Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на булбар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Монтаж на булбар

    Че си прав-прав си. Ама пак дразни. Кво му е на човек да прочете? Пък и съм забелязал, че докато търся нещо, често намирам друго, което е не по-малко полезно.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #17
      От: Монтаж на булбар

      Колеги не че аз целя да стане булдозер и да бута и гребе , колкота да крепи 2 или 4 фара и да има малко по довършен вид така е много посна отпреде.Ако имате и др. предложения казвайте даите снимки . А за удари ми е пределно ясно даже имам и опит с една сложебна Кия Спортидж. Метална черна траба при удър (силно казано) от 20 тина километра между първа и втора ударих една сотаджийска витара на витарата нищо даже и боронята и няма нищо а моят капак пълна щета от булбара който се държеше на едни планчици които като дръпнах да го изправя ми умряха в ръсете .Ако не беше той щях да се размина с едно извинявай , а така акт за да не плащам ремонта на Кията .

      Коментар


      • #18
        От: Монтаж на булбар

        Колега дървета хич няма да среща само недай си боже да не срешна някои багажник от близо че тогава е лошо че както писах в по долният пост преди 10 тина години имам опит с една слъжебна Кия Спортидж. Побутнах една витарка от заде дали има и с 20 тина и на витарата няма и драскотина от булбара а на кията капака леш аи за капак акт да не плащам ремонта на кията .Вярно е че ако го нямаше булбара и аз нямаше да имам акт ама къкво да се прави КЕФА ЦЕНА НЯМА .А пък и тои беше хванат незнам как несъм го изгубил в движение с едни планчици доло като го друпнах да стане от капака и ми устана в ръцете.

        Коментар


        • #19
          От: Монтаж на булбар

          Захвата към шасито е същия, но колегите са прави късата са по-раздуги калниците и булбара идва на около 0.5 см. от калника, и най-лекото подпиране криви калниците.
          no signature no problems

          Коментар


          • #20
            От: Монтаж на булбар

            Пак тогава питане и дали някои е мерил и знае ли .Ширината на Б къса от преде където говорим с кое е по близа с А къса или А дълга .

            Коментар


            • #21
              От: Монтаж на булбар

              Даже има разлика в захвата към шасито между фронтера А с листови ресьори и такава с пружини, така че предполагам, че по би паснал булбар на В от А, която е след 96 година, демек с пружити отзад на окачването.

              Коментар


              • #22
                От: Монтаж на булбар

                Има разлика между къса и дълга база, както и между пружини, и ресори отзад. Мери предварително, или пускай в употреба електрожена :-) За моята къса база с пружини намерих булбар от дълга база с пружини... и нищо не пасна Първо разстоянието между планките бе различно, после разстоянието между двете дупки на планките за захващане на съвпадна, дължината на самите планки също... т.е. като успях все пак да го захвана само с два болта булбара стърчеше с около педя от бронята Като финал не съвпаднаха и заоблените краища, опряха ми прилично в калниците... С малко рязане и работа с електрожена си имам орязан булбар без страничните части по посока на фаровете и мигачите.
                Последно редактирано от VladimCho; 21-04-13, 14:52.
                ОФА КБ X20SE + метан

                Коментар


                • #23
                  От: Монтаж на булбар

                  Виж аз какво сложих.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13042013074.jpg
Прегледи:2
Размер:211.4 КБ
ID:5473696Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14042013079.jpg
Прегледи:2
Размер:143.9 КБ
ID:5473697

                  Коментар


                  • #24
                    От: Монтаж на булбар

                    Що ми се вижда, че водача на лебедката е по на вътре от булбара?
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Монтаж на булбар

                      На равно са.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Монтаж на булбар

                        Хубаво.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Монтаж на булбар

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23042013083.jpg
Прегледи:1
Размер:166.9 КБ
ID:5474575 Аз мойто джелезо съм го поусилил лекичко и не съм имал никакви проблеми.Стана доста якичко-пробвано е,вервайте ми.Само тръбето,което се вижда трябва да се завари както трябва,щото заводски е капнато с една капка.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X