Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Звук на Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Звук на Terracan

    Здравейте колеги , и аз се сдобих с такава машина от доста време и общо взето впечатленията са повече от добри , но нека не задълбочавам защото ще ви питам за друго. Мотора е 2.9CRDI 150hp Automatic и някак си като слушам на приятел ML-а който e 2,7 дизел , а също така и Nissan Pathfinder 2,7 пак дизел какъв звук вадят и се чудя защо теракана има звук на Golf 1,9TDI. Дали ако се сменят гърнета , ауспуси ще бъде по мощен звук защото ме учудва това разминаване.

  • #2
    От: Звук на Terracan

    Колега, честито и със здраве да го караш. Двигателя на Теракана е добър икономичен и тих особенно при висока скорост в купето не се чува нищо. Но ако държиш главата ти да става мека при пътуванията можеш да промениш нещо.

    Коментар


    • #3
      От: Звук на Terracan

      Просто ми стана интересно , заради разликата

      Коментар


      • #4
        От: Звук на Terracan

        Колега честита придобивка и ти пожелавам много безаварийни шосейни и офроуд километри.Относно звука от двигателя на нашите джипки, бих казал че при настъпване те си издават доста страховит, подсилен от силиконовата перка звук.Друг е въпроса че на мен ми звучи малко старомодно точно този ефект от въпросната перка.Виж това дето излиза от по новите Рендж Ровери ми харесва в пъти повече, но в края на краищата май че има други неща дето са по важни.Лично на мен много ми харесва безшумната работа на загрелия двигател,ей тук ги признавам тези корейци,докарали са такъв звук че човек да се чуди това дето работи бензинов или дизелов двигател е.

        Коментар


        • #5
          От: Звук на Terracan

          Освен различната изпускателна система, от която идвва и разликата в звука се продават и само накрайници (Exhaust tips ) за ауспуси които могат да ти модулират звук от този на селската квачка до рев на запечен носорог (“напримерно“ ). Ако толкова ти е мерак ...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X