Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какво е това?

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Оооо, виждал съм го да се обръща , тук в България, на едно от състезанията, ама не помня кое.
    Е те за това говоря с пипаното окачване. Тогава беше на Маджо. И аз съм обръщал скакалеца на състезание, това значи ли че се търкалям по улиците през таван? Да не мислиш че не мога да търкулна баничарката Само кажи че я жертваш....
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #32
      От: Какво е това?

      Невероятна по проходимост кола е. В голяма част си дължа живота на тази кола, по-точно в санитарното й исполнение, като на снимка:

      Коментар


      • #33
        От: Какво е това?

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        ... Да не мислиш че не мога да търкулна баничарката ....
        Не можеш! Особено тая на Пламен!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #34
          От: Какво е това?

          Страхотна кола, 6 месеца я карах в бившата Югославска армия, '82-'83, единствено парното е много зле.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dscn1302.jpg
Прегледи:1
Размер:156.4 КБ
ID:5469965
          Последно редактирано от sergej; 12-04-13, 17:25. Причина: снимка
          Three witches watch three Swatch watches.
          Which witch watch which Swatch watch?

          Коментар


          • #35
            От: Какво е това?

            Потвърждавам - не можеш ...... вече.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #36
              От: Какво е това?

              Те с двуоска, която и тя очен обращается

              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #37
                От: Какво е това?

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                Потвърждавам - не можеш ...... вече.
                Давай тогава каквото има и си купи велосипед. Парите от Надин-за мен.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #38
                  От: Какво е това?

                  Въпросът от заглавното мнение и като цяло темата, май са по отношение на цената. Та да кажа от първо лице. Миналата година (февруари) купих триосен Пинц от Швейцария (внос от там, аз си го купих тук), модификацията отпреди `78-ма (шестцилиндров боксер VW, с въздушно охлаждане), бордови, изправен, в движение, без проблеми за регистрация. Шестнайсет хиляди лева.
                  Та от гледна точка, точно този автомобил - този човек надали представлява журналистически гъдел.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Какво е това?

                    Както можете да видите в рубриката "откраднати и т.н...." камиончето ми го няма вече... Там има и снимки.
                    Т.е. - някой веднага щом влезе в БГ му хвърли око и го "премести". Иначе мога много и подробно да разказвам за него, ама това няма да ми го върне! Надявам се само на помощ от ценители, на които ще им направи впечатление такава екзотика.
                    А оная декларация наистина попълних най-добросъвестно - просто въпросът беше "цена на придобиване", а 10 лв. пише в договора между мен и сина ми, който ни накараха да попълним пред вратите на КАТ. Реалната стойност на Ванеото при покупката му беше около 3500Е.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X