Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за оглед !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Молба за оглед !

    Здравейте, брата хвърли око на едно Чероки 4.0, автомат.
    Има го в карс, черно на цена от 2000лв. Говорих с човека пуснал обявата и каза, че всичко му е нараед, ама да си направя разходка Банско - Добрич - Банско = 1200км, са за да го огледам ми се вижда несериозно.
    Та МОЛБАТА ми е, ако някой е наблизо или знае нещо за точния екземпляр да сподели. В най-добрият случай, някой, който се чуди къде да отиде през слънчевия следобяд да разгледа машината.
    - Намира се в Генерал Тошево, човека, който е собственик се нарича Калоян, тел. 0898 732 689
    Записването/снимането на Вин-а също ще е от полза - да го проверим. Абе и да го поснима - двигателен отсег, вътре - също няма да е лошо. Знам, че искам прекалено много, но нямам времето да отида лично. Пък, ако си струва ще дойдем да го вземем.

    - най-много ме притеснява автоматикът, ако той е изправен, май друго няма какво съществено да се строши.

    Поздрави !
    п.п. Бирата, мезето и там каквото още трябва са ясни

  • #2
    От: Молба за оглед !

    Не, че ще ти помогна ама се продава от преди нова година. И с тия полски номера, нещо ме съмняват документите. Комбинирано с ниската цена ...
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #3
      От: Молба за оглед !

      Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
      Не, че ще ти помогна ама се продава от преди нова година. И с тия полски номера, нещо ме съмняват документите. Комбинирано с ниската цена ...
      Е иманно, нали и аз за тва се притеснявам. Не ми се прави гимнастика 1200км, за тоя дето духа..
      - ако отиде някой колега, ще пита как стоят нещата, затова писах и за вин-овете. С човека който говорихме, каза, че всичко му е наред и го продава само щото не можал да го "храни".

      Поздрави !

      Коментар


      • #4
        От: Молба за оглед !

        Много добре изглежда за 21 годишна кола. Съчетано с парите за които се продава, си заслужава огледа....
        Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
        O8867З7I78

        Коментар


        • #5
          От: Молба за оглед !

          Някой от колегите, който отиде да го види и ако всичко е технически в норма и решите да купите джипа, бих Ви посъветвал продавача да мине през КАТ, нови номера, талон и т.н и тогава да му платите за джипа, като може да направите предварителен договор че ще платите след успешната регистрация през КАТ, а ако откаже, работата е ясна.... само така ще бъдете спокоен, че тази цена 2000лв.... и на мен ми изглежда подозрително ниска!!! Успех

          Коментар


          • #6
            От: Молба за оглед !

            Първоначално публикуван от Savador Преглед на мнение
            Много добре изглежда за 21 годишна кола. Съчетано с парите за които се продава, си заслужава огледа....
            - а защо стои от 4 месеца ? Нещо има гнило или просто човека казва истината, ехх... да имах ден два свободни, щеше да се изяснят нещата

            Коментар


            • #7
              От: Молба за оглед !

              Ако до една седмица, не се появи по подходящ от мен, ще ти пиша пак и ще отида на оглед, макар че ми е далеч....
              Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
              O8867З7I78

              Коментар


              • #8
                От: Молба за оглед !

                Първоначално публикуван от Savador Преглед на мнение
                Ако до една седмица, не се появи по подходящ от мен, ще ти пиша пак и ще отида на оглед, макар че ми е далеч....
                - силно вярвам, че ще излезе подходящ !

                Коментар


                • #9
                  От: Молба за оглед !

                  колега за 2 бона изглежда чудно , стига да няма проблем с документите. Успех и да пишеш какво е станало.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Молба за оглед !

                    В тоя джип има нещо гнило за да е на тази цена!Този със софийската регистрация е с десен волан и е на цена 2600,логично!Черокитата държат от 3000 нагоре!В тоя има скрита картинка ,я автоматика ,я документи!Не бих рискувал!Успех!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Молба за оглед !

                      Хмм, то имаше и един на 6000 уж изряден, ама един вин нямаше еднакъв, та знае ли човек!
                      Последно редактирано от I.Stoyanov; 17-04-13, 19:55.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Молба за оглед !

                        Мога да отида да огледам, но в събота - 20.04 , ако не излезе нещо спешно (лекар съм АГ ). Не познавам чероки , но все пак имам 4х4 - и ръчка , и автомат. Мога да ти направя снимки , само кажи къде са му слабите места, та да гледам като "познавач" - с една дума ме насочи за слабости , специфични за това чероки. Ще се радвам да помогна на колега от форума. А да - от Добрич съм - това го няма в профила ми, но тел. има.
                        Б. Бонев
                        0осем88две6шест71три

                        Коментар


                        • #13
                          От: Молба за оглед !

                          Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
                          Мога да отида да огледам, но в събота - 20.04 , ако не излезе нещо спешно (лекар съм АГ ). Не познавам чероки , но все пак имам 4х4 - и ръчка , и автомат. Мога да ти направя снимки , само кажи къде са му слабите места, та да гледам като "познавач" - с една дума ме насочи за слабости , специфични за това чероки. Ще се радвам да помогна на колега от форума. А да - от Добрич съм - това го няма в профила ми, но тел. има.
                          Знаех си, че ще се появи "тония" човек Та така, ако успееш да отидеш. Ще съм изключително БЛАГОДАРЕН, ако може да снимаш :- двигателен отсег, за течове, съмнителни шумове, тракания, стърженета. Очевидни окислявания по капачката на радятора индикатор за прегрявания. 4-ката е много тих двигател, ако всичко му е наред,- външното състояние, от всички страни;- вътре, състоянието на салона - смисъл да не е някой лисичарник Aбе снимяш всичко де що има За слабите места:- ще го изнудиш джамазина да покарате джипа поне 10-15км. за автоматика, стандартното, но щом имаш знаеш - да няма удари при потегляне, да превключва мазно,гладко без сецвания и чуденки. Пробвай всички скорости, напред назад.- двигатели, ако го покараш трябва да следиш стрелката на температурата, ако стигне 100 и реши да ги подминава, не е на добре. Уреда за температурата е най-горе в ляво, до оборотомера - и най-накрая раздатката, като гледам е 242, тоест може да се кара по асфалт 4x4, пробвайте всичко позиции.Останалото е поправимо Май те натоварих с не лека задача, но не се притеснявай, сеедно гледаш колата за теб.И НАЙ-ВАЖНОТО, снимай всички вин-кодове - има един м/у пътническата/ до шофьора и задната врата, и под капака от страната на шофьора, зад казанчето за течността за чистачки.Говори с човека за документите, що още не го е регистрирал, дали е навит да отиде да го регистрира в кат за транзитни номера, пък после да го взимаме. Ако ти покаже талона снимай и него Поздрави и БЕЗКРАЙНИ БЛАГОДАРНОСТИ !!!п.п. тичам да обадя на брата

                          Коментар


                          • #14
                            От: Молба за оглед !

                            О.К. , дано не ми мине котка път ще отида да го огледам. За раздатката - не знаех! - добре,че писа за асфалта! За вид - ясно - като всички коли. Хубаво , че писа за вин - не знаех къде са на черока. Снимки ще има надявам се на всички невралгични места ( дано ги улуча) , но както изброи ще се опитам да огледам всичко. Има ли специфика за ръжда? примерно повече на задния калник или зад левия фар , че наистина нямам понятие дали и къде ръждясват.
                            П.П. не знам дали ще мога да го кача на канал, а това е важно за течове! Колкото и да е странно Г. Тошево ми е безкрайно непознато като населено място.
                            Б. Бонев
                            0осем88две6шест71три

                            Коментар


                            • #15
                              От: Молба за оглед !

                              Не нужно да го качваш на канал, като се наведеш отдолу се гледа достатучно добре.
                              - Сега се сетих, че е добре да провериш дали карданите са си на място .
                              Ако наистина е от Полша не би имало проблеми с ръждата, но все пак, по праговете и най-вече зд задните гуми до рогчетата на задната броня.
                              Това е ще допълня ако се подсетя нещо
                              - ако ти се занимава принтни си това дето писах с него на място

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X