Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за оглед !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Молба за оглед !

    Добре. Все пак има време до събота - ще уточняваме , ако има промени.
    Б. Бонев
    0осем88две6шест71три

    Коментар


    • #17
      От: Молба за оглед !

      Още веднъж благодаря!

      Коментар


      • #18
        От: Молба за оглед !

        - сега се сетих -
        Спирачките, те са недъгави по рождение, пък камо ли на 25 годишна кола, при това автоматик. Пробвай дали работи ръчната, дали при спиране внезапно не тегли на някъде, щото много често са за смяна почти всичко компоненти на спирачната система


        Поздрави !
        п.п. в обявата пише, че има газ, дори се вижда бутилката, пробвайте го на газ и на бензин дали работи нормално

        Коментар


        • #19
          От: Молба за оглед !

          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
          - сега се сетих -
          Спирачките, те са недъгави по рождение, пък камо ли на 25 годишна кола, при това автоматик. Пробвай дали работи ръчната, дали при спиране внезапно не тегли на някъде, щото много често са за смяна почти всичко компоненти на спирачната система


          Поздрави !
          п.п. в обявата пише, че има газ, дори се вижда бутилката, пробвайте го на газ и на бензин дали работи нормално
          Оооо , и други нещица ще пробвам.(без да го чупя - обещавам!!) Само че , нали знаеш - всяка кола си има специфика , а аз черока не познавам, та затова питах. Дано излезе читав - ще се чуваме по тел. като отида , а снимки - после ще пратя.
          Б. Бонев
          0осем88две6шест71три

          Коментар


          • #20
            От: Молба за оглед !

            Както всички очаквахме, оказа се че джипа още е с полски номера. След хиляди убеждения търговеца каза че "загубил " големия талон. Сега има само малък талон, ама бил 99% сигурен че може да се регистрира .
            Попитах го и дали може той да го регистрира, но каза че нямал време а и не го обичаши в КАТ. Пък бил го карал 3 години така инямало проблем.
            Я кажете, може ли да се регистрира само с малкия талон? Докато е време да кажа на Боби да не се разкарва...

            Коментар


            • #21
              От: Молба за оглед !

              Без малкия талон може,загубил си го ,откраднали са го т.н.Затова е големия талон,при проблеми с малкия.А как го минава на преглед без големия талон,и къде му плаща данъка?Има нещо гнило затова гледа да се отърве от него.
              ОФA ДБ 2.5тдс 97г, ЗИЛ450506,тел.0899751844

              Коментар


              • #22
                От: Молба за оглед !

                Ами, бяхме длъжни да пробваме. Не остана чероки, което да не сме гледали. С брат ми обиколихме къде ли не! Този беше последния

                Коментар


                • #23
                  От: Молба за оглед !

                  а как го кара три години с полски номера, като имаше ограничение мисля 6м или година с номера от страна членка на Европейския съюз. Нещо те мотае. И защо не го регистрира той досега. Кажи му опция за плащане след като си го регистрираш ти на български номера.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Молба за оглед !

                    Ами казах му той да го регистрира с транзитни, пък аз ще поема разходите, ама каза че нямал време ... Попитах го идали може да се извади нов талон, каза само в Полша!
                    А дали с вътрешен човек от Полша може да се изкара нов талон без джипката!?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Молба за оглед !

                      защо не питаш тука във вашия КАТ дали може да се регистрира така само с малкия талон. Каква е процедурата. Сключите ли договор за покупко-продажба вече всичко пада върху тебе а той получи ли пари за джипката вече губи интерес, затова по-добре нотариално пълномощно или някакъв друг вид договор , с опция за плащане след като го регистрираш ти.Стига той да е навит.Че има проблем някакъв е ясно , какъв е той си знае най-добре. Не пречи да питаш и някой нотариус или адвокат дето се занимава специално с прехвърляне на коли, той ще е наясно става или не, ако няма възможност да се оправи , по-добре не се занимавай . Аз лично съм губил малкия талон заедно с всички документи преди години-откраднаха ги, но големия беше у нас и с него и колата извадиха всичко, но обратното без големия не знам как е и дали може. Сигурно може ако е с български номера.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Молба за оглед !

                        *

                        Аз му звънях преди 2-3 седмици, тога беше много сговорчив и всичко с джипа беше наред. Вчера пак му звъннах да разпитам и пак каза, че няма проблеми, при полужение, че го предопредих че съм на другия край на България и искам да ми даде максимално точна информация, да не се разхождам напразно.Едва днес, след 20 минутен разговор, го убедих да ми сподели защо джипа е на тази цена. Каза, че не му се занимавало да го регистрира, после каза че нямал време и накрая, че загубил големия талон. Попитах го дали може да се регистрира, той каза че 99% е сигурен, че може. Приключихме разговора.След час време пак му звъннах, вече беше определно нерен, попитах го дали не е съгласен да отида АЗ лично да регистрирам джипа в техния КАТ (Добрич, май), той няма да се занимава с нищо, просто да го регистрираме, пък след това, ще му платя, категорично заяви, че не съгласен, че в тамошния КАТ нямало как да стане. После каза, че имало някакъв джип във Варна, същия като този, само, че без раздатака, щели да го дадат за 1500лв и после "било лесно, ще се пренабия номерата", след това категорично ми стана ясно, че има нещо СУПЕР не коректно и нередно с колата. Пожелах му здраве и затворих.

                        *аа, питах го и как минава преглед, каза,че на кола с чужди номера не се минава преглед. Питах го и за това дето казаха колегите по-горе, че не може да стои в страната с чужди номера повече от 6 месеца - "няма такова нещо" каза субектът !

                        Специални благодарности на Боби, който взе нещата присърце, дано не съм му провалил плановете за съботния ден

                        **Вероятно има начин за регистрация, по "втория" начин, но не съм такъв човек и най-малкото бих въвлекъл и брат ми в аферата, така или иначе дано намерим нещо добро
                        Последно редактирано от I.Stoyanov; 18-04-13, 13:03.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Молба за оглед !

                          Разбирам , че се отказваш от този джип, нали? Аз поне бих спрял да се интересувам от него.(жалко, но без документи за регистрация не става) Не си ми провалил плановете ... ъъ всъщност - да , провали ги - щях да ходя да гледам едно Чероки наблизо . М/у другото има няколко Черокита в тукашните автоборси - ще ги погледна и ще пиша на лични. ИЗОБЩО не ме затруднява това! С удоволствие ще помогна на колега от форума, стига да мога.
                          Б. Бонев
                          0осем88две6шест71три

                          Коментар


                          • #28
                            От: Молба за оглед !

                            Има едно в карс-а за 2900 в Плевен,момчето е от форума,само че е 89-та година.А аз си харесах едно бонбон пак от Плевен,ама пусти VM-ски мотор 2.5,та се зачетох тук да видя има ли колега с такъв мотор,който да не е патил ,ама се оказа ,че няма..
                            Последно редактирано от sonda; 18-04-13, 17:18.
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • #29
                              От: Молба за оглед !

                              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                              Има едно в карс-а за 2900 в Плевен,момчето е от форума,само че е 89-та година.А аз си харесах едно бонбон пак от Плевен,ама пусти VM-ски мотор 2.5,та се зачетох тук да видя има ли колега с такъв мотор,който да не е патил ,ама се оказа ,че няма..
                              Е как бе, един адаш, Ванката. Мисля, че е от София, черокито му е зелено и е с 31". Досега 2 години казва, че няма оплаквания, ама знае ли човек.
                              - Така преди 3-4 години взех един страхотен екземпляр, за жалост с 2.5VM, много му се радвахме, върви доста доволно, а разхода е 10-12/100, само дето на 3-тия ден един прител му направи "кръгче" и го върна с крива глава и задрали сегменти. Оттогава събира прах в един склад, извън града. Та затова 4.0, ама де да го търси човек читаво.
                              - Това дето е от плевен сме го гледали, тъмно червено, нали ?! Ами и то в опция, но все пак, работата не е чак до там в парите, а в състоянието. ТОва дето е от Плевен е пребоядисвано, имаше ръжди, а черокито не гние, ама тръгне ли спирка няма.
                              * Има едно черно в Кюстендил, тука ми е близко и в идните дни може да се разходя да го преслушам

                              Поздрави !
                              п.п. пусто автоматици, 1 на 1000 е да излезне ръчка, пък с фул-тайм ехее... Преди година имаше такова в Пазарджик за никакви пари, ама тогава кой да знае,че ще купуваме

                              Поздрави !

                              Коментар


                              • #30
                                От: Молба за оглед !

                                Не бой се от автомата..AW4 е бая здраво нещо /японска е/ и няма да успееш да я счупиш лесно!Успех в търсенето,че на пазара е трагедия!
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X