Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

    Здравейте, от днес имам абонамент и за OFRM картата за новия nuvi 144 LMT . За съжаление няма работещи JCV при нашата карта, за разлика от CNE . Ъпдейта е направен автоматично през комуникатора . При стария ми навигатор нямаше проблеми по този начин и на последната версия с , която съм в момента. Има някакъв проблем с моя Nuvi и ли е друга причината ?

    Мод: Причината за този проблем е обсъдена в тази тема.
    Последно редактирано от OFRM_Team; 15-07-13, 21:03.

    Коментар


    • #17
      От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

      Сабине,
      зная, че сме нетърпеливи, но все пак ще ни зарадваш ли с нова версия с ЦЯЛАТА МАГИСТРАЛА?

      Коментар


      • #18
        От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

        Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
        Сабине,
        зная, че сме нетърпеливи, но все пак ще ни зарадваш ли с нова версия с ЦЯЛАТА МАГИСТРАЛА?
        Да аз затова смятам , че се бави Сабин с новата версия - за да пусне ЦАЛАТА МАГИСТРАЛА.

        Коментар


        • #19
          От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

          Да, във версия 2013Q3 ще има цялата магистрала "Тракия", както и мост "Нова Европа" (Дунав мост 2).
          OFRM Team
          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

          Коментар


          • #20
            От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

            Първоначално публикуван от ceco7 Преглед на мнение
            Здравейте, от днес имам абонамент и за OFRM картата за новия nuvi 144 LMT . За съжаление няма работещи JCV при нашата карта, за разлика от CNE . Ъпдейта е направен автоматично през комуникатора . При стария ми навигатор нямаше проблеми по този начин и на последната версия с , която съм в момента. Има някакъв проблем с моя Nuvi и ли е друга причината ?

            Мод: Причината за този проблем е обсъдена в тази тема.
            За съжаление още чакаме (вече повече от година!!) от Гармин да ни обновят софтуера, с който правим картата за да могат JCV-тата да работят и с най-евтините серии на Гармин. Нашите JCV-та са векторен формат а трябва да можем да правим растерен формат за да работят на 40/50/1хх.

            Коментар


            • #21
              От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

              Не знам дали е на място, ама да питам - като карам извън пътя по черни пътища как да запазвам информацията за да мога да я пратя после? Използвам от скоро едно Nuvi 1490T и то пази някакви тракове, но те са за целите пътувания и не знам дали са подходящи.

              Коментар


              • #22
                От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

                Малко информация:
                Преди бензиностанция "Шел" до Шумен посока Варна кръстовището вече е кръгово. (Използвана карта 2013 Q2)

                С риск да прозвуча нахално кога се очаква новата Q3 карта

                С Уважение: Борислав Борисов
                Истината е някъде там...

                LZ2-009

                Коментар


                • #23
                  От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

                  И аз това щях да питам,все пак имаме завършена цяла магистрала...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

                    Днес записах магистралата и почваме да работим по пускането на новата версия. Обикновено отнема десетина дни, но понякога повече ако излязат проблеми при тестването.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

                      И Дунав-мост 2 добавете.Благодаря.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

                        Първоначално публикуван от paynera Преглед на мнение
                        И Дунав-мост 2 добавете.Благодаря.
                        Няколко съобщения по-нагоре вече обявихме, че мост "Нова Европа" (Дунав мост 2) ще присъства в предстоящата версия 2013Q3.
                        OFRM Team
                        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                        Коментар


                        • #27
                          От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

                          2013 Q2 JCV файла не се разчита явно, от Nuvi 2405.C Q1 проблеми нямаше.
                          Естествено файла за Q2 си е от комплекта за Q2.Намира се в .system.Не се показват разклоненията нито при симулация, нито при реално пътуване.
                          Пътят е целта.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

                            Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                            2013 Q2 JCV файла не се разчита явно, от Nuvi 2405.C Q1 проблеми нямаше.
                            Естествено файла за Q2 си е от комплекта за Q2.Намира се в .system.Не се показват разклоненията нито при симулация, нито при реално пътуване.
                            Опитайте да обновите отново картата чрез Garmin Communicator Plugin от Вашия потребителски профил в www.karta.bg, за да елиминирате възможността от възникнал проблем при свалянето на JCV файла по време на предното обновяване. По възможност използвайте надеждна интернет връзка, тъй като например слаб WiFi сигнал е възможна причина за възникване на проблеми от подобно естество.
                            OFRM Team
                            Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                            Коментар


                            • #29
                              От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

                              А не е ли по-добре да се изчака още няколко дни за новата версия на картата - едва ли не до няколко дни пускат магистралата до Дупница , а и в София връзката на околовръстен път с магистрала А2 при гара Яна.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Излезе новата версия 2013 Q2 на карта OFRM Geotrade

                                Първоначално публикуван от rado.com Преглед на мнение
                                А не е ли по-добре да се изчака още няколко дни за новата версия на картата - едва ли не до няколко дни пускат магистралата до Дупница , а и в София връзката на околовръстен път с магистрала А2 при гара Яна.
                                Съмнява ме да влязат в тази версия тези две промени. Евентуално ще пуснем извънредна версия като ги пуснат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X