            VW Touareg V10, 5000cc

                            Коментар


                            • #15
                              До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                              А да, да уточня - това не е скрита реклама на нескафе

                              Аз нямам пръст по никакъв начин със собствеността на бунгалата, само ги препоръчвам, защото знам че е гот и е еФтино много.
                              VW Touareg V10, 5000cc

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X