Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помощ (експлорар 2 5.0L 2001г. свети му чека и не работи добре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • помощ (експлорар 2 5.0L 2001г. свети му чека и не работи добре)

    имам един комшия които има експлорар 2 5.0L 2001г. свети му чека и не работи добре .ходил е на няколко места включително мото пфое - ефекта е нулев и приблизителен на хвърляне на боб.към кой да се обърне за професионална помош . ако може даите кординати на някой които може да помогне
    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

  • #2
    До: помощ

    Моя бившия Експлорър го чекнахме много добре при Севдо (disem), всички грешки си показа. Понеже е OBDІІ съвместим то може да се чеква на всеки такъв тестер, специфичен е само накрайника. Междудругото най-вероятно не е нищо особенно, той чека свети дори за глупости от типа на недобре затегната капачка на резервоара (нали отговарят на калифорнийските изисквания за емисии и следи да не излизат бензинови пари). При мен имаше 4 ламбда сонди и подгряването на едната не работеше (самата ламбдасонда отчиташе нормално след като поработи 3-5 минути и се нагрее от газовете) и заради това светеше чека.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: помощ (експлорар 2 5.0L 2001г. свети му чека и не работи добре)

      Това се чете с затворени очи на всеки тестер !!!

      А друг е момента, ако ти казва, че НЯМА грешки ....... а то проблем наистина си има .....

      Те тогава козата си сака пърч .....

      Аз живея на село, ама тука в има един колега с ник Христо (Картроник) ....
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #4
        До: помощ (експлорар 2 5.0L 2001г. свети му чека и не работи добре)

        Именно, чете се с всеки тестер, но не с всяка клема - тази е специфична и в 99% от софийските сервизи не можеха да вклйчат тестера към компа. ОСвен това кабелите не отговарят на тези по дугите щекери и ако направо ще ръгаш пиновете вътре ще трябва да налучкваш.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          До: помощ (експлорар 2 5.0L 2001г. свети му чека и не работи добре)

          Върви бе Дима ...... на 2 и 10 !!!!

          А на Соф. мастори ..... да .....
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            До: помощ (експлорар 2 5.0L 2001г. свети му чека и не работи добре)

            много благодаря за съветите . но мога ли да помоля някой да каже ела при мен или отиди там
            МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

            Коментар


            • #7
              До: помощ (експлорар 2 5.0L 2001г. свети му чека и не работи добре)

              Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
              много благодаря за съветите . но мога ли да помоля някой да каже ела при мен или отиди там
              Е, аз нали казах че ги прочетохме със Севдо, отиди при него поне да си признае какво го боли.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X