Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

    Нека пуснат картата така,че заминавам за море пък нямам идея как да се кача на магистралата
    Истината е някъде там...

    LZ2-009

    Коментар


    • #32
      От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

      Първоначално публикуван от rado.com Преглед на мнение
      А не е ли по-добре да се изчака още няколко дни за новата версия на картата - едва ли не до няколко дни пускат магистралата до Дупница , а и в София връзката на околовръстен път с магистрала А2 при гара Яна.
      To както е тръгнало може и да няма кой да отреже лентата на въпросните 2 придобивки скоро така че Сабин да кара без тях за момента...
      nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

      Коментар


      • #33
        От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Днес записах магистралата и почваме да работим по пускането на новата версия. Обикновено отнема десетина дни, но понякога повече ако излязат проблеми при тестването.
        Събин, имам следният въпрос, свързан със следните картинки

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sc-04-lg.jpg
Прегледи:1
Размер:35.1 КБ
ID:5502425
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sc-01-lg.jpg
Прегледи:1
Размер:32.2 КБ
ID:5502426
        Знам че всичко показано е само софт, но ми е интересно как се държи софта към продукта на Събин. Тези показани скриинове от модел 3597 работещ с Официалните карти на Гармин (със съмнителна точност за района на БГ), та при зареждане на картата на Събин точно така ли ще работят или не - говоря за изписването на името на текущата улица (долу в средата) за трафик ситуацията (карт. 2: дясно) и обектите по маршрута (карт.1: дясно)

        Питам защото повечето хорица тук знаят че има разни проблеми с използваният от Събин компилатор и не всички рекламирани функции на моделите работят на 100% в БГ условията, а и на менеми предстой смяна на уреда и да знам какво да си купивам - въпросното или да чакам афишираните вече от Гармин USA Ново поколение карти ....
        nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

        Коментар


        • #34
          От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

          @ggeorgiev
          Жоро,ти това прес съобщение ли имаш предвид?
          Кое им е новото толкова на картите? Аз четох, четох и извън рекламните клишета нищо ново не видях. Може би всичко ще е интегрирано в картата /3d, jcv/, но като цяло няма нищо ново или аз не съм схванал.
          От моя скромен опит с 3597 мога да ти кажа следното:
          - картинка 1 - да това го показва.
          - картинка 2 - не е точно така, защото просто трафик инфото не е на същото ниво при нас вероятно. На мен такова предложение /тази картинка/ за отбягване не ми е давал до сега, но имай предвид, че и не съм го ползвал много уреда в райони с трафик.
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • #35
            От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

            Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
            @ggeorgiev
            Жоро,ти това прес съобщение ли имаш предвид?
            Кое им е новото толкова на картите? Аз четох, четох и извън рекламните клишета нищо ново не видях. Може би всичко ще е интегрирано в картата /3d, jcv/, но като цяло няма нищо ново или аз не съм схванал.
            От моя скромен опит с 3597 мога да ти кажа следното:
            - картинка 1 - да това го показва.
            - картинка 2 - не е точно така, защото просто трафик инфото не е на същото ниво при нас вероятно. На мен такова предложение /тази картинка/ за отбягване не ми е давал до сега, но имай предвид, че и не съм го ползвал много уреда в райони с трафик.
            За за това съобщение говоря.
            Относно картинките - пробвал ли си го САМО с БГ картата изключвайки ЕU картата защото повечето от нещата идват от нея. За трафика ако е горе долу като на картинка 2 ще е ОК. В момента само се маркира по дължината на трасето и иди се чуди какво ти показва и защо.

            Направи още няколко теста и прави отзиви.
            Мерси
            nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

            Коментар


            • #36
              От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

              Здравейте,
              Най-вече към sabin, ако не е късно дали може да поправите името на този квартал в Монтана, че това "МАКА КУТЛОВИЦА" някак не звучи добре.

              Поздрави
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #37
                “Струма” от Долна Диканя до Дупница на 23 юли от 13ч

                Лот 1 от магистрала “Струма” – от Долна Диканя до северния вход на Дупница ще бъде открит във вторник – 23 юли, съобщиха от Агенция “Пътна инфраструктура” (АПИ).
                Официалното откриване ще е от 11 ч., а от 13 ч. ще бъде пуснато движението по магистралата в този участък.
                ...


                http://offnews.bg/index.php/223083/puskat-struma-ot-dolna-dikanya-do-dupnitsa

                Коментар


                • #38
                  От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

                  Готино ама за Q3a ще остане заедно със София-Яна.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

                    Първоначално публикуван от ggeorgiev Преглед на мнение
                    За за това съобщение говоря.
                    Относно картинките - пробвал ли си го САМО с БГ картата изключвайки ЕU картата защото повечето от нещата идват от нея. За трафика ако е горе долу като на картинка 2 ще е ОК. В момента само се маркира по дължината на трасето и иди се чуди какво ти показва и защо.

                    Направи още няколко теста и прави отзиви.
                    Мерси
                    Вчера имах работа в София. Нямате трафик в тая столица. Явно всичко живо е по морето .
                    Единствено това ми излезе от трафика.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1575367.png
Прегледи:1
Размер:185.1 КБ
ID:5509577
                    Ще тествам следващия път отново.
                    Иначе малко по-стари:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2353977.png
Прегледи:1
Размер:316.2 КБ
ID:5509575Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2999540.png
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5509576
                    Nothing comes from nothing...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

                      Ако не искаш главоболия, тоя трафик хич не го гледай.
                      Последно преди няколко месеца бълваше само грешки, едва ли е оправен и показва коректно.
                      Най-много да обикаляш като луд, ако го слушаш )

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X