Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят горски през реката- видео

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моят горски през реката- видео

    Препоръките ми са: Да не се влиза друг път за тестове, особено с такава хубава кола , щото един път наводних старото фиатче и хвърлих съединител от една локва..
    А иначе в това ручейче минавам с комбито със засилка..
    Последно редактирано от Десислав Добрев; 25-04-13, 16:06.

    Коментар


    • #17
      От: Моят горски през реката- видео

      Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
      Препоръките ми са: Да не се влиза друг път за тестове, особено с такава хубава кола , щото един път наводних старото фиатче и хвърлих съединител от едно една локва..
      А иначе в това ручейче минавам с комбито със засилка..
      Да ти кажа, не беше за тест , исках да отида до една полянка на която имаше навес, камина и пейки с маси за хранене. Там си разтегнах палатката , която е отгоре- кефа беше пълен :-)
      Реката е младежка, в края на село Младежко се намира полянката това е Странджа. Невероятно място
      Малко снимчици:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7295_.JPG
Прегледи:1
Размер:642.6 КБ
ID:5474992
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7303_.JPG
Прегледи:1
Размер:809.3 КБ
ID:5474993
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7325_.JPG
Прегледи:1
Размер:749.4 КБ
ID:5474994
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7320_.JPG
Прегледи:1
Размер:785.7 КБ
ID:5474995
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7313_.JPG
Прегледи:1
Размер:765.1 КБ
ID:5474996
      Поздрави

      Коментар


      • #18
        От: Моят горски през реката- видео

        Много яко място, колега - благородно ти завиждам!
        Като му дойде времето ще те питам подробно за там....

        А иначе си ти е екстра Субару-то и ако не го надценяваш, няма да имаш проблеми! То, всъщност истинските емоции идват именно с надценяването, де...... ама

        Коментар


        • #19
          От: Моят горски през реката- видео

          Между това:

          Няма път по който не е можело да мина с него.
          И това:

          На съм запален по офроуда
          Няма много връзка, но както и да е.
          Колегата реши да сподели една разходка, като си мислеше, че с минаването на реката ще ни впечатли...

          А относно пътища по които форестъра не е могъл да мине-явно не си карал по сериозни пътища. Има такива. Малко е трудно да се нарекат пътища, ама са си обозначени на картата, даже ГПС-а иска да ме прекара по тях. След като ги знам-ако не съм със сериозен джип-не тръгвам по тях.

          Ама няма лошо де, то форестъра не е предназначен за сериозен офф.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #20
            От: Моят горски през реката- видео

            Няма как да върви с 200км/ч и да вози много комфортно и да е за сериозен офроудър! Това е СУВ с две лица и не го подценявайте толкова! Върши си работата перфектно- аз съм с такъв ,само че дизел.

            Коментар


            • #21
              От: Моят горски през реката- видео

              Супер кола си си избрал за излизане в гората. Прекрасно е да следваш идеите си за живот.
              Когато адреналина не ти стигне, сам ще я смениш, но засега това е достатъчно. Малко хора тук ще те разберат, но и аз така започнах в гората, и остана там сърцето ми.


              п.п.
              Хубави снимки.

              Коментар


              • #22
                От: Моят горски през реката- видео

                Имал съм две -едното "Legacy",а другото "Justy" и от двете имам само отлични спомени.Не подценявайте марката,минавал съм на места в блатото с вода над 80-90см и то без проблем.Единствено не мога да ги похваля с голям просвет,но за сметка на това по асфалтиран път се движат с над 140км без грижи,а за зимно шофиране по сняг и лед,просто нямат стигане-невероятно се "държат" и тръпката е много голяма.
                Колега,знам че сега ти свиди машината,но след 2-3-4години,ако все още я караш сам ще се учудиш колко е проходима.Давай газ и да не ти дреме много за Субарото-не си женен за него ,я!
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • #23
                  Re: Моят горски през реката- видео

                  Хайде понеже сравнявате едно малко СУВ-че с джип при това тунингован, кажете сузуки, паджеро, джип или може би тойота крузър от магазина - без подобрения и със летни стандартни гуми - става за офроуд и е супер проходоим и няма да му изпадат пластмасите при нещо по сериозно

                  Единственото гадно на суби е ниския просвет, поне на легаси, зимата си е проблем когато се образуват колковози по 50 см. Въпреки всичко кората ми си остана здрава, а по "пътя" имаше много кори. Много ми е интересно как се държи дизела ???

                  Коментар


                  • #24
                    От: Моят горски през реката- видео

                    За минаването на река Марто го е казал. Това не е локва. Не случайно си има курсове за офроуд. Дори подготвени машини с неправилна атака могат да бъдат обърнати по таван...затова си е страх. А Субаруто е една от малкото коли с който като се тръгне на почивка по-надалече, пътуването е комфортно и няма да се стигне до въпроса: Е що не тръгнахме с джипа?, ако трябва да се щурмуват изворите на Черни вит или Орлово око.

                    Супер разходка сте си направили и фотоапарата е добър. Ако може малко снимки на палатката от покрива как е станало!
                    ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
                    Е250 1998-продаден
                    Субару Пустош

                    Коментар


                    • #25
                      От: Моят горски през реката- видео

                      Еииии...веднага захапахте човека,че не е джип...А истината е,че е много повече от обикновен лек автомобил..Извън пътя не ще се предаде лесно,но на пътя пък мнооого малко джипове могат да се му съперници! Екстра си е колицата...и аз точа лиги по Субаро,ама ще се чуе
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #26
                        От: Моят горски през реката- видео

                        Субару-то ти е много хубаво колега.Според мен се справя перфектно със задачите,за които е замислено.Не се връзвай на някои колеги,дето те бъзикат - те едвали искат да те обидят.Просто разбиранията им са други - мислят,че самоделно бъги дето минава 30 метров гьол е джип...Всъщност истината е съвсем друга и не бива да да се обиждаш Успех и много безаварийни със Суби-то!
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Моят горски през реката- видео

                          Първоначално публикуван от krismarg Преглед на мнение
                          А Субаруто е една от малкото коли с който като се тръгне на почивка по-надалече, пътуването е комфортно и няма да се стигне до въпроса: Е що не тръгнахме с джипа?
                          Точно заради този въпрос си продадох субаруто и си купих витара. На един доста лек път(за сегашните ми виждания), често му опираха и се огъваха праговете, язък за лъскавата количка. А в края на пътя имаше фиеста, доста по-висока от субаруто. Точно то ме върна от разходка, защото не исках да го съсипя с 20-30км черен път. Смених го с витара, а витарата с Дискавъри и не съжалявам за избора си. Най-вероятно защото не обичам да карам с 200, с 90-100 ми е добре. И вече не избягвам офроуд препятствията, а ги търся. Диското ми е без ниакъв лифт и със стандартни АТ гуми. Разхода на гориво, цената за покупка и обслужване не са по-скъпи от на субаруто, всъщност неговите части са по-скъпи.
                          Според мен всеки прежален автомобил е по-проходим от най-якия СУВ, след това вече идват истинските джипки, някои от които могат да са и проходими и комфортни. Виждал съм голфове на неверояни места, но субарута не съм

                          Коментар


                          • #28
                            От: Моят горски през реката- видео

                            Аз пък гледах едни джипки ги теглиха с трактор, еб@хти и джипките, що не си купите направо трактори, ми се опитвате да си направите от джипките трактори? Не е вярно ли?!?
                            Много реално и точно автора на темата е отразил предназначението на този автомобил.
                            Относно проходимостта, понякога със Субару се стига там, дето и с джип не става, колеги от форума знаят и са виждали, понякога се теглят джипки и АТВ-та, Субару минава, други колеги от форума знаят. Но! това е само понякога и не е силата на този автомобил, Точка!
                            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Моят горски през реката- видео

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              Виждал съм голфове на неверояни места, но субарута не съм
                              Изключително експертно, полезно и информативно мнение! Апелирам автора на темата моментално да се обяви за перничанин, да закупи съответния четириколесен атрибут и да се отдаде на радостта от живота! Преди това / или по време на трансфера/, да се обади във Fuji heavy industries и да ги информира, че опита им да изобретят автомобил е неуспешен!
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • #30
                                От: Моят горски през реката- видео

                                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                                Изключително експертно, полезно и информативно мнение! Апелирам автора на темата моментално да се обяви за перничанин, да закупи съответния четириколесен атрибут и да се отдаде на радостта от живота! Преди това / или по време на трансфера/, да се обади във Fuji heavy industries и да ги информира, че опита им да изобретят автомобил е неуспешен!
                                С най-добри чувства, ама Субару -феновете са рядка порода. Ако вярваш на Субару БГ форум четириколесните на фирмата са венец на инженерната мисъл, всичко останало е тор. Субару е вечно, неповредимо, не корозира, сигурно, икономично, евтино, мощно, неповторимо, невероятно, страхотно, и ако не караш такова си най-малкото умствено ретардиран. Ако погледнеш непредубедено обаче, изводът е един-добри коли, както много други, но далеч от съвършенството. По темата: имал съм споменатия по-горе четириколесен атрибут-Голф 2 синхро, сериозно доработен-ефективен клирънс 32 см. Експлоатиран е безжалостно, за четири години и 55 хил. км.съм сменял консумативи и две карета. Продадох го в пълна изправност. В Субару форум има няколко теми за лифт на Форестър и Легаси, богато илюстрирани. За да се види резултатът, бяха наврели под колата бурканче детско пюре от 100 гр., не се бъзикам. Относно проходимост, са несъпоставими, ама никак. Поздрави!
                                Животът е харизан кон според мен...

                                Теди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X