Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори китайско атв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Амортисьори китайско атв

    Здравейте момчета, новата семейна придобивка е китайче 110, мисля че е шинерай или поне на такова ми прилича, първото е в къщи така че съм начинаещ много. След непредвиден ремонт още на първата седмица по повод електронно запалване в сервиза майсторите смениха тампони с тефлонови и тн, рязане и преправяне на рамата понеже беше крива, запалиха го и вс е наред, доволен съм от ремонта, но казаха че предните амортисьори били задни в действителност са много твърди, не поддават под никакъв вариант, аз съм 75кг сядам отпред на багажника и никакъв ефект, все едно нищо няма отгоре, при дупки и неравности няма обиране на луфт и едното колело е във въздуха, предницата е равна...а не бива да е така, задния е идеален при сядане поддава надолу в дупки реагира добре и тн. Относно реглажа на предните, отхлабени са докрай, но ефект нулев. Моля за съвет с какви да бъдат сменени за да се подобри ситуацията. Благодаря предварително!

  • #2
    От: Амортисьори китайско атв

    Има няколко фирми, които предлагат части за китайчета, хубавото е че са налични и на народни цени (спрямо японските). Аз имах подобен проблем със счупено стъбло на амортисьор, на 170cc атв сложих по-голям от Shineray 350 и работеше по-добре. При теб не знам как стои ситуацията с размера обаче.. Съвета ми е измери ги колко са дълги и потърси китайски части в гугъла, ще попаднеш на тези фирми. Ако не се справиш драсни ЛС да те насоча. Успех !
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар


    • #3
      От: Амортисьори китайско атв

      Здравейте имам китайско АТВ 125cc, искам да попитам как трябва да са настроени амортисьорите височина/тегло аз съм 75 кг а брат ми 80. Публикувам снимка на сегашното навиване на амортисьорите ( предни и задни). Трябва ли да ги навия още и как?
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP1334.jpg
Прегледи:1
Размер:79.9 КБ
ID:5612819Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP1338.jpg
Прегледи:1
Размер:69.3 КБ
ID:5612820
      Благодаря предварително

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X