Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на име ... (Toyota клуб)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на име ... (Toyota клуб)

    До всички Тойотаджии - гласувайте за името , което ви харесва най-много .
    5
    Land Cruiser Fan Club
    20.00%
    1
    Lord Off The Road Fans
    60.00%
    3
    TLC Fens of Bulgaria
    20.00%
    1
    Land Cruiser Lovers
    0.00%
    0

  • #2
    Аз съм за първото предложение. И второто е хубаво, но може и някои друг /не тойотатджия/ да си помисли, че му е там мястото. Пък логото да бъде/ с твоята поправка/ - TLC Lord Off the Road

    Коментар


    • #3
      Аз може ли да гласувам, като не притежавам Ленд Крузър (еей, така и не ми помогнахте да си намеря 1KZ )?

      Аз гласувам за: Land Cruiser Fan Club . А пък "Lord Off the Road" може да ви е подпис.. То е ясно, че е лозунг на Тойота Ленд Крузър..

      Дерзайте, Успех!
      Яро

      Коментар


      • #4
        аз предлагам "Toyota 4x4 Club"

        Разните Lord... и Lover... ми звучат много превзето... А и това няма да е клуб на Майкъл Джексън да има фенове... Още по-малко Lover-и /любовници/
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Yaro
          Аз може ли да гласувам, като не притежавам Ленд Крузър (еей, така и не ми помогнахте да си намеря 1KZ )?
          може да ти помогнем за намирането, но ще трябва сам да се оправиш с плащането...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            Позволявам си да изкажа само съвещателен глас, но според мен предложението на LJ73 е най-подходиящо. Ние от Land Rover Enthusiasts Bulgaria избрахме това име поради няколко причини, които според мен са валидни и при вас. Производителя LR и неговия вносител в България поддържат идеята и сами организират тъй наречените "фен клубове", в които се опитват да привлекат настоящи и потенциални клиенти с идеята да ги запознават с новостите и да им продават по нещо. А ние ( и тойотаджии, и нисанаджии, и ровърджии) по скоро се интересуваме от неща като излизания сред природата, по-специализирани доработки на автомобилите, резервни части и др. по-специфични неща. Не е лошо да се търси помощ от официалните вносители, но е хубаво името да показва истинската off road насоченост на нашите клубове.
            Втората причина за нашето име е, че на много места по света съществуват клубове с подобно име, коита се занимевет с дейност, подобна на нашата и споделят същата "философия".
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #7
              Предложение:TOYOTA EXTREME CLUB

              Коментар


              • #8
                И кое му е екстрема

                Имаше едно време едно момче дето караше Тоиота екстремно ама вече не кара

                Не че е моя работа ама ЕКСТРЕМ маи не е много подходящо

                Коментар


                • #9
                  с риск да се повторя:

                  ТОЙОТА 4Х4 КЛУБ

                  просто, ясно и точно...
                  Айде избирайте го, докато още имам тойота
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    Не може ли просто Land Cruiser Club. Без Fan.
                    Ясно е ,че е Тойота, че е 4x4. и се разграничава от Равчетата. И отдолу както предложи Yaro подписа "Lord Off the Road".

                    Коментар


                    • #11
                      Цанко, благодаря ти за рицарския опит да вкараш мулето/ROCKITO/при жребците Уверявам те,че не се комплексирах Това,че сме по стара фирма никой не може да ни го отнеме...пък и понякога мулето върши добра работа,ти знаеш Тъй; че вече мислия за наш си клуб и при нас нещата ще стават по-бързо и лесно ха-ха Желая ви успех в избора на име, лично на мен твоят вариант ми пасва,но да не прозвучи пристрастно,освен това,май нямам право на глас, тъй че ви оставям да се оправяте

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Избор на име ... (Toyota клуб)

                        Първоначално публикуван от fulda
                        До всички Тойотаджии - гласувайте за името , което ви харесва най-много .
                        Ако може и аз да дам едно предложение...
                        Понеже това е първият и единствен такъв клуб би трябвало да има България в името си... например Ланд Круйзер клуб България... и ако е на кирилица още по-добре... а може и на български и латиница да е.

                        Ланд Круйзер клуб България
                        Land Cruizer club Bulgaria
                        БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                        (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                        Коментар


                        • #13
                          малко дълго ми се вижда... пък и колко пъти ще се излиза в чужбина, та да го пишем на латиница и т.н...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            намесвам се с това, че и извънземните знаят какво е тойота

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от LJ73
                              малко дълго ми се вижда... пък и колко пъти ще се излиза в чужбина, та да го пишем на латиница и т.н...
                              Ами че то всичките ви предложения от анкетата са на латиница...
                              БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                              (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X