Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят горски през реката- видео

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Re: Моят горски през реката- видео

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Коле готов си. Мойто легаси срещу твоита витара зимата, когато падне снега и стане лед, който се качи пръв до алеко печели.
    Недей с лошо де, дай му поне някакъв шанс, примерно 30 минути преднина или нещо подобно.
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • #47
      От: Моят горски през реката- видео

      Не знам къде е Алеко(прозд селянин съм си, от дълбоката провинция), ама съм готов да се пробваме.
      То е ясно, че на асфалтиран път ще ме бие всяка кола със зимни гуми, да не говорим, ако има 4х4, и някакви електроники по задвижването.

      Ставаше въпрос за места на които субаруто ще иде, а джип(стоков) няма да може.
      По-горе го написах-терена го избирам аз. Щото нали имало места на които нямало да може с джип, а със субаруто-ще правят кръгчета покрай закъсалите джипки.

      А и в предложението става въпрос за скорост. Тогава да вземем да се пробваме посред лято по магистралата(абе отвориха ли я вече, та да се пътува до Бургас само по магистрала) кой пръв ще си топне топките в бургаския залив?..

      Пак казвам-нямам нищо против марката и моделите и, и мен ме кефят. Просто си има азбучни истини които не могат да се пренебрегнат просто така.
      А примерите дето ги даде Гогов не са показател за нищо. Той и сам си го каза де-факторът "шофьор" е много силен.

      Ама заради агнето и бирите(то като има сняг е по-подходящо виното) съм готов на експеримента. Ама ако направя шорткът през някое дере няма да се сърдите, нали
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #48
        От: Моят горски през реката- видео

        Хм , като автор на темата , да си кажа моето мнение . Публикувайки този клип исках да споделя своята радост от това мое първо преминава през река , поне за мен беше позитивно и приятно усещане. Наистина бях малко огорчен от някои от последвалите реакции. И съм малко изненадан че темата тръгна в такава посока. Близо три седмици бях на пътешествие със същото субару на далечно пътешествие - най-северната точка на Европа - Нордкап, преди няколко дни се завърнахме. Колата премина над 11 хил. км за 3 седмици и даде изключително много радост на мен и на семейството ми. И мисля че по-правилното е да изживяваме радостта от преимуществата които ни дава колата отколкото да търсим нейните недостатъци. Нека бъдем по-позитивни
        И накрая една снимка за която мисля че от Субару трябва да ми платят за реклама :-)
        От там където пътят на север просто свършва а зад металния глобус и океана е само северния полюс :-)
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7773_.JPG
Прегледи:1
Размер:381.8 КБ
ID:5485390
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #49
          От: Re: Моят горски през реката- видео

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          Коле, я си купи чисто нова кола за 60 000 и мини така. На дали ще го направиш, ако знаеш какво ти е коствало да я купиш.
          След като се сдобих с чисто нова кола (лека) на втория месец се пробвах да се кача на връх Ботев през паниците зимата,естествено не успях !
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #50
            От: Моят горски през реката- видео

            Първоначално публикуван от orlinezze Преглед на мнение
            ................... Нека бъдем по-позитивни
            И накрая една снимка за която мисля че от Субару трябва да ми платят за реклама :-)
            От там където пътят на север просто свършва а зад металния глобус и океана е само северния полюс :-)
            Наистина трябва да гледаме по-позитивно и търсим доброто......
            Ама искаме повече снимки!
            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

            Коментар


            • #51
              От: Моят горски през реката- видео

              Хич да не ти пука orlinezze ! Аз карам същото и му се кефа всеки ден- важното е до какви места и емоции те е закарал СУФ-а (щото нали не е джип) . Когато започнат да ти пълнят резервоара -тогава им се вързвай! Иначе си е само мерене на диференциала или близалцето!

              Коментар


              • #52
                От: Моят горски през реката- видео

                Нито диферинциалите, нито обема на резервоарите са еднакви,нито концепцията,имаме чисто нови служебни гранд витара,дачия дъстър,кия соренто,повярвай ми нямат нищо общо с джип в смисъла в който влага автора на темата !Това субару си е чудесен градски автомобил ,с възможност да го паркираш с една идея по лесно на тротоара в града !Нищо повече !
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #53
                  От: Моят горски през реката- видео

                  Субаруто не е джип за офроуд,само че може да се подиграе с всеки подготвен за екстремна среда джип зимата,при заледени асвалтови участъци и изкачвания,не подценявайте машинката,тя си има своето приложение и неоспорими качества.Можеш да си возиш семейството с един надежден и сигурен автомобил,и да достигаш там където повечето не могат.
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Моят горски през реката- видео

                    Първоначално публикуван от orlinezze Преглед на мнение
                    Близо три седмици бях на пътешествие със същото субару на далечно пътешествие ................
                    aaaaaaa, няма да минеш само с тая снимка я дай всичките, да види Колето къде никога няма да стигне с витаралясника
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #55
                      От: Моят горски през реката- видео

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Нито диферинциалите, нито обема на резервоарите са еднакви,нито концепцията,имаме чисто нови служебни гранд витара,дачия дъстър,кия соренто,повярвай ми нямат нищо общо с джип в смисъла в който влага автора на темата !Това субару си е чудесен градски автомобил ,с възможност да го паркираш с една идея по лесно на тротоара в града !Нищо повече !
                      Ако беше прочел темата от начало, би прозрял, че автора далеч не 'влага' това, което на теб ти се е сторило, че е 'вложил!! А относно квалификациите ти за качествата на Субару и единственото му предназначение "по-лесно качване на тротоара" , бих те посъветвал да се ограничиш в коментарите, НЕПОЗНАВАЙКИ материята, и пишейки откровени неистини! Ако някой ден имаш възможността да опознаеш такава машина , давайки си равносметка за различията с Дачия Дъстър, заповядай и изкажи мнение! Аз примерно не раздавам мнения относно "Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI къса база и диферинциал с работещо LSD" , защото нямам пряк контакт с такъв индивид и не искам да имам, но не го характеризирам!
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #56
                        От: Моят горски през реката- видео

                        Първоначално публикуван от orlinezze Преглед на мнение
                        Хм , като автор на темата , да си кажа моето мнение . Публикувайки този клип исках да споделя своята радост от това мое първо преминава през река , поне за мен беше позитивно и приятно усещане. Наистина бях малко огорчен от някои от последвалите реакции. И съм малко изненадан че темата тръгна в такава посока. Близо три седмици бях на пътешествие със същото субару на далечно пътешествие - най-северната точка на Европа - Нордкап, преди няколко дни се завърнахме. Колата премина над 11 хил. км за 3 седмици и даде изключително много радост на мен и на семейството ми. И мисля че по-правилното е да изживяваме радостта от преимуществата които ни дава колата отколкото да търсим нейните недостатъци. Нека бъдем по-позитивни
                        И накрая една снимка за която мисля че от Субару трябва да ми платят за реклама :-)
                        От там където пътят на север просто свършва а зад металния глобус и океана е само северния полюс :-)
                        [ATTACH=CONFIG]586866[/ATTACH]
                        Огромни поздрави и благородна завист, колега ! Извинявам се от името на Форума за заядливите и неадекватни коментари на част от писалите, но навсякъде има такива хора..знаеш го! Мнооого да те радва машинката и да те води до най-интересните кътчета на света! Ще се радваме да бъдеш с нас тук и да споделяш приключения, а и несгоди /дано да ги няма/ !
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #57
                          От: Моят горски през реката- видео

                          Чакаме още снимки!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Моят горски през реката- видео

                            Първоначално публикуван от plaskom Преглед на мнение
                            Чакаме още снимки!
                            Разбира се , пожелавам на всеки да отиде да види тези красоти със собствените си очи , независимо с какъв автомобил :-)
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_8710__.JPG
Прегледи:1
Размер:73.7 КБ
ID:5485564Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_8601__.JPG
Прегледи:1
Размер:76.7 КБ
ID:5485565Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_8631__.JPG
Прегледи:1
Размер:110.1 КБ
ID:5485566Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_8407__.JPG
Прегледи:1
Размер:86.7 КБ
ID:5485567Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_8399__.JPG
Прегледи:1
Размер:94.7 КБ
ID:5485568Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7576__.JPG
Прегледи:1
Размер:102.0 КБ
ID:5485569Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7937__.JPG
Прегледи:1
Размер:99.6 КБ
ID:5485570Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_8580__.JPG
Прегледи:1
Размер:94.4 КБ
ID:5485571Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_8656__.JPG
Прегледи:1
Размер:95.3 КБ
ID:5485572Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_8268__.JPG
Прегледи:1
Размер:97.4 КБ
ID:5485573Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_8175__.JPG
Прегледи:1
Размер:96.8 КБ
ID:5485574Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_8301__.JPG
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5485575

                            Коментар


                            • #59
                              Re: Моят горски през реката- видео

                              Коле, много ясно че става въпрос само за бирата и яденето субито не е джип но си върши идеално работата за която е направен. Мани го алеко казах го защото пътя е баир с много завои и когато не е опесъчен става интересено. На суби там му е силицата, както на твойта витарка офроуда, не сматам за нужно да се сравняват, а мойто си е кола и съм до първата канафка. Все пак бира можем да пием ама ти си несериозен и те нямаше на фестивала.

                              Колега страхотни снимки и страхотно пътешествие, карай си субито и не го мисли, колицата си е идеална за тези цели.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Моят горски през реката- видео

                                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                                Ако беше прочел темата от начало, би прозрял, че автора далеч не 'влага' това, което на теб ти се е сторило, че е 'вложил!! А относно квалификациите ти за качествата на Субару и единственото му предназначение "по-лесно качване на тротоара" , бих те посъветвал да се ограничиш в коментарите, НЕПОЗНАВАЙКИ материята, и пишейки откровени неистини! Ако някой ден имаш възможността да опознаеш такава машина , давайки си равносметка за различията с Дачия Дъстър, заповядай и изкажи мнение! Аз примерно не раздавам мнения относно "Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI къса база и диферинциал с работещо LSD" , защото нямам пряк контакт с такъв индивид и не искам да имам, но не го характеризирам!
                                Какво ти стана на теб,бе човек !Радвай се на живота и ако ме познаваше,щях да те убедя колко много не си прав !Относно пожеланията ,подобна концепция като дискутираната не ми върши работа !Относно дъстъра незнам защо го споменаваш ама е гола вода и като кола и като кросовер,даже и за паркетник не съм сигурен,даже по високите бурдюри трудно ги качва,а относно неистините които споменавам,стоя зад всяка дума !Поздрави !
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X