Обява

Свий
Няма добавени обяви.

фронтера а или фронтера б

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • фронтера а или фронтера б

    Здравейте, значи нов съм и съм изправен сам пред дилема дали да взема фронтера б 2.2 16в бензин или фронтера а 2.0 и двете са къса база и която и да купя ще се слага газ четох доста из форома и намерих всъщата тема но отпреди 6 години сега вече мисля, че ще има по големи отзиви и за двете изпълнения джипа ще се изпозва предимно за лов и риболов като аз живея в планински район.

    п.с. Дали е възможно обикновена газ на този мотор 2.2 16в като и за това четох доста и не намерих конкретен отговор ако някои е сложил моля да сподели мнението си
    благодарен съм ви предварително

  • #2
    От: фронтера а или фронтера б

    Първоначално публикуван от ceci112 Преглед на мнение
    Здравейте, значи нов съм и съм изправен сам пред дилема дали да взема фронтера б 2.2 16в бензин или фронтера а 2.0 и двете са къса база и която и да купя ще се слага газ четох доста из форома и намерих всъщата тема но отпреди 6 години сега вече мисля, че ще има по големи отзиви и за двете изпълнения джипа ще се изпозва предимно за лов и риболов като аз живея в планински район.

    п.с. Дали е възможно обикновена газ на този мотор 2.2 16в като и за това четох доста и не намерих конкретен отговор ако някои е сложил моля да сподели мнението си
    благодарен съм ви предварително
    Добре дошъл колега, точно по твоя въпрос има цяла тема, http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=6347 силно Ви препоръчвам да четете дали има дискутирано за даден проблем преди да пишете нова тема, поздрави и да се похвалиш с новата придобивка, успех

    Коментар


    • #3
      От: фронтера а или фронтера б

      Здравей колега,според мен трябва да избереш джипа с по малко електроника,пожелавам ти късмет.

      Коментар


      • #4
        От: фронтера а или фронтера б

        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
        Добре дошъл колега, точно по твоя въпрос има цяла тема, http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=6347 силно Ви препоръчвам да четете дали има дискутирано за даден проблем преди да пишете нова тема, поздрави и да се похвалиш с новата придобивка, успех
        четох я тази тема колега но тя е вече старичка то колите действително не са се променили но от тогава до сега би трябвало да са се посъбрали повечко мнения, а иначе за сега съм се спрял на фронтера б

        Коментар


        • #5
          От: фронтера а или фронтера б

          Какви нови мнения за автомобили спрени от производство и оттогава споделяме както проблеми по тях, така и отстраняването им, вкл. алтернативни резервни части за поддържането им.

          Коментар


          • #6
            От: фронтера а или фронтера б

            Аз съм имал и 2-та. За обикновенна газова и непретенциозна продръжка А 2.0 за по-яко вървене и по-голям комфорт 2.2 Б-то.
            Последно редактирано от fanatic; 07-04-13, 20:57.
            no signature no problems

            Коментар


            • #7
              От: фронтера а или фронтера б

              днес купих б-то 2.2 бензин (x22se) като за първи ден съм доволен като за 3 часа возене с нея сега ще се чудя за масла ремъци и каква газова да и сложа

              Коментар


              • #8
                От: фронтера а или фронтера б

                Айде честито и само безавариини километри!

                Коментар


                • #9
                  От: фронтера а или фронтера б

                  от твоита уста в божите уши

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X