Обява

Свий
Няма добавени обяви.

7 местен проходим джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 7 местен проходим джип?

    Здравейте на всички,

    Регистрирах се във форума, защото ми трябва мнение/я от хора с опит и се надявам, че тук ще получа нужната помощ. Казуса е следния: трябва ми джип 7 местен, който е достатъчно проходим. Като под това разбирам да се кара в планината, където няма път, да гази ако се наложи и в същото време достатъчно здрав и надежден. Идеята е тръгваме от града 6-7 човека ще има извънградско шофиране по пътищата, така че комфорт като климатик е задължителен и отиваме в планината, като там, където очите ни видят или максимално проходимо. Търси се нещо втора ръка като бюджета е до 15 000 или ако си струва до 20 000лв. Наистина се надявам на конкретни предложения. Доста теми прочетох и си направих някакъв списък но предпочитам директно да задам тема.

    Багодаря Ви и наистина се надявам на помощ.

  • #2
    От: 7 местен проходим джип?

    Ти тази тема от вчера видя ли я?

    Коментар


    • #3
      От: 7 местен проходим джип?

      Да колега, разликата е че разполагам с бюджет наполовина. И освен това не ми трябва да се качва само върху бордюр, а нещо по-проходимо.

      Коментар


      • #4
        От: 7 местен проходим джип?

        Тойота Ленд Крузер 120 понамаляха ценово , във връзка с което ако се напънеш до към 24-25 можеш да се справиш с някой добър екземпляр ! Ще бъдеш доволен дълги години !
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #5
          От: 7 местен проходим джип?

          Крузер, ама 80-ка, за 15-18000, може да се намери нещо що годе читаво, за 3-4000 да се постегне и в джаза ...

          Коментар


          • #6
            От: 7 местен проходим джип?

            Тук, в патроля е истината

            Коментар


            • #7
              От: 7 местен проходим джип?

              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              Крузер, ама 80-ка, за 15-18000, може да се намери нещо що годе читаво, за 3-4000 да се постегне и в джаза ...
              Ако си требе и такаа...цивилна употреба ,съчетано с магистрално използване от време на време-120-ка...,а ако ще да е само планина-80-ка...съгласен съм,само да не тръгне да търси човека 80-ка от 2012-та,че не ще открие..
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #8
                От: 7 местен проходим джип?

                Пак всеки почва да си хвали своето..........за 20 бона и Гега ще свърши работа!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #9
                  От: 7 местен проходим джип?

                  Мисля, че ето такава джипка би ти предложила всичко. Здрава, висока, проходима, предлага комфорт за 6-7 човека, може да върви и по шосе. Понеже не съм сигурен в модела, ще пусна един линк. Става въпрос за тази, като на Радо

                  Коментар


                  • #10
                    От: 7 местен проходим джип?

                    Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                    Мисля, че ето такава джипка би ти предложила всичко. Здрава, висока, проходима, предлага комфорт за 6-7 човека, може да върви и по шосе. Понеже не съм сигурен в модела, ще пусна един линк. Става въпрос за тази, като на Радо
                    Да де..
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • #11
                      От: 7 местен проходим джип?

                      120 не е ли предпоследния модел?

                      не съм сигурен ама под 30 хиляди май е голям късмет да се намери такава дето да върви. Нищо лошо тойота ми е любимата марка ама държат адски много цена...защо ли...

                      Коментар


                      • #12
                        От: 7 местен проходим джип?

                        7 човека винаги последните ще страдат, отделно път кудето ви скимне значи и багаж, само Бус ти върши работа, джипа е за 4 човека да пътуват с много багаж, 8 човека сме се возили в Тойотата и не беше хич комфортно на третия ред , а тя е бая голямшка.

                        Коментар


                        • #13
                          От: 7 местен проходим джип?

                          До колкото виждам предложенията се въртят около Тойота Ленд Крузер 120 и едно Нисан Патрул. Ако се спирам на тях може ли да ми кажете с какви двигатели и от коя година. То е ясно, че каквото намеря за тази цена, но все пак по-добър двигател? Другото е че наистина ще ми трябва и за магистрално возене все пак някак си трябва да стигна до планината. Примерно София - Централна Стара планина. И още нещо да разбирам, че за това което търся nissan terrano и pathfinder не са удачен избор? Иска ми се някак си да имам поне два изявени фаворита, за да мога да преценявам вече и според пазара и цената.

                          Коментар


                          • #14
                            От: 7 местен проходим джип?

                            Първоначално публикуван от nikogo Преглед на мнение
                            Здравейте на всички,

                            Регистрирах се във форума, защото ми трябва мнение/я от хора с опит и се надявам, че тук ще получа нужната помощ. Казуса е следния: трябва ми джип 7 местен, който е достатъчно проходим. Като под това разбирам да се кара в планината, където няма път, да гази ако се наложи и в същото време достатъчно здрав и надежден. Идеята е тръгваме от града 6-7 човека ще има извънградско шофиране по пътищата, така че комфорт като климатик е задължителен и отиваме в планината, като там, където очите ни видят или максимално проходимо. Търси се нещо втора ръка като бюджета е до 15 000 или ако си струва до 20 000лв. Наистина се надявам на конкретни предложения. Доста теми прочетох и си направих някакъв списък но предпочитам директно да задам тема.

                            Багодаря Ви и наистина се надявам на помощ.
                            Разгледай тази обява: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=153893. Ако проявиш интерес, обади се, за я видиш и да се повозиш. Така поне ще имаш лични впечатления.
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #15
                              От: 7 местен проходим джип?

                              Според мен голямото Г ще ти свърши много добра работа. Върви по асфалта а в гората да не говорим. И не забравяй, че с тези 5-7 човека на борда отговорността е само на шофьора. Успех.
                              Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X