Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тактически фенер - какъв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тактически фенер - какъв?

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Айде жокер Обади се на приятел го заеби ма поне на брат си звьнни,да сьм ти го накликал,че и до Панама можеше да го пратя.
    Убеди мА, кликай един М23, а пък М22 ще го сложа при пушкалата да се топлят взаимно. Батерии имам няколко.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Тактически фенер - какъв?

      Шъ умра от смях, братоците кептъни ползват форум за вътрешно-семейна комуникация...... сори за спама......
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: Тактически фенер - какъв?

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        Ми разликата в диодите е 950 vs 1020 - ти ми кажи от къде идват тези 200м разлика!?... единственият начин който не противоречи на физиката е с по-фокусирано петно, което обаче дали е + или не зависи много от това за какво ще ползва фенера! Иначе за стоенето в ръката съм съгласен, че е фактор!
        Горе писах - светодиода е нов модел. М22 е с XML2 LED, М23 е с XP-L с премахнат купол. От там и повишената далекобойност. Демек, доста по концентриран лъч и малко повече лумени.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:M23beama.gif
Прегледи:1
Размер:453.9 КБ
ID:5738628
        http://www.candlepowerforums.com/vb/...-domed)-REVIEW

        Коментар


        • От: Тактически фенер - какъв?

          Така са го заоблили от двата края,че трудно си отваря бирата човек- лизга сЪ по Пле'енски
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Тактически фенер - какъв?

            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            Ми разликата в диодите е 950 vs 1020 - ти ми кажи от къде идват тези 200м разлика!?... единственият начин който не противоречи на физиката е с по-фокусирано петно, което обаче дали е + или не зависи много от това за какво ще ползва фенера! Иначе за стоенето в ръката съм съгласен, че е фактор!
            Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
            Горе писах - светодиода е нов модел. М22 е с XML2 LED, М23 е с XP-L с премахнат купол. От там и повишената далекобойност. Демек, доста по концентриран лъч и малко повече лумени.

            [ATTACH=CONFIG]895680[/ATTACH]
            http://www.candlepowerforums.com/vb/...-domed)-REVIEW
            Така де, същото съм написал и аз. А доколко по-концентрираният лъч е предимство зависи от употребата и в някои случаи M22 можа да е по-подходящ.
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • От: Тактически фенер - какъв?

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Шъ умра от смях, братоците кептъни ползват форум за вътрешно-семейна комуникация...... сори за спама......
              Ония дългокосия го виждам на няколко месеца веднъж. И, ако не го накарам сега да купи нещо, докато се сетя, ще има и по-нов от М23 модел.
              И тъй както е тръгнало, ще ги имам и двата нови, имам и 2 чисто нови Olight батерии. Ще видим колко разлика имат...
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • От: Тактически фенер - какъв?

                Братоци, кажете някоя оферта от Амерката за фенер /40-50$/ или челник по турстически пак /40-50/. Или да подскажете с линк?

                Коментар


                • От: Тактически фенер - какъв?

                  Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                  Братоци, кажете някоя оферта от Амерката за фенер /40-50$/ или челник по турстически пак /40-50/. Или да подскажете с линк?
                  Ми нямам идея - както виждаш като работи нещо и не го сменяме,че и не гледаме за друго.Е аз имам 3 Олайта М22 и 2 челника Зебра,брата от днес бие с един Олайт и ако не си е затрил челниците и той като мен.Е имам фенерчета разни по колите и челници е така разхвьрляни в нас ма в тактическа тема за друго не мога да те посьветвам.

                  Линка горе е кьм много добьр / най-добрия / форум за светкавици разни.Влизаш,гледаш долу горе някое ревю и сравняваш цените на сравнените марки и модели.Аз от Олайт сьм доволен и ако го свалят пак от 85 на 65 те сьветвам да си вземеш едно М23,е 15 кинта повече ще да е ма това знам и това препорьчвам.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Тактически фенер - какъв?

                    Снощи сравнявах моя Найткор MH27-1000лумена с побългарен (пипнат) Convoy C8на един приятел.Конвоя ми скри шапката.Осветява по далеко и не знам как точно да го обясня, но светлината му е някак си по ясна.В сравнение с него моя сякаш свети в мъгла.

                    Коментар


                    • От: Тактически фенер - какъв?

                      Кой беше твоя да не ровя назад у форума?
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Тактически фенер - какъв?

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Кой беше твоя да не ровя назад у форума?
                        Найткор MH27-1000лумена

                        Коментар


                        • От: Тактически фенер - какъв?

                          Аз си чакам конвоя скоро да пристигне! Конвой С8 XPL HI U6 топла бяла светлина.
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Тактически фенер - какъв?

                            Ето го новото попълнение:


                            Лъчът е много концентриран и фенерът осветява на далеко.
                            Максимален режим 1200-300лумена, защита от прегряване, програмируем "драйвер"(не знам дали така се казва).Човекът който ми го продаде ми каза, че след като изгледам някакъв клип ще мога сам да си програмирам режимите по мое желание.Не че ще го направя



                            Калъфа от Найткора му пасна идеално.



                            Жена ми получи за подарък Найткор.

                            Коментар


                            • От: Тактически фенер - какъв?

                              Нещо си омотал линковете. Нищо не се вижда.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Тактически фенер - какъв?

                                От Америката се вижда
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X