Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Jeep Cherokee 3.7 автомат след 2004г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Jeep Cherokee 3.7 автомат след 2004г.

    Здравейте колеги, харесъл съм си машинка Jeep Cherokee 3.7 след 2004 година автомат. (ценови клас от 8000 до 14000лв.)
    Моля някой да ми каже нещо повече, харчене, клас на скъпотия на части и поддръжка, как стои въпроса с газ уредба, скрити дефекти и т.н. Трябва ми за семеен СУВ, без тежък офроуд, да си дърпам лодката през лятото и шейната през зимата ...
    основно ще се кара градско. Мерси засега !

  • #2
    От: Мнение за Jeep Cherokee 3.7 автомат след 2004г.

    Колега да знаеш че разхода на гориво е голям.По-добре разгледай дизеловия вариант.

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за Jeep Cherokee 3.7 автомат след 2004г.

      За мен е добър вариант, особено с 242 раздатка. Кофти е, че багажника ще се изгуби с газова бутилка.
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за Jeep Cherokee 3.7 автомат след 2004г.

        едит: извинявамсе, недочел съм, че става въпрос за Чероки, мислех че говорим за Гранд Чероки
        Последно редактирано от Николай Малинов; 08-04-13, 19:52. Причина: недоглеждане
        99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
        It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за Jeep Cherokee 3.7 автомат след 2004г.

          Вярваи ми няма да сажаляваш.Расход на газ 14 извън градско градско 18-20 .говорим за ГИ.За тежък офроад не става.Личния ми е 3.7 служебния 2.8 срд и за дизела мога да ти кажа че харчи доста 12 извън градско 15-16 градско.за семеен автомобил е перфектния вариант.Верваи ми говория от опит.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X