Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оглед Honda CR-V в Плевен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Оглед Honda CR-V в Плевен

    Колеги,Някой от Плевен би ли мопгъл да погледне тази обява (№ в мобиле.бг: 21366798035995613)
    и да ми пише дали си заслужава колата да се гледа?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21366798035995613_1.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:62.5 КБ
ID:6011617


    Митко
    Последно редактирано от nickbochev; 24-04-13, 18:13. Причина: снимка

  • #2
    От: Оглед Honda CR-V в Плевен

    Като го гледам, продавачът все там си снима колите, които продава... в момента не се сещам - къде се намира този блок визуално.

    Ford Fiesta 1,25 Z-TEC KLIM

    Цена1 800 лв.BGN
    Дата на производство Май 2001 г.
    Тип двигател Бензин
    Мощност 75 к.с.
    Скоростна кутия Ръчна
    Категория Хечбек
    Пробег 107 000 км
    Тип Употребяван
    Врати 2(3) Врати
    Цвят Син

    Публикувана в 12:58 часа на 30 януари, 2013 г. Тази обява е посетена 26 пъти.



    Допълнителна информация
    Перфектна, малка, градска кола. Автомобилът е нов внос . РЕАЛНИ КИЛОМЕТРИ! перфектни мотор и ходова част, Всичко по автомобила работи 4xAIRBAG, климатик, електрически стъкла, ел. регулируеми фарове, централно заключване, SONY стерео уредба. Разход на гориво 5,4L/100km. Моторът работи изключително равномерно, няма течове или омасляване. Автомобилът е напълно подготвен за експлоатация с изправни светлини, много добър акумулатор, спирачни дискове, накладки, спирачна течност и антифриз. алуминиеви джанти. Изключително поддържан и пазен автомобил, заслужава си да се види! Автомобила е регистриран, сменени ролки, ремъци, масла и филтри.

    Особености
    • ABS
    • Airbag
    • Аларма
    • Бордови компютър
    • Гаранция
    • Ел. Стъкла
    • Застраховка
    • Имобилайзер
    • Климатик
    • Лети джанти
    • Металик
    • Нов внос
    • Сервизна книжка
    • Серво управление
    • Стерео уредба
    • Халогенни фарове
    • Центр. заключване


    Контакти
    Регион: Плевен
    Телефон:
    Снимките от разните обяви, ме отвеждат към една плевенска автокъща. Може и от там да са колите, може и някой от работещите там, да поработва успоредно и самостоятелно.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #3
      От: Оглед Honda CR-V в Плевен

      Първоначално публикуван от bombatomba Преглед на мнение
      Колеги,Някой от Плевен би ли мопгъл да погледне тази обява (№ в мобиле.бг: 21366798035995613)
      и да ми пише дали си заслужава колата да се гледа?

      [ATTACH=CONFIG]574631[/ATTACH]


      Митко
      Колега,еденственото което не ми харесва в този"Уникат",е че 139 000 ама мили,което ще рече реални са около 230 000 км.Другото уникално е че не и е снимал двигателя,да го видим колко е чист и поддържан,нали е "уникат".А и за 4500 десен волан Не!Защо след като е регистрирана и е "Уникат" бърза да я продава.Не можа ли да я продаде още на фактура.Бих ти я препоръчал в този вид по снимките за 3500 лв.Ако ти я даде за толкова Вземай,прави сметка,че след това обръщане на фарове,че в БГ вече не дават да ги регистрират и други главоболия.Моя съвет е или 3500 лв. или огледай още и тогава!
      имах и Toyota Rav 4 2006g.
      Mitsubishi Lancer 2008g.
      Honda CR-V 1998г.
      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

      Коментар


      • #4
        От: Оглед Honda CR-V в Плевен

        Не виждам на халката с ключовете дистанционното за централното заключване и отваряне на задната врата. Другото, което ми направи впечатление е, че пише че е 128 к.с., а ми се струва, че тази трябва да е 147 к.с. (за второто не съм сигурен).

        Коментар


        • #5
          От: Оглед Honda CR-V в Плевен

          Как визуално определихте,че тази е 147-коньовата?
          Винаги имам едно на ум,когато някой търговец напише,че колата е Уникат,Чисто Нова, Супер запазена и прочие.
          Успех!
          First Man, then Machine!
          Lada Niva
          Honda XR 400

          Коментар


          • #6
            От: Оглед Honda CR-V в Плевен

            Колегите определят че е 147 по фейслифта и годината. НО мен ме кефи, че всички възможни екстри е нацъкал продавача Всякакви въздушни възглавници и най ми хареса "Мултифункционален волан" ако ми каже къде му е мултифункционалното? И тази кола е от Англия и тогава няма как да мериш моментна скорост в мили а изминато разстояние в км - тая е на 139 хил. мили!

            Коментар


            • #7
              От: Оглед Honda CR-V в Плевен

              Утре съм в Плевен, ако искаш може да я огледам и да пиша.
              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X