Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли климатик мойта Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли климатик мойта Фронтера

    ъм аз ще попитам като идиот ето на тази фронтера знаете ли дали има климатик, защото един приател ми каза че няма, щот на неговата има копче а на наща няма, и аз не знам дали има или не
    Прикачени файлове

  • #2
    До: филтър за климатика?

    От тази снимка не мога да видя нищо, ама май наистина няма копче като на моята. Ако беше дал една снимка на предницата в близък план да видим дали има вентилатор пред радиатора , по-можеше да гадаем. Ако имаш малък вентилатор пред радиатора значи има клима.
    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

    Коментар


    • #3
      До: филтър за климатика?

      Първоначално публикуван от ksp84 Преглед на мнение
      ъм аз ще попитам като идиот ето на тази фронтера знаете ли дали има климатик, защото един приател ми каза че няма, щот на неговата има копче а на наща няма, и аз не знам дали има или не
      виж дали има компресор и радиатор на климатика.тия неща се намират при двигателя

      Коментар


      • #4
        До: филтър за климатика?

        копчето трябва да е между лостчето за студено и топло и това за скоростите на духалката, а и ако има климатик освен допълнителния радиатор пред този на охладителната система ще имаш и една камара допълнителни маркучи и тръби досуш като на нормален климатик.

        Коментар


        • #5
          До: филтър за климатика?

          Първоначално публикуван от rashana Преглед на мнение
          копчето трябва да е между лостчето за студено и топло и това за скоростите на духалката, а и ако има климатик освен допълнителния радиатор пред този на охладителната система ще имаш и една камара допълнителни маркучи и тръби досуш като на нормален климатик.
          а компресора или той е в багажника

          Коментар


          • #6
            До: филтър за климатика?

            Аз пък никак не мога да си обясня как така някой кара някакво возило и не знае какво има в негоДали има или няма климатик,скоростна кутия и даже мисля че някой си беше купил някаква джипка пък се оказало че предният диф е празен и няма нищо вътре
            П.П.Дали и аз нямам климатик в УАЗ-ика-утре ще поровя малко да видя

            Коментар


            • #7
              До: филтър за климатика?

              Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
              П.П.Дали и аз нямам климатик в УАЗ-ика-утре ще поровя малко да видя
              има ама от албанските ... отваряне на прозорец+вентилаторче на руснака глезотии не му трябват

              Коментар


              • #8
                До: Има ли климатик мойта Фронтера

                Евала пичове,днес се засмях за първи път(просто напрегнат ден).
                Та до тук каво разбрахме:
                1.вентилатор или 2 вентилатора от пред,между решетката и радиатора.
                2.Втори радиатор за фреона.
                3.Копче разбира се,най-вероятно свети като се включи.
                4.Къде без компресор,хубавото ми е че се върти от кардан а не с ремък.
                5.Ако има всичко това,огледай за странни метални тръби под капака с капачки и винтили.Още за филтър метален,и ако всичко е на лице да се провери за маско и фреон.


                Брат колата ти е без клима.Но това не е гайле ако не си свикнал,дори напротив,едни ядове по-малко.
                Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                Коментар


                • #9
                  До: Има ли климатик мойта Фронтера

                  Последно редактирано от torozoff; 08-09-07, 19:49. Причина: упс
                  Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                  Mercedes w212 E350 4matic
                  Ducati Monster 600
                  O888795575

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X