Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Grand Cherokee 4.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Покупка на Grand Cherokee 4.0

    не съм на 100% но няма и куадра драив при 4ката, ама не ми се рови.
    Има

    Коментар


    • #17
      От: Покупка на Grand Cherokee 4.0

      Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
      В твоя случай, двигателя е много стара като концепция спрямо 4,7. Като мощност и разход също е много по-зле. Скоростите са много нежни не се слага кутията от Чероки, не съм на 100% но няма и куадра драив при 4ката, ама не ми се рови.
      Концепцията е стара но на това какво му е лошото?Като разход 20 в София 15-16 извън,като мощност 200кс ако са малко....?Скоростите са 42 re Chraysler.Моя е Куадра драйв....така че нека не пишем глупости.Да 4.7 е по бърз и по икономичен но 4.0 по лесен за подръжка....стари но златни.Аз лично съм много доволен.
      grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

      Коментар


      • #18
        От: Покупка на Grand Cherokee 4.0

        Състоянието в момента на търсенето е важно.
        Ако навремето бях намерил 4.7 в такова състояние - щях него да взема, вместо AM 4.0.
        Но до ден днешен не съжалявам.

        Коментар


        • #19
          От: Покупка на Grand Cherokee 4.0

          Първоначално публикуван от ChimeyJimmey Преглед на мнение
          Състоянието в момента на търсенето е важно.
          Ако навремето бях намерил 4.7 в такова състояние - щях него да взема, вместо AM 4.0. ...
          Точно казано! Спор няма, че по принцип V8 е по-добре от редовия шестак. Въпросът е в какво състояние са колите, на които попада човек.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            От: Покупка на Grand Cherokee 4.0

            Разбира се че V8 е по добрия вариант, отначало търсих такъв, но не мога да кажа че откривам недостатъци в моя редови шестак. Вярно е, че в нагорнищата е малко спънат, както казва Чавдар и скоростната се чуди на коя да превключи, но и както казахте по-горе - като говорим за коли втора-трета употреба - важното е как са експлоатирани и поддържани.
            И при мен разхода е точно както го описаха колегите: 20-21/100 (газ) в града. Мерилото ми е доста точно: 40 литрова бутилка газ, заминава след 200 километра мерено по отчетените километри от компютъра, който ми ги дава в(км), на таблото отчитането е в мили и отделно по GPS, като отчитам и около 15/100 извън града.
            Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
            O8867З7I78

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X