Обява

Свий
Няма добавени обяви.

контролни лампи за габарити и фарове Галопер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • контролни лампи за габарити и фарове Галопер

    Колеги, трябва ми помощ за контролните лампи на моята каляска, а именно: при включени габарити или фарове не свети контролна лампа на таблото. В упътванията пише че има, ама аз на два Галопера не видях такова нещо. Аз ли съм късметлия, или по принцип си го немам. И евентуално как се сваля таблото без кози крак?

  • #2
    От: контролни лампи за габарити и фарове Галопер

    Колега, при много малко автомобили (по-принцип), при включени габарити или къси светлини свети някаква лампа.При включени дълги светлини ТРЯБВА да ти свети контролна лампа ( със син цвят, по-принцип ) за да те предупреждава, че пречиш на насрещното движение.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #3
      От: контролни лампи за габарити и фарове Галопер

      Таблото на галопера се сваля много лесно и елементарно !Задната пластмаса се сваля,мисля че видиите стоят отзад ,поразгледай,много лесно се сваля !

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1140870.jpg
Прегледи:1
Размер:141.9 КБ
ID:5469762Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1140871.jpg
Прегледи:1
Размер:143.4 КБ
ID:5469763Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1140869.jpg
Прегледи:1
Размер:165.0 КБ
ID:5469764
      Последно редактирано от Roninn; 10-04-13, 23:13.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: контролни лампи за габарити и фарове Галопер

        Благодаря за отговорите. То щом няма лампи няма смисъл да го свалям таблото.... До сега съм сменил 5 автомобила и ВСИЧКИ имаха контролна лампа за габарити, а някои и за къси светлини. Дори и да няма синя лампа за дългите, веднага разбираш - или палиш потника на този пред теб, или на теб ти палят веждите.
        Проблемът ми е в слънчев ден - ако забравя да включа светлините по нищо не се разбирам, докато "любезно" не ми напомнят едни други хора...

        Коментар


        • #5
          От: контролни лампи за габарити и фарове Галопер

          Слагаш зумер, има ги по 2лв, връзваш на бутона на вратата и си готов. Щом отвориш вратата а си забравил фаровете ще чуеш сигнала. Аз на Матиза го вълзах за 30 мин. с разглобяването и сглобяването.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • #6
            От: контролни лампи за габарити и фарове Галопер

            Галопера си го има фабрично
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #7
              От: контролни лампи за габарити и фарове Галопер

              Така е. Имам си зумер, ама той е ако си забравил да ИЗКЛЮЧИШ фаровете, а аз имам проблем при включването през деня - постоянно гледам лостчето за фаровете.

              Коментар


              • #8
                От: контролни лампи за габарити и фарове Галопер

                Има едни електронни джаджи, които ти пускат фаровете автоматично. Съседа си сложи на цена около 60 лв. Ако питаш електричарите с алармите би трябвало и те да поставят.
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • #9
                  От: контролни лампи за габарити и фарове Галопер

                  По-скоро си мисля за едни DRL.....
                  Все пак свалих таблото, наистина се оказа много лесно. На него си има легло за крушка за къси светлини, но няма кабел на куплунга за нея. Мога да пусна кабел до него от бушона за късите, ама ако сложа дневни светлини - няма да има смисъл.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X