Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep 2014 SRT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Jeep 2014 SRT

    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
    Ела после да го надрскам с ръждифф пирон против уроки....
    Хех......непременно.....некъде май четох, че го препоръчваш и против неоправдано високи разходи, та се зачудих дали да не дамгосам и жената........ако помага де.....
    ....друго да питам....не знам дали е мястото тук, но минах през теми, които проследяваха реставрация на уникални играчки и съм слабо казано впечатлен......та въпроса- става дума за мотоциклет, който имам желание да върна в живота и на пътя........дали можеш да препоръчаш някой?

    Коментар


    • #17
      От: Jeep 2014 SRT

      Първоначално публикуван от valchin Преглед на мнение
      ...некъде май четох, че го препоръчваш и против неоправдано високи разходи,
      .......дали можеш да препоръчаш някой?
      По т.1 не съм аз, разхода си е разход
      По т.2 ела да му се пулим и да се чешем по главите лочейки кафе...
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #18
        От: Jeep 2014 SRT

        по т.2....... къде ....!?

        Коментар


        • #19
          От: Jeep 2014 SRT

          Първоначално публикуван от valchin Преглед на мнение
          по т.2....... къде ....!?
          Тук. А има и телефон в подписа на Дядо.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #20
            От: Jeep 2014 SRT

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Тук. А има и телефон в подписа на Дядо.
            добре, нека само се оборудвам и аз с нещо проходимо........то, като попрегледах разни фотоси, ще е повече паркетно май, ама нейсе.....

            Коментар


            • #21
              От: Jeep 2014 SRT

              добичето е ужасно......нема такъв кеф, но.........търся помощ за намиране на джанти.......20Х10Х127.....пет болта .....че си имам неприятности с един английски сайт.....некви кодове, некви верификации......все едно си купувам ядрена бомба......и ако не стане до утре ще ги отсвиря, но пък оставам без джанти за зимните гуми......та молбата ми е, ако някой има опит да препоръча място в БГ или пък в появилата се напоследък Глобална мрежа

              Коментар


              • #22
                От: Jeep 2014 SRT

                Първоначално публикуван от valchin Преглед на мнение
                добичето е ужасно......нема такъв кеф, но.........търся помощ за намиране на джанти.......20Х10Х127.....пет болта .....че си имам неприятности с един английски сайт.....некви кодове, некви верификации......все едно си купувам ядрена бомба......и ако не стане до утре ще ги отсвиря, но пък оставам без джанти за зимните гуми......та молбата ми е, ако някой има опит да препоръча място в БГ или пък в появилата се напоследък Глобална мрежа
                Честито ! Ама дай снимки, да повЕрваме и наистина да завидим. Щото така... малко неубедително звучиш - с джантите... те нали са различни по размер за предните и задните гуми ? Ти какви търсиш всъщност ? Искаме снимки, по възможност с вестник от групата на Делян Пеевски, ако няма, може и с "Шок" или там нещо подобно... с ясно четлива дата, сложен под чистачките
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #23
                  От: Jeep 2014 SRT

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo.jpg
Прегледи:1
Размер:150.6 КБ
ID:5535858еле го кораба майка....без Пеевски или други хартии, изпълнени с безмислени думи......колкото до джантите, след публикацията ми тук с англииския сайт май заговорихме на един език и влязоха в релси ........увериха ме, че пътуват......дали е така само Бог знае, но ще видим......колкото до размерите.....всъщност са еднакви......и отпред и отзад е с Пирели Пи Зиро 295/45/20......в англиския сайт джантите ги поръчах по модела на колата.....и ми е необходим точно този размер щото зимните гуми са вече налични, т.е. 20Х10......те такива бели кахъри.......

                  Коментар


                  • #24
                    От: Jeep 2014 SRT

                    Да си го караш със здраве и много да те радва този красавец!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Jeep 2014 SRT

                      E те т`ва е "machine of a dream" Наистина на WK2 SRT-та са еднакви колелата, на предишното WK SRT задните са по-големи. А как стои въпросът с TPS-датчиците ? Ще купиш още 4 бр. за зимните гуми и ще ходиш при всяка сезонна смяна на гумите при дилъра, да ги "разпознава" колата ?

                      P.S. Май по-коректното име е ТРМ-датчици, тия за налягането в гумите, Tire Pressure Monitoring, да не се бърка с Trottle Position Sensors.
                      Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 13-11-13, 11:57.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #26
                        От: Jeep 2014 SRT

                        или ще карам като с предишната....пре лято ок, през зима със закачливо надписче "аномалия сензори"......инак вентили има възможност да се вземат, но остава проблема със "разпознаването".............из некви други форуми прочетох, че настройката на датчиците не било космически кораб и едно показване от човек дето умее остава знания и умения в теб за цял живот

                        Коментар


                        • #27
                          От: Jeep 2014 SRT

                          Тука имаше една тема - от това мнение нататък, където се даваха примери как хората по Щатите затварят свалените датчици в някакви тенджери под налягане - или къмпинг-газ бутилчици, напомпани до необходимото налягане и залепени някъде под колата, защото иначе дрънчи непрекъснато, даже колата влизала в авариен режим и т.н. Предполагам, че просто системата за следене на налягането ще се изключи. Случи ми се да карам с резервна гума - без датчик, цял един ден не разбра изобщо , на втория ден почна да предупреждава - една "камбанка" при потегляне и през 15-на минути мълчаливо съобщение за TPS-error и показва от коя гума няма сигнал.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #28
                            От: Jeep 2014 SRT

                            свет голем....глупости всякакви.......и къде е смисъла от втори чифт датчици, закрепен в някаква тенджера.....въобще се обезмисля втори комплект джанти, след като ще се налага демонтажа на датчици и.......нейсе......инак с авариен режим няма да се навия.....но аз също предполагам, че системата ще изключи и ще предупреждава само при стартиране.....така поне говори досегашния ми опит

                            Коментар


                            • #29
                              От: Jeep 2014 SRT

                              Колега я искам да попитам как е возията, за теЗ Булгаристано пътища усеща ли се много спортно или е леко към полегнала тодорка на поляна лежерно ?
                              Мерси за отговора и със здраве да си го караш тоз звер.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X