Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за избор на кола автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за избор на кола автоматик

    Знам си аз, че ще ми помогнете, за което много благодаря за всички съвети и мнения!)
    Пренаписвам критериите и започвам ново търсене, така си е - малката кола е несигурна.

    Duvi, поздрави

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за избор на кола автоматик

      Автоматика не ти е изобщо фактор за спирането и карането и изобщо. Така като чета ще си опасна в движението! И аз имах подобрен стрес от катастрофа на 17 и съответно изкарах книжка доста след 18. Обаче първо вече нямах стрес и второ много исках да карам. И вече мразя да се возя, което ми прави яко стрес... с 95% от хората, които са ме возили. Да не кажа, че са няколко човека, дето не ме стресират като не държа волана. Та мисля първо трябва да се справиш с тоя проблем и да ти е яко гот да караш, щото автоматика нищо не променя. Ако не можеш да се координираш за сменяш скорости, то как ще се координираш в трафика в София?! Най-добре наистина иди при Дядо Владо и покарай там по поляки и полигони нещо прилично и едро докато не ти стане спокойно и релаксирано да караш. Ако е автомат има смисъл, лично мнение, да е голям бензин. Карал съм рено клио автомат и е просто трагично. И харчи бая, а дизелови автомати малки хич няма по пазара, да не кажа, че като сложиш автомат в търсачката и малка колица и почват да излизат яко бензини. Инак Модуса примерно го водят много висок клас на сигурност, нищо дето е мъник... Та нещата са относителни.

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за избор на кола автоматик

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        А ти кога установи, че е колежка? Преди или след Джон Ленън визията?
        Имам удоволствието да я познавам от около 15 години ... иначе за Ленън визията ... минах на ЧеВизия
        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
        A POS
        0885600200
        За момента пасажер

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за избор на кола автоматик

          А това? Само трябва внимателно с вариаторните скорости, че там мотиката е голяма ако има проблеми.
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-04-13, 17:32.
          What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос за избор на кола автоматик

            Теди, нисан ноте 1.6 - много хубава, ама не ми е по джоба Честито на жена ти и безаварийно да я кара!
            крайслер и додж - набелязах

            Насов, несигурна не излизам, нямам проблеми със скоростите, но си прав за забележката - ако не си уверен, няма смисъл да тормозиш другите и себе си на пътя, най-малкото! А и от това, което съм видяла, мнението ми за повечето жени шофьори не е много положително и затова вземам пример как не се кара.

            "А това?

            Това мисля да го пробвам в събота Благодаря!

            ЧеDuvi, кога минаха))
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-04-13, 17:32.

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос за избор на кола автоматик

              Имай предвид, че HR-V има и не 4х4 варианти, този може да е от тях (нищо, че пише 4х4 - те в Дупница малко послъгват). Плюс това вариаторният автоматик ползван при HR-V си има по-различни особености от стандартния автоматик - в смисъл ако трябва вземи някой с теб който да знае за какво да гледа или изръшкай здраво нета за информация (аз малко си повтарям като развален грамофон, ама да си кажа ).
              Последно редактирано от swartalf; 12-04-13, 15:08.
              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос за избор на кола автоматик

                Първоначално публикуван от sunnshine Преглед на мнение
                крайслер и додж - набелязах....
                "А това? ......Това мисля да го пробвам в събота
                Вероятно е имало препратка към търговски сайт във форума не е разрешено и се трие, незнам какво е избрано,..... за "Крайслер" и "Додж" звънкай.....
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос за избор на кола автоматик

                  съвет - не си взимай модел кола със CVT или вариатор, произведен преди 2010 година. Хеле па Доджовете Калибър.
                  Нека си е автомат ама със „скорости“.
                  Мисля за БГ е по-добре корейска, японска или немска кола автомат. .. но ако пък толкова ти легне на сърце ..

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос за избор на кола автоматик

                    Ауди А3 или А4, но само от по-старите с класическия 4 степенен автоматик. Мултитроник-а не е за препоръчване. 1.9ТДИ гори 7-8/100 градско.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въпрос за избор на кола автоматик

                      Първоначално публикуван от nigell Преглед на мнение
                      Ауди А3 или А4, но само от по-старите с класическия 4 степенен автоматик. Мултитроник-а не е за препоръчване. 1.9ТДИ гори 7-8/100 градско.
                      А защо не DSG?
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #26
                        От: Въпрос за избор на кола автоматик

                        Защото за 5-6 к. няма дсг.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Въпрос за избор на кола автоматик

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          А защо не DSG?
                          Едва ли ще влезе в бюджета.

                          Първоначално публикуван от sunnshine Преглед на мнение
                          Разполагам с около максимум с 5000-6000 лв.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Въпрос за избор на кола автоматик

                            Здравейте и извинявайте, че така "забегнах", но ненадейно ми откриха здравословни проблеми. Благодаря на всички ви!
                            Поздрави и бъдете здрави!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X