Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с врата на Гранд 2.7 CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с врата на Гранд 2.7 CRD

    То не е точно проблем, а странна промяна в работата управлението на прозорците и осветлението в купето.
    До днес то работеше по следния начин - При отваряне на врата всички плафони светваха и след затваряне на врата плафоните плавно изгасваха. Сега при затварянето на вратата, докато не вкарам ключа на 2рия контакт или на позицията в обратна посока за ел. аксесоарите лампите в купето не изгасват, както и оставят да светят след затваряне и заключване с дистанционното. (врътката за интериорното осветление не е на последната позиция, ако я сложа на първата[най-слабо интериорно осветление] всичко изгасва)

    Също така прозорците вече могат да се управляват пак само с ключа на контакт само при затворена врата (бутона за заключване отключване на всички врати работи при всякакво положение на ключа). Като след като веднъж вече съм дал на контакт с ключа след това вече може да управляват стъклата и без ключ, но при поредното отваряне/затваряне на врата пак съм в изходно положение.

    Май не беше така преди? Някакви идеи?
    WG 2.7 CRD

  • #2
    От: Проблем с врата на Гранд 2.7 CRD

    Намерих тема за същият проблем, както и решението. По-късно ще докладвам каква е развръзката при мен.
    WG 2.7 CRD

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с врата на Гранд 2.7 CRD

      Абсолютно аналогичен случай и у наше село!
      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с врата на Гранд 2.7 CRD

        След като махнеш кората на врата, зад буксата на кабелния сноп , ще видиш че имаш оголен кабел.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с врата на Гранд 2.7 CRD

          Първоначално публикуван от alenaa Преглед на мнение
          След като махнеш кората на врата, зад буксата на кабелния сноп , ще видиш че имаш оголен кабел.
          За там незнам. Проблема беше в два дебели кабела поне 4мм2 (явно маса и основна 12в линия) тотално оголени, единия скъсан, другия пред разпад точно по средата в гумения маншон между вратата и купето. Имало е ремонтна дейност преди това с доста дебела снадка и скъсаното беше точно след нея. След запояване на нова снадка проблемът беше решен.
          WG 2.7 CRD

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с врата на Гранд 2.7 CRD

            И при мен беше същата драма, която реших преди 2 месеца.
            Просто си се прекъсват с времето тия кабели към пулта в шофьорската врата...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X