Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв таблет....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв таблет....

    Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
    Значи на моя въпрос няма отговор !
    Аз въпрос не видях. Изискването до 350лв се решава лесно - отиваш в магазина и си харесваш каквото влиза в бюджета. Аз лично първо бих обърнал внимание на дисплея да е с максимално голяма резолюция. Натам всичко в този бюджет е почти еднакво.
    Последно редактирано от silverfox; 12-02-17, 23:22.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: Какъв таблет....

      10", 2gb, по голяма резолюция, IPS, по нов андроид примерно 6. Това гледай. 10" не съм разглеждал, но виж на Леново какво предлагат. Аз съм доволен от марката

      Коментар


      • Re: От: Какъв таблет....

        Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
        Преди три години тука в раздела зададох въпрос за таблет за дъщеря ми.
        Казахте ми марката и модела,съответно го купих и сме супер доволни до преди месец-гравитация теракота и краш.
        Моля дайте някоя полезна идейка за покупка на нов 10 инча ,около 350 лв.
        asus zenpad 10, такъв взех на малкия, приличен като цена-качество.

        Коментар


        • От: Какъв таблет....

          Не влиза в бюджета от 350лв.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Какъв таблет....

            Като стана въпрос за asus. Миналия ден се мъчих с един умрял, само, че трансформерс. Няма такъв боклук. Като взех да чета за модела сумати хора пропищели. Бачка няколко седмици и умира внезапно. Ако батерията падне под определено ниво, не можеш да го включиш, нито да го зареждаш с оригиналното му зарядно, щото му било силно...
            Върнах си им го неоправен на хората, защото имаше и хардуерен проблем...

            Коментар


            • От: Какъв таблет....

              +1 за леновото, скоро се сдобих с Леново Таб3 7, малко е бавен като отвориш няколко приложения, но за сметка на това + са му много: дизайна е много готин, не е много голям, нося го навсякъде с мен, защитен е от напръсквания и надрасквания, има място за карта с памет, може да слагаш ограничения на по-малките да не бърникат навсякъде

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X