Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят горски през реката- видео

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моят горски през реката- видео

    Здравейте,
    понеже има много спорове субаруто джип ли е не е ли, реших да ви пусна едно мое видео от онзи ден .
    За мен форестера е универсален автомобил, за дълъг път, шосеен и за лек офроуд,. Няма път по който не е можело да мина с него.
    Здрав и надежден за всякакви условия. Поздрави на всички от форума
    Приятно гледане :-)
    http://www.youtube.com/watch?v=IfJQxgslfSk

  • #2
    От: Моят горски през реката- видео

    Локвите до работата са доста по дълбоки. Все пак успя даже да намокриш джантите.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      От: Моят горски през реката- видео

      Първоначално публикуван от orlinezze Преглед на мнение
      Здравейте,
      понеже има много спорове субаруто джип ли е не е ли, реших да ви пусна едно мое видео от онзи ден .
      За мен форестера е универсален автомобил, за дълъг път, шосеен и за лек офроуд,. Няма път по който не е можело да мина с него.
      Здрав и надежден за всякакви условия. Поздрави на всички от форума
      Приятно гледане :-)
      http://www.youtube.com/watch?v=IfJQxgslfSk
      Подходящите за тая "река" марки са Лада и Москвич. Не обиждай Субаруто
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • #4
        От: Моят горски през реката- видео

        Ееее кво го захапахте човека....колко ли се е притеснил,как ли му е тряскало сърцето и какво ли кръвно си е докарал докато вземе това съдбоносно решение---ся шъ мина ли ил няма да мина??"Джипа"ще остане ли в ряката или ще говоря за това три месеца гордо подпирайки се на предния капак!!...а дали да не сложа и лебедка за по сигурно....други я път ще е по смел и ще изпотроши всичко!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #5
          От: Моят горски през реката- видео

          Давай смело колега - така се почва Плитка рекичка, плитка калчица, после повече калчица и т.н. и после си зимаш жипка
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • #6
            От: Моят горски през реката- видео

            Страх лозе пази, не че има какво да се изпотроши...
            ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
            Е250 1998-продаден
            Субару Пустош

            Коментар


            • #7
              От: Моят горски през реката- видео

              Я и аз тук с един офроудър фиат фиорино 92 реколта

              на първия след тетата минута, че там сме в квартал "венеция"





              Нищо, другия път нЕма да му се плашиш и чудиш
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #8
                От: Моят горски през реката- видео

                Първоначално публикуван от orlinezze Преглед на мнение
                Здравейте,
                понеже има много спорове субаруто джип ли е не е ли, реших да ви пусна едно мое видео от онзи ден .
                За мен форестера е универсален автомобил, за дълъг път, шосеен и за лек офроуд,. Няма път по който не е можело да мина с него.
                Здрав и надежден за всякакви условия. Поздрави на всички от форума
                Приятно гледане :-)
                http://www.youtube.com/watch?v=IfJQxgslfSk
                Колега и аз бях като теб миналата година.
                Имам Субару, повдигнах го, започнах да оглеждам за АТ гуми. Мислех си също, че съм карал офроуд...докато не отидох на една истинска и по разбиранията за този форум доста лека разходка...
                Е разбрах колко заблуден съм бил. И си купих истинска джипка. Сега осъзнавам, на кое се казва офроуд, пък било то и софт, и кое е просто земен път с тук-таме локвички.
                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                Коментар


                • #9
                  Re: Моят горски през реката- видео

                  Ако помислите реално, форито не е правено за офроуд в истинския смисъл на думата, просто е високопроходим СУВ и за разлика от повечето СУВ ове се справя доста прилично, сега ако се замислите и новот паджеро и тойота крузър при един офроуд ще изпочупят всякакви кори и пластмаси.
                  Например, гледах едни клипчета - гърците си правят разходки по техните черни пътища с обикновен голФ и му викат офроуд (те техните черни пътища в доста от случаите са по добри от нашите асфалтови). Форито си става идеално за пътища, зима, лед и разходки по черни пътища, ако искате нещо по така си има джипове и пак без подготовка или поне хубави гуми не стават.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Моят горски през реката- видео

                    Вместо да го окуражите човека, вие му скочихте на веждите...
                    Колега, апетита идва с яденето! Щом си тръгнал по този път - още следващия път тази рекичка няма да ти е интересна и по този повод ще заведеш там (или на друго подобно място) приятел, за да му покажеш за какво става въпрос относно марката Субару (която наистина си е супер). Имай предвид обаче, че една река, дори и на едно и също място винаги е различна. Понякога разликата става драстична само в рамките на 30 минути и то без да има лесно забележими признаци за това. Има го и другия момент - почти никога не можеш да атакуваш едно препятствие по един и същ начин, а понякога разлика в траекторията дори и с няколко сантиметра може да е с доста неприятни последици. На времето и аз като теб - прегазвам една бара в Костинброд няколко пъти и то с джип (колегите ползват мястото като автомивка), и си викам "Егаси кефа"... Отивам втори път с брат си, да му покажа за какво иде реч и пак го минавам няколко пъти. Кратка почивка и решавам да мина още веднъж, а през това време нивото на водата и скоростта на течението леко са се увеличили. Това съчетано с една моя грешка - барата завъртя джипа и останах в нея... Съответно джипа се напълни с вода до прозорците от едната страна (защото течението го подкопа и джипа се наклони). Добре, че имах лебедка и колеги които да помогнат, та се измъкнах бързо от ситуацията. После почистването и най-вече сушенето не са от най-приятните занимания, особено ако возилото не е прежалено, а като гледам твоето е такова, та имай едно на ум. Желая ти много приключения и само хубави емоции...

                    Поздрави

                    Коментар


                    • #11
                      От: Моят горски през реката- видео

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Вместо да го окуражите човека, вие му скочихте на веждите...
                      Колега, апетита идва с яденето! Щом си тръгнал по този път - още следващия път тази рекичка няма да ти е интересна и по този повод ще заведеш там (или на друго подобно място) приятел, за да му покажеш за какво става въпрос относно марката Субару (която наистина си е супер). Имай предвид обаче, че една река, дори и на едно и също място винаги е различна. Понякога разликата става драстична само в рамките на 30 минути и то без да има лесно забележими признаци за това. Има го и другия момент - почти никога не можеш да атакуваш едно препятствие по един и същ начин, а понякога разлика в траекторията дори и с няколко сантиметра може да е с доста неприятни последици. На времето и аз като теб - прегазвам една бара в Костинброд няколко пъти и то с джип (колегите ползват мястото като автомивка), и си викам "Егаси кефа"... Отивам втори път с брат си, да му покажа за какво иде реч и пак го минавам няколко пъти. Кратка почивка и решавам да мина още веднъж, а през това време нивото на водата и скоростта на течението леко са се увеличили. Това съчетано с една моя грешка - барата завъртя джипа и останах в нея... Съответно джипа се напълни с вода до прозорците от едната страна (защото течението го подкопа и джипа се наклони). Добре, че имах лебедка и колеги които да помогнат, та се измъкнах бързо от ситуацията. После почистването и най-вече сушенето не са от най-приятните занимания, особено ако возилото не е прежалено, а като гледам твоето е такова, та имай едно на ум. Желая ти много приключения и само хубави емоции...

                      Поздрави
                      Ееее сега, вече, е къде-къде по окуражен!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #12
                        От: Моят горски през реката- видео

                        Не, че нещо, ама:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 022 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:102.8 КБ
ID:5474950
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Моят горски през реката- видео

                          Коле, я си купи чисто нова кола за 60 000 и мини така. На дали ще го направиш, ако знаеш какво ти е коствало да я купиш.
                          Виж ако не ти пука и можеш да си купиш още 10 такива на дали ще се замислиш. Аз и с мойто субару няма да вляза в реката като знам че друго няма и най-вероятно няма и да има.
                          Последно редактирано от Daniel; 25-04-13, 13:28.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Моят горски през реката- видео

                            Благодарен съм на хората които ме окуражават. На съм запален по офроуда, Но както писах форестера за мене универсална кола, мога да си я карам по магистралата с нормална скорост и да ми е комфортно, и в лек терен. Запален съм по дивото къмпингуване / някой ако се чуди какъв е този багаж отгоре-покривна палатка е :-)/ и обичам събота и неделя да отида на някое закътано местенце, на риба , или на някой плаж докато не е пренаселено много с туристи. За тази цел субаруто ми върши идеална работа. Снега също не е проблем за него. Ако бях любител на офроуда щях да си купя примерно Уазка и втора кола за асфалтови пътища, но не е такъв случая.
                            Скоро ми предстои едно дълго мечтано и очакване пътуване до Нордкап, и имам сигурност че субаруто ще ме закара дотам и ще ме върне благополучно, барабар с палатката отгоре, и любимата ми жена до мен :-)
                            ако ви е интересно ще пусна някое пътеписче и снимчици от там :-)
                            Като нов читател искам да ви кажа че форума е страхотен и доста интересни неща научих от него, въпреки че го чета скоро.
                            Поздравления

                            Коментар


                            • #15
                              От: Моят горски през реката- видео

                              чудесна ти е колата за твоите цели, не се притеснявай!
                              чакаме пътеписа и нека е с повечко снимчици
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X