Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв таблет....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какъв таблет....

    Щом е за жената взимай и ай-ай-ай пад и забрави за случая. Остава да избереш размера, големия наистина е голям, не винаги е удобен за ползване. Тоя с малкия екран е доста по-практичен.

    За сметка на това ако ще му се катерят и внуците - взимай андроид. Там много по-лесно можеш да ограничиш достъпа до отделните програми. При ай-ай устройствата имаш едно грубо поставяне на парола и това е. Ако я вкараш няколко пъти грешно - стават едни неприятни работи. Ако си без парола пък могат да ровичкат навсякъде. Освен ако нещо не се е променило през последните три месеца, но не вярвам.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #32
      От: Какъв таблет....

      Аааа, на теб таблет не ти трява, жена ти те кара да "си купиш" и ти търсиш по твоите изисквания. Голяма грешка. Закарай я в магазина и да си хареса един на външен вид. Както казва Гоблина сигурно ще е iPad.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #33
        От: Какъв таблет....

        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
        Аааа, на теб таблет не ти трява, жена ти те кара да "си купиш" и ти търсиш по твоите изисквания. Голяма грешка. Закарай я в магазина и да си хареса един на външен вид. Както казва Гоблина сигурно ще е iPad.
        Така преди година и избрах телефон и още търпя наказания

        Обаче сега я водя със себе си и налита на най - скъпите таблети

        Коментар


        • #34
          От: Какъв таблет....

          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
          Щом е за жената взимай и ай-ай-ай пад и забрави за случая. Остава да избереш размера, големия наистина е голям, не винаги е удобен за ползване. Тоя с малкия екран е доста по-практичен.

          За сметка на това ако ще му се катерят и внуците - взимай андроид. Там много по-лесно можеш да ограничиш достъпа до отделните програми. При ай-ай устройствата имаш едно грубо поставяне на парола и това е. Ако я вкараш няколко пъти грешно - стават едни неприятни работи. Ако си без парола пък могат да ровичкат навсякъде. Освен ако нещо не се е променило през последните три месеца, но не вярвам.
          Много е подтискащо когато човек не разбира новите технологии,
          или въобще е скаран с техниката.
          Пропуснал съм няколко стъпки и сега е трудно.

          Коментар


          • #35
            От: Какъв таблет....

            Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
            По точно жена ми се запали да има таблет и ако и избера нещо скапано ще ме убие.

            Аз съм на принципа, че като изляза навън - не ме интересува нета.
            Тя пьк как ще разбере?С какво сравнява?Като няма нет и няма и няма и тва си е,колко и да се цупи и в склада няма.Колко таблета е ползвала,че да направи разлика?

            Виж цялата тема,верно,че всеки си хвали това с което работи или има,колко от нас са имали взимане даване с 5-6 различни модела които да ги натоварят или да ги рьчкат по предназначение?Не сина Минито реално е електронна игра и подвижен учебник,е има и карти в него,преводач да речем,часови зони,проверки на полети.............ма той няма и 5 годинки и няма да ги ползва,а бабата го гледа умно,за Скайп обаче става.

            Вземи каквото ти харесва,а ако ти пасне Айнещото и вземи такова,няма какво да му се цупи,контра винаги имаш - ами ти не си доволна от това,хората милиарди направиха...............ма не и се откриавай,че знае ли човек.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #36
              От: Какъв таблет....

              Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
              Много е подтискащо когато човек не разбира новите технологии,
              или въобще е скаран с техниката.
              Пропуснал съм няколко стъпки и сега е трудно.
              Колкото и да ги мразя:

              Айпад
              Айпад
              Айпад
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #37
                От: Какъв таблет....

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Айпад
                Айпад
                Айпад
                ...айсиктир
                Бъзикам се - освен това е най-скъпия, така че и там ще си пишеш червена точка.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #38
                  От: Какъв таблет....

                  Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                  Спартак! Да взимаш и да ми идваш на гости в къщи барабар с домочадието! До като те си говорят ти ще си поиграеш с моя Nexus 7. Аз лично съм ужасно доволен от него. Темата според мен няма да е много полезна, защото всеки предлага това, което ползва, но пък доста хора изявиха готовност да си поиграеш с техните таблети. Та си мисля, че ако се възползваш от възможностите сам ще стигнеш до извода какъв да бъде!

                  П.С. Нищо лично към никой в изказването ми! Както винаги форума си е форум и веднага има хора отзовали се с готовност и съвет.
                  То с тебе и за сървъри трябва да си говорим... Че и там ми е тъмна индия, ама поне вече имам някаква представа какво искам (за което благодаря пак на колеги от форума).
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Какъв таблет....

                    Аз да метна мойте две стотинки.
                    Имаме два таблета из нас. Ай- я вече никой не иска да си играе с него. Толкова досада не може да изпита и начинаещ който се пробва да си пише скриптове за линукса например.... Другия е последния галакси ноут 10 инча с андроид. Е ако ти трябва батерия да имаш повече от седмица и искаш да си проверяваш мейлите е за теб... Ако е за работа - забрави.
                    Ама аз си зех един 9 инчов нетбуук с въртящ тъч дисплей и превръщаш се в дебел таблет ( а и се оказа, че интел имат такива за професионална употреба - да, имам предвид - интел сглобка си е) и оттогава нещо таблетите зеха съвсем прах да хващат.
                    Естествено му метнах джам. Какво да се прави. Нямам нерви само да свалям ъпдейтвам, пазарувам, пиша скриптове и т.н.. в движение.
                    А ундоус 8 се оказа,че доста люби слаби машини ( нетбуците са си далече все още разбира се по хардуер) и ядове никакви. Единствен проблем - батерията се помпа от уиндоуса сериозно. Тук отстъпва коосално. Дори да си взема пак някой таблет ( в което силно се съмнявам, защото добър нетбуук ги убива по всички показатели с излкючение на сантиметър дебелина) ще е със уиндоус. Сериозно говоря. Ама това е защото нямам нерви и време да се занимавам с глупости.
                    За другите операционни варианти няма да се впускам в измилените им жироскопични системи и досадни осъразмерявания на он скриин клавиатури, в досадите на ай и андроид приложенията срещани при ежедневни задачи и вечното търсене на решения. За абсурда да закачиш хардуер на тях без да ти се избели некой косъм по главата....
                    Знам ли. Така и така софтуера по наще ширини все още е "много евтин" . Не виждам смисъл да се забатачва човек насила .
                    Аз бих заложил на нетбуук с опция таблет режим с джам в случая. Сериозно.
                    висете отпуснато

                    Коментар


                    • #40
                      От: Какъв таблет....

                      Нито в единия, нито в другия случай върши работа! Ама хич!
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Какъв таблет....

                        И аз така казвам на жена ми, че не е нужно да ръси 1000лв за таблет който ще събира прах.

                        С тези пари ще мина около 1000 км. за някой малко пътешествие

                        Коментар


                        • #42
                          От: Какъв таблет....

                          То ако са само 1000 лесно,на мен не ми се размина с толкова.Иначе си ме подпря как си знае - сина си играел и учел на Айпода ма брат му искал пьк му пречел,пьк мальк бил и да останел за малкия...........и като ме знае,че рано или кьсно ше налазя аз Минито,че знае как няма да купя слаб модел или среден или нещо без нещо в него..............и струва около 60 долара повече от пьрвата ми кола тук.А онова беше с мерник,дизел,климатик,люк,автомат............ма да не местим темата,че ми се насьлзяват очите
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #43
                            От: Какъв таблет....

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            То ако са само 1000 лесно,на мен не ми се размина с толкова.Иначе си ме подпря как си знае - сина си играел и учел на Айпода ма брат му искал пьк му пречел,пьк мальк бил и да останел за малкия...........и като ме знае,че рано или кьсно ше налазя аз Минито,че знае как няма да купя слаб модел или среден или нещо без нещо в него..............и струва около 60 долара повече от пьрвата ми кола тук.А онова беше с мерник,дизел,климатик,люк,автомат............ма да не местим темата,че ми се насьлзяват очите
                            Гледам има някакви нови таблети тук ги продават за 100лв но какви са не знам.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Какъв таблет....

                              Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                              Гледам има някакви нови таблети тук ги продават за 100лв но какви са не знам.
                              Те са ако искаш да откажеш някой от идеята да има таблет.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • #45
                                От: Какъв таблет....

                                От това което прочетах тук за таблетите
                                ще се наложи да навивам жена ми да се откаже на този етап
                                но идеята остава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X