Обява

Свий
Няма добавени обяви.

разрешително за пистолет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: разрешително за пистолет

    Абе уж нормативната база еднаква, а напоследък доста режат! 2ма познати ги резнаха от началото на година, като единия ми е близък и знам че си е бил подговил нещата добре, а и е сериозен човек....

    п.п. мисля, че липса на основателна причина мисля беше мотива за отказ!
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #62
      От: разрешително за пистолет

      Когато дьржавата ти отказва нещо, трябва ли да обяснява защо?
      п.п. днес се разбра, че няма нужда от министерства- нищо не зависело от тях, решавало се отгоре. Образователно министерство, но все пак може да им потрябва.
      Последно редактирано от veskov; 28-04-15, 18:36.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #63
        От: разрешително за пистолет

        Здравейте колеги,имам един въпрос към запознатите-Преди 1 година подадох искане за придобиване на КНО като платих 3 такси съответно за придобиване,носене и съхранение.В последствие получих отказ,но към днешна дата искам пак да подам документи та се интересувам таксите за носене и съхранение важат ли още?Така или иначе са платени просто не приложих вносните бележки след отказа.
        Благодаря ви!

        Коментар


        • #64
          От: разрешително за пистолет

          Първоначално публикуван от corporal Преглед на мнение
          Здравейте колеги,имам един въпрос към запознатите-Преди 1 година подадох искане за придобиване на КНО като платих 3 такси съответно за придобиване,носене и съхранение.В последствие получих отказ,но към днешна дата искам пак да подам документи та се интересувам таксите за носене и съхранение важат ли още?Така или иначе са платени просто не приложих вносните бележки след отказа.
          Благодаря ви!
          Гориш

          Коментар


          • #65
            От: разрешително за пистолет

            Първоначално публикуван от corporal Преглед на мнение
            Здравейте колеги,имам един въпрос към запознатите-Преди 1 година подадох искане за придобиване на КНО като платих 3 такси съответно за придобиване,носене и съхранение.В последствие получих отказ,но към днешна дата искам пак да подам документи та се интересувам таксите за носене и съхранение важат ли още?Така или иначе са платени просто не приложих вносните бележки след отказа.
            Благодаря ви!
            Всичко пак на ново,и не се нядявай много на различен отговор ако не си направил предварително някакви нестандартни/различни постъпки/действия преди новото подаване на документи,различни от първия опит...........
            Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
            Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
            Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
            Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

            Коментар


            • #66
              От: разрешително за пистолет

              Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
              Всичко пак на ново,и не се нядявай много на различен отговор ако не си направил предварително някакви нестандартни/различни постъпки/действия преди новото подаване на документи,различни от първия опит...........
              Благодаря за съдействието,ще трябва да се бръкна с нови 70-80лв нормално за нашта държавичка.Този път,обаче имам уверението на човек ''гъст'' с шефа,че усилията няма да са напразни.

              Коментар


              • #67
                От: разрешително за пистолет

                Въпрос, колко време след отказ, можеш да кандидатстваш за разрешително за КНО ? Има ли някакви смекчаващи обстоятелства, ако си ловец ? Коя е най добрата причина за искане на КНО ? Понеже самоохрана за мен е много много основателна причина, особено след всичко в което се превърна нашата държава

                Коментар


                • #68
                  От: разрешително за пистолет

                  Изроде Данчо, звънни на Пейчо да ти разкаже, даже може и в едно районно да сте.
                  Твой Ристо

                  Коментар


                  • #69
                    От: разрешително за пистолет

                    Първоначално публикуван от IzrodGaden Преглед на мнение
                    Въпрос, колко време след отказ, можеш да кандидатстваш за разрешително за КНО ? Има ли някакви смекчаващи обстоятелства, ако си ловец ? Коя е най добрата причина за искане на КНО ? Понеже самоохрана за мен е много много основателна причина, особено след всичко в което се превърна нашата държава
                    Наивен ли си, малък ли си, или не си разбрал, че живееш в безправова държава и правата дадени ти по закон се пречупват през погледа на власт-имащите, на които никак не се харесва "робите" да са въоръжени...

                    Коментар


                    • #70
                      От: разрешително за пистолет

                      Първоначално публикуван от MFr Преглед на мнение
                      Изроде Данчо, звънни на Пейчо да ти разкаже, даже може и в едно районно да сте.
                      Твой Ристо
                      Брате далечен, от 10 години не съм те виждал, крадоха ми телефони, много смених от тогава, контакти с вас никакви не ми останаха. Виновен, но много се радвам да те чуя. 9то Районно, прати ми един телефон и твой и на Пейчо, няма да ги губя повече.

                      Коментар


                      • #71
                        От: разрешително за пистолет

                        Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                        Наивен ли си, малък ли си, или не си разбрал, че живееш в безправова държава и правата дадени ти по закон се пречупват през погледа на власт-имащите, на които никак не се харесва "робите" да са въоръжени...
                        Може от всичко по много, просто се колебая на началника на РПУ армаган ли да нося или като юридическо лице да кандидатствам ( кое ще ми излезе по евтино )

                        Коментар


                        • #72
                          От: разрешително за пистолет

                          Бизнесмените в моят край, които познавам изглежда имат доста основателни причини, за КНО. Който от тях е поискал не му е отказано, че дори и на невръстните им деца, наскоро завършили училище. Притежанието на крупен бизнес наистина е добър довод. На обикновения човечец такива правомощия не се дават.
                          При оръжието за спортни цели, нямаше ли опция за разрешително за пренасяне?
                          Не съм се интересувал пряко, но винаги ми се е струвало, че това е най-лесният вариант, въпреки че статистиката казва друго. До колкото си спомням преди няколко месеца имаше някаква статистика и регистрираните спорни оръжия бяха под 1000, което на фона на тези за самозащита си беше под 1%

                          Коментар


                          • #73
                            От: разрешително за пистолет

                            След представянето на всички документи, нормална процедура ли е да се прави среща с представител на КОС за аргументиране на необходимостта устно за притежаване. Какво по-точно представляват тези срещи. Може ли да ми дадете малко яснота по този въпрос. Благодаря

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X