Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

    Koлеги ,на къмпинг Космос има ли някаква горичка,където да си опънеш палатката?А как е положението откъм тоалетни?Къмпингуването с палатка заплаща ли се?
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #47
      До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
      Koлеги ,на къмпинг Космос има ли някаква горичка,където да си опънеш палатката?А как е положението откъм тоалетни?Къмпингуването с палатка заплаща ли се?
      Има, идвай. Аз съм всеки уикенд там. Може ток, "тоалетна", сянка и кръчма и плаж. Голям плаж
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #48
        До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

        А как е времето и температурите там в края на Август и началото на Септември?
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #49
          До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
          А как е времето и температурите там в края на Август и началото на Септември?
          Въздух-жега!
          Вода-чай!
          само да няма югозападен.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #50
            До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

            Мога да ви препоръчам прекрасно местенце за къмпингуване в Китен,гихо и спокойно местенце на 100 метра от плажа.В горичка, няма аларма от чалги и т.н. абе с една дума супер е и за деца.
            Може и на палатка може и бунгало с wc+tv+ хладилник а има и такива с външен санитарен възел има е евтина кухня с барче.Намирасе навлизане в Китен от към Приморско от ляво е морето в дясно е тази почивна база името и е Божур

            Коментар


            • #51
              От: До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

              Колеги ами за Камчия някои може ли да каже нещо? С приятелката ми искаме тая година да направим една смесена разходка 4 дни на бунгало на север и 7 в Созопол. Условието е бунгалото да е на по спокоино място и сме харесали за сега Камчия и къмпинг Нептун. Та ако някои знае ще се радвам ако каже как са условията там как е плажа(има ли навалица) и самия къмпинг като условия?
              0-

              Коментар


              • #52
                От: До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                Първоначално публикуван от vager Преглед на мнение
                Мога да ви препоръчам прекрасно местенце за къмпингуване в Китен,гихо и спокойно местенце на 100 метра от плажа.В горичка, няма аларма от чалги и т.н. абе с една дума супер е и за деца.
                Може и на палатка може и бунгало с wc+tv+ хладилник а има и такива с външен санитарен възел има е евтина кухня с барче.Намирасе навлизане в Китен от към Приморско от ляво е морето в дясно е тази почивна база името и е Божур
                Ами като го знаеш това мега супер тайно място, защо не споделиш и някакви координати и телефон за връзка... Така ще помогнеш много.

                Мисля, че е крайно време да се "възроди" тази тема.
                Гледам раздела, гледам темите и виждам само разхвърляни и остарели /най-вероятно не актуални/ мнения по това което ме интересува.

                Та въпросът, който ме вълнува, а предпоалгам и доста други участници тука е :
                Може ли човек да си намери прилично място за 2-3 дена на морето ?
                В случая аз питам за 1 или 2 човека.

                Да уточня моите изисквания:

                - да има топла вода.
                - да има стаи/бунгала - нямам възможност засега за палатка.
                - да е чисто в стаите. Не е нужно да има климатици, хладилници, телевизори и т.н.
                - цените да са прилични и нормални !
                - НЕ държа да е лукс, или да има заведения и т.н.
                - да мога спокойно да си оставя мотора, без да се притеснявам, че ще си е "тръгнал" на сутритна
                - Нямам претенции дали ще е много на юг, или около голям курорт. Това не ме интересува.

                Знам, че сега ще ме контрирате, че има много сайтове в интернет, където мога да видя и да прочета за стотиците места и оферти, но аз искам Конкретни мнения от хора.
                Хора, които са били там, а не да чета както са ми написали в някаква страница.
                В крайна сметка затова сме тука да си помагаме и съветваме нали.
                А и едно реално и актуално мнение е много по ценно, от едно сухо описание, което в доста от случаите може и да не е точно това, което виждаме...

                Та, ако някой скоро е ходил на тихо, етино и прилично местенце по морето да не се крие, а да пише

                Благодаря предварително!
                .

                Коментар


                • #53
                  От: До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                  Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                  Koлеги ,на къмпинг Космос има ли някаква горичка,където да си опънеш палатката?А как е положението откъм тоалетни?Къмпингуването с палатка заплаща ли се?
                  Ето малко снимки от къмпинг "Космос"
                  от миналото лято,може да избереш къде да сложиш палатката
                  дали на брега с изглед към морето
                  или малко по-навътре,но под дърветата
                  Прилежащия към него плаж
                  също така и плажа на север "Ана-Мария"-почти до границата с Румъния
                  това е едно прекрасно място-дано остане така незастроено
                  Прикачени файлове
                  Cherokee WJ 4.0L- NP242
                  Honda Africa Twin XRV 750

                  Коментар


                  • #54
                    От: До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                    Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                    Ето малко снимки от къмпинг "Космос"
                    от миналото лято,може да избереш къде да сложиш палатката
                    дали на брега с изглед към морето
                    или малко по-навътре,но под дърветата
                    Прилежащия към него плаж
                    също така и плажа на север "Ана-Мария"-почти до границата с Румъния
                    това е едно прекрасно място-дано остане така незастроено
                    Благодаря. Много ми харесва мястото. Дали някой има информация тази година дали работи и какви са условията. разгледах сайта, но предпочитам "живи" впечатления от тази година. Ако условията са прилични мисля другата седмица да отида за 3-4 дни до там.
                    08седемшест5едно513четири

                    Коментар


                    • #55
                      От: До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                      Предполагам,че ще работи както миналата година
                      и условията ще са същите
                      Цените бяха:палатка-5лв на човек
                      Бунгало мисля 10лв-без санитарен възел
                      има обща баня,тоалетна
                      мивки има на няколко места
                      Cherokee WJ 4.0L- NP242
                      Honda Africa Twin XRV 750

                      Коментар


                      • #56
                        От: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                        И сега к'во праим !? Обсерватория и на север от Шабла, т.е. ще обсерем и там.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #57
                          От: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                          И сега к'во праим !? Обсерватория и на север от Шабла, т.е. ще обсерем и там.
                          Там ходим само такива,които не обсерваме))))))))
                          Cherokee WJ 4.0L- NP242
                          Honda Africa Twin XRV 750

                          Коментар


                          • #58
                            От: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                            До сега, форумът се чете от 3 пъти повече хора от регистрираните му членове. Всеки може сам да си направи изводите.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #59
                              От: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                              Надявам се всички да сме разумни и възпитани ползватели на красотите на България
                              Cherokee WJ 4.0L- NP242
                              Honda Africa Twin XRV 750

                              Коментар


                              • #60
                                От: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                                И сега к'во праим !? Обсерватория и на север от Шабла, т.е. ще обсерем и там.
                                Като домоуправител в космоса ви препоръчвам да не се нахендряте на това място. Тук е само за безпаметни изживявания и ако може без споделяния в по- после.
                                Писна ми да ми газят по хавлията разни "атв"-исти, които са сербез бостанджии дошли по уикенда от село с дЕсната дирекция и заради които мръсната вода не знае де да хване.
                                Иначе погледнато аз съм си тук от 4 години и ако трябваше да печеля от "буксири", да съм станал Мойсей!.
                                Елате и се забавлявайте на събора на Гелендиите от 6-ти август. За Печени съфорумджии имаме трасенце от 30 км, обиколка на езерото...
                                ...офроуд-фото-NICE...!
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X