Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимание!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Внимание!!!

    За последните 20 дни са отнети противозаконно около 30 МПС-та от марката Ланд Ровър.Години на производство - след 2009. Модели: Евог ,Р.Р.Вог, Дискавари,Р.Р.Спорт.С приоритет се ползват моделите с безключово запалване. По правило до набелязаното МПС спира тъмно Ауди. От него слиза маскиран,който се качва в дистанционно отключеното МПС и потегля с него. МВР продължава да дреме. Застрахователи от различни компании реват на умряло!То тук едвали четат такива собственици, но всепак да сложа едно предупреждение. Пазете се!

  • #2
    От: Внимание!!!

    То такова се беше ударило и в колата на ДАНС. Явно има поръчка за някъде.
    Напоследък чувам също и че се крадат неугледни джипки, но подготвени за офроуд, виж това ми е странно.

    Коментар


    • #3
      От: Внимание!!!

      Споко, след 2009 имат каско.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Внимание!!!

        От 2-3 месеца, масово се крадът Q-7 и Х-5.
        Мой познат, изгоря миналия месец с Q-7, но освен това, го изработиха и с откуп от 7х.евро който даде, а от колата няма и следа - изглежда измамниците са се активизирали.
        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

        Коментар


        • #5
          От: Внимание!!!

          До колкото знам ползват специални приемници, които ловят честотата на дистанционното, което пък значи, че вероятно са следили известно време набелязания..
          За това, хубаво е да се оглеждате за опашка...
          От убавец в бизнеса знам, че новите се крадат по-лесно от старите, тъй че, пазете се..

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X